Post Reply 
Trzej Muszkieterowie 3D
Author Message
Regolasek Offline
*

Posts: 60
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #1
Trzej Muszkieterowie 3D
Tak... Kolejny film w marnym 3D... Kto to wszystko robi?
Film zaczyna się od momentu, gdzie tytułowi trzej muszkieterowie mają za zadanie wykraść plany latającej maszyny (czyt.sterowca) ze skarbca w Wenecji. Oczywiście wszystko im się udaje, lecz nagle zdrada! Miłość jednego z nich okazuje się być szpiegiem angielskim, ich otruła i uciekła z panem Angolem. 1 Rok później... Syn biednego emerytowanego muszkietera rusza do Paryża i od razu "zaprzyjaźnia" się z naszymi bohaterami. Ale nie będę wam opisywał filmu, przejdziemy do szczegółów:

1.Boże... Kolejny film z marnymi efektami 3D, było ich maksymalnie 5 : Miecze, Kula armatnia, miecze, miecze i jeszcze raz miecze...
2.Co do obsady to wyszła nawet ciekawie...
3.Choć film podchodził pod fantasy, pojawił się historyczny wątek, choć mały to historyczny...
4.Widać że już się szykuje kolejna część... Ile można?
5.Myśląc sobie, Trzej Muszkieterowie, to mamy nadzieje nie ostrą walkę, dużo krwi... A tu? Jedna walka ze strażą kardynała, potem z pokładu sterowca ostrzelali pana Blooma, potem walka ze sterowcem kardynała, młody muszkieter zabija kapitana straży kardynalskiej na dachu kościoła... I tyle...
6.Zakończenie? Panie... Zepsuli cały film, widzimy wielka flota statków płynie na Francję, nad nimi cała arkada sterowców, mamy nadzieje że będzie wielka walka, że coś ruszy, a tu? A tu napisy końcowe, nic tylko czekać na następną część...

Film ogólnie oceniam na 7/10... Jeśli na tym byliście opiszcie swoje wrażenia.
16-10-2011 10:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Trzej Muszkieterowie 3D
Jeszcze nie widziałem filmu, ale trailery zwiastują gwałt na umyśle miłośnika tego okresu historycznego.
Dziwi mnie, że kolega tak wysoko ocenił film, podając praktycznie same minusy.
16-10-2011 15:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Regolasek Offline
*

Posts: 60
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Trzej Muszkieterowie 3D
Tyle że to z historii ma jedynie parę procent, reszta to czysta fantasy :P
Co do oceny... Ocena za całokształt, film się ładnie prezentuje oprócz 3D i tego żałosnego zakończenia :) Nie wymieniłem jeszcze plusów jak dobre kostiumy, obsada i ogólny styl bycia filmu :P
16-10-2011 15:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Trzej Muszkieterowie 3D
Zobaczę film, może mnie przekona. Ale przejadłem się już dosyć podobnymi.
16-10-2011 16:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zenk Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Trzej Muszkieterowie 3D
Oglądałem niedawno ten film (bez 3D). Powinien się on nazywać inaczej, ale według mnie przyjemna bajka. Nie ma szału.
24-11-2011 17:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
soldar200 Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Trzej Muszkieterowie 3D
3d bez szału, ale sam film przyjemny, dużo się dzieje, akcji sporo, fabuła trzyma się kupy, fani powinni być zadowoleni, ja osobiście polecam film, sam wystawiłbym ocenę 8\10
13-12-2011 22:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kfoker Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Trzej Muszkieterowie 3D
Heh też niezły film :D

http://www.stronywww4you.pl
21-05-2012 11:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5