Post Reply 
Zarabianie na YT
Author Message
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Zarabianie na YT
Zarabiać mogę ale filmów z grami nie zgłaszam ;p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
28-02-2012 15:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: Zarabianie na YT
dlaczego nie chcesz?
28-02-2012 16:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Zarabianie na YT
Pisałem ci, że nie wolno. Ja rozumiem zasady;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
28-02-2012 18:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MultiGameplayGuy Offline
*

Posts: 39
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Zarabianie na YT
(28-02-2012 18:48 )Sou Wrote:  Pisałem ci, że nie wolno. Ja rozumiem zasady;)

Bulllshiiit... let's play to przechodzenie gry krok po kroku i dodatkowo z komentarzem. Z wielu let's playów można dowiedzieć się, jak przejść dany level czy tam mapę. Mi akceptują wszystkie materiały z gier, oprócz Call of Duty - ponieważ nie zezwolili oni na publikowanie i zarabianie na ich grze.

Zgodnie z polityką youtube dotyczącą nagrań instruktażowych wyjaśniających sposób przejścia danej gry dla początkujących graczy, mam pełne prawa do wykorzystywaniania tego nagrania także w celach komercyjnych, let's play właśnie taką formą jest.
28-02-2012 20:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Zarabianie na YT
(28-02-2012 20:04 )MultiGameplayGuy Wrote:  Mi akceptują wszystkie materiały z gier, oprócz Call of Duty - ponieważ nie zezwolili oni na publikowanie i zarabianie na ich grze.

Jakie gry nagrywasz jeśli wolno wiedzieć? I czy masz jakiekolwiek ostrzeżenie o przekraczaniu praw autorskich. Bo się zastanawiam czy to z tym nie ma problemu i nie zawsze chcą akceptować
28-02-2012 20:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #26
RE: Zarabianie na YT
(28-02-2012 20:04 )MultiGameplayGuy Wrote:  
(28-02-2012 18:48 )Sou Wrote:  Pisałem ci, że nie wolno. Ja rozumiem zasady;)

Bulllshiiit... let's play to przechodzenie gry krok po kroku i dodatkowo z komentarzem. Z wielu let's playów można dowiedzieć się, jak przejść dany level czy tam mapę. Mi akceptują wszystkie materiały z gier, oprócz Call of Duty - ponieważ nie zezwolili oni na publikowanie i zarabianie na ich grze.

Zgodnie z polityką youtube dotyczącą nagrań instruktażowych wyjaśniających sposób przejścia danej gry dla początkujących graczy, mam pełne prawa do wykorzystywaniania tego nagrania także w celach komercyjnych, let's play właśnie taką formą jest.
Uogólniasz. Jest to zależne od licencji gry. Minefagi nie mają tego problemu bo Mojang pozwala na komercyjne wykorzystanie materiału.
W EULA na przykład League of Legends stoi:
Quote:B. Copy, photocopy, reproduce, translate, reverse engineer, decompile, derive source code from, or disassemble, in whole or in part, the Software or the Game, or create derivative works based on the Game, except that you are authorized to (i) make one (1) copy of the Software and the Documentation for personal archival purposes only; and (ii) use third party image and video capture software to capture the output of the Software as audio, video and/or still image files for personal, not for profit use pursuant to the Terms of Use;
vide nie można zarabiać na materiałach z tej gry, ale YouTube przymyka na to oko dopóki Riot Games się nie upomni, podobnie jest z wieloma innymi grami, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

[Image: t43eX.jpg]
(This post was last modified: 28-02-2012 21:33 by Gimper.)
28-02-2012 21:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Zarabianie na YT
A jak się upomni to po oflagowaniu XX filmów na kanale w najlepszym wypadku wyłączą w nich zarabianie...

Swoją drogą przy moich ~1300 wyświetleniach dziennie to na waciki nie starczy więc temat olewam :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
28-02-2012 21:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Zarabianie na YT
(28-02-2012 21:49 )Sou Wrote:  Swoją drogą przy moich ~1300 wyświetleniach dziennie to na waciki nie starczy

uwież mi starczy ;P chyba że podrożały :D
28-02-2012 21:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
saladkutwa Offline
*

Posts: 8
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Zarabianie na YT
(28-02-2012 18:48 )Sou Wrote:  Pisałem ci, że nie wolno. Ja rozumiem zasady;)

A jednak dajmy na to w handbook'u jednego z partnerów (w tym przypadku TGN link http://tgn.tv/handbooks/#copyright ) widnieje, że wszelkie gameplay'e z gier (czy to z komentarzem czy bez) są dozwolone.
Quote:Good: Gameplay Without Commentary

All gameplay with or without commentary is okay!

Yes, commentary is optional, but highly encouraged to grow your audience (they want to hear your unique personality, not just watch gameplay).
24-10-2012 21:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Zarabianie na YT
(24-10-2012 21:24 )saladkutwa Wrote:  
(28-02-2012 18:48 )Sou Wrote:  Pisałem ci, że nie wolno. Ja rozumiem zasady;)

A jednak dajmy na to w handbook'u jednego z partnerów (w tym przypadku TGN link http://tgn.tv/handbooks/#copyright ) widnieje, że wszelkie gameplay'e z gier (czy to z komentarzem czy bez) są dozwolone.
Quote:Good: Gameplay Without Commentary

All gameplay with or without commentary is okay!

Yes, commentary is optional, but highly encouraged to grow your audience (they want to hear your unique personality, not just watch gameplay).

To zależy często też od partnera z jakim podpisujesz umowę.

P.S Górnicy, wszedzie górnicy.
24-10-2012 21:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zablokowane Zarabianie S0NikX 11 4.626 21-08-2012 23:56
Last Post: lowo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5