Post Reply 
Problemy z monetyzacją
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Problemy z monetyzacją
Mam takie oto pytanie, nakręciłem coś z realu żadnej muzyki w tle ni nic chce zmonetyzować i monetyzuje, monetyzuje... i w końcu wywala że nie mogli stwierdzić czy mam prawa do monetyzacji wiec mi tą opcję zblokowali dla tego filmu co zrobić by takie filmy były zawsze monetyzowane?
13-05-2012 16:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Problemy z monetyzacją
Odpisać im (bo to mailem piszą i na niego się odpowiada), że to twój film i masz do niego prawa ;d Chyba, że na nim kogoś widać, to jeszcze zgoda tej osoby na pokazanie jej wizerunku musi być, na piśmie. Proste jak jutub ;]

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
13-05-2012 20:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Problemy z monetyzacją
Odpisuje po angielsku czy po polsku?
13-05-2012 20:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Color Offline
*

Posts: 11
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Problemy z monetyzacją
Ja zawsze pisałem po angielsku i wydaje mi się, że tak jest bezpiecznej.
13-05-2012 21:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Problemy z monetyzacją
Ja też po angielsku, chociaż mail supportu jak dostajesz to ma chyba przedrostek plsupport;) Tak czy siak system google rozpoznaje język i chyba to śle do odpowiednich osób ;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
13-05-2012 23:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Problemy z monetyzacją
Ok napisałem. Po jakim czasie wam włączają monetyzację na filmach?
14-05-2012 11:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: Problemy z monetyzacją
Mi od razu, kilka razy wyłączyli ale dostarczyłem im licencje itd.

Pamiętaj, że jak ci wyłączą i się nie wytłumaczysz (nie dostarczysz dokumentów) to nie skończy się to tylko wyłączeniem monetyzacji. Za którymś razem zablokują ci monetyzacje załkowicie

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
14-05-2012 11:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Problemy z monetyzacją
(14-05-2012 11:47 )Sou Wrote:  Pamiętaj, że jak ci wyłączą i się nie wytłumaczysz (nie dostarczysz dokumentów) to nie skończy się to tylko wyłączeniem monetyzacji. Za którymś razem zablokują ci monetyzacje załkowicie

To wiem ;) ale może być sporo razy bo na jednym takim byle jakim koncie mam chyba 20-30 filmów z wyłączoną monetyzacją i nadal mogę zarabiać.
14-05-2012 12:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  youtube,pasja,widzowie,problemy bezelo 13 4.218 10-06-2012 22:45
Last Post: bezelo
  Problemy z Youtube Przemcio 3 1.891 18-08-2011 16:54
Last Post: baku10x

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5