Post Reply 
Koniec RockAlone2k?
Author Message
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #71
RE: Koniec RockAlone2k?
@up

No nie takie nic, niedawno w którymś Q&A albo gdzieś tam, mówił że PlayNext ruszy znowu w wakacje. Nie wiem czy to prawda czy tylko tak mówi żeby ludzie mu nie spamil "Kiedy ruszy PlayNext" etc. Zobaczymy w wakacje ile warte są słowa Rocka i Roja też bo coś o PlayNext też wspominał.
31-05-2012 14:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #72
RE: Koniec RockAlone2k?
Po co mu coś, co służyło za Kickstarter do jego subówki? Program użyty po to, żeby wypromować autora, nie poszczególne, inne kanały.
31-05-2012 15:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #73
RE: Koniec RockAlone2k?
No to już autora wypromowano (nie playnext tylko osoby które go polecały) więc może spokojnie zająć się promowaniem innych. Jestem ciekaw co tam wykombinuje Rock bo formuła PN miała się zmienić.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
01-06-2012 06:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #74
RE: Koniec RockAlone2k?
Po co miały promować innych? Wypromował siebie /klaps. Robisz to samo, wiesz jak to działa.
01-06-2012 08:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #75
RE: Koniec RockAlone2k?
No bo współpromowanie to najlepszy sposób na zdobycie widzów. Tutaj o współpromowanie ciężko bo jednak stosunek oglądalności kanałów jest jak XXX:1 ale Rock pewnie w nowym PN zwróci uwagę na kanały które mają już coś więcej do dodania;) W tym wypadku i mu się to opłaci i im. Samo promowanie osób z bardzo małą oglądalnością bez zwrotnej promocji da mu +1 odcinek i satysfacke co najwyżej.

Wan1Mas, jesteś w błędzie jeśli myślisz, że Rock wypromował się na PN. Równie dobrze mógł zrobić cokolwiek co poleciliby jutuberzy z łączną liczbą widzów XXXtyś. Bo tu nie chodzi o to że zrobił on PN tylko o to, że wszyscy polscy zagrajmerzy wysyłali tam swoich widzów.


Mój Przegląd JUTUBÓW nie wpływa na ilośc zdobywaych przezemnie subów w jakiś znaczny sposób. Ma mniejszą oglądalność niż filmy z BFa czy VLOGI ;) Za to mam +1 odcinek, poprzeglądam sobie co tam u innych słychać, jak kogoś dobrego znajdę to często mam z nim od razu kontakt i mogę coś więcej nakręcić nie musząc szukać kompana po forach itp. Te wszystkie działania razem oczywiście przekładają się na rozój kanału, ale znaczenie mają mniejsze niż np robienie VLOGów które znacznie podwyższają oglądalność kanału i są o wiele bardziej absorbujące dla widzów (wskaźnik uwagi, ilość ocen, komentarze).

Rock'owi się udało dlatego że 1. miał dobry kanał który warto zasubskrybować 2. o jego kanale co tydzień dowiadywało się kilkaset tysięcy osób.

Proste;) To, że kanały z PN mało kto subskrybował... tych co mieli coś do pokazania subskrybowano. Nie jest winą Rock'a że PN zwracał uwagę na filmy a nie kanały. Potem wchodziło się na kanał a tam 5 filmów z montage Tomb Rider ;]

Jak wczoraj wrzuciłem "GOŚCINNIE" na swój kanał, to mój gość zebrał za to 20 subków (z 80 na 100). Mam nadzieje, że pomoże mu to w rozwijaniu się bo jak wiadomo najtrudniej zdobywa się pierwsze subki bo YT w ogóle takiego kanału nigdzie nie pokazuje (polecane, wyszukiwarka). Ja w zamian mam dodatkowy odcinek na kanał, który patrząc na oceny i komentarze spodobał się widzom.

Nie da się stracić na współpracy/promowaniu innych na YT więc IMO Rock ma powód by kontynuować PN w odświerzonej formie (z korzyścią dla wszystkich!).

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
01-06-2012 10:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #76
RE: Koniec RockAlone2k?
To było takie "dwa w jednym"- Rock wypromował się na PlayNext. Akcja ta (tylko ona) była rozgłaszana przez prawie każdego znanego na YouTube (JJJ, CTSG, Zahy, Dżuniory itd.). A wujek to wykorzystał, nazbierał subków i swoją wujkowatością zaczął zarażać wszytkich.
Rock nie ma 100k subów tylko dzięki PlayNext. Bez PN jednak miałby ich teraz może 1000.
01-06-2012 10:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #77
RE: Koniec RockAlone2k?
Jakoś wątpię żeby PN jakoś znacznie wpłynęło na ilość widzów Rocka, myślę że i tak by był oglądany i tak, nawet bez PN, może suby nie przybywałyby w takim tempie ale jednak z czasem i tak by doszedł to tej liczby widzów którą ma aktualnie. Może nie byłby polecany przez JJJ, CTSG etc. ale nie wiadomo bo różnie to bywa, ale jak już mówiłem i tak by miał suby i tak.
01-06-2012 12:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #78
RE: Koniec RockAlone2k?
Zobacz sobie ile jest osób robiących lepsze materiały niż rock, a mających miesięcznie tyle subskrybcji ile Rock dziennie;) Bez dużej reklamy albo jakiegoś viralowego filmu możesz na te XXtyś subów czekać latami o_O

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
01-06-2012 12:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #79
RE: Koniec RockAlone2k?
Ja go nie oceniam czy robi dobre czy złe materiały po prostu uważam że i tak by z czasem te suby dostał jak nie za PN to za coś innego. Poza tym PN to i tak bardzo fajna akcja dzięki niej załapałem +10 subów może to nie jest jakoś strasznie dużo ale ja się ciesze nawet z 1 suba.
01-06-2012 12:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #80
RE: Koniec RockAlone2k?
Ty załapałeś 10 subów, a on 1000 ;)

Precelek20 Wrote:I tak by z czasem te suby dostał jak nie za PN to za coś innego

Wymień mi chociaż jednego YouTubera, który nagrał 50 filmów z jednej gry(multi) i zyskał na tym popularność. Albo na nagrywaniu gier, których i tak jest już setki na YT. Oczywiście nie biorąc pod uwagę wszelkich Minecrafterów, bo to jest coś, czego popularności nie zrozumiem.
Rock nie robi nic co by się wybijało ponad normę. Głos, owszem ma całkiem dobry jednakże sam komentarz w moim mniemaniu jest kiepski. Obejrzyj sobie jakikolwiek film Wonzaya - jego komentarz jest płynny i nie nudzi. Zaś "o tu rzucimy granat", "kurcze, znowu mnie zabił!", "achaa, mam cię!" - to chyba nie jest komentarz godny YouTubera, prawda?

Sou Wrote:Potem wchodziło się na kanał a tam 5 filmów z montage Tomb Rider ;]
Potem wchodzi się na kanał Rocka, a tam 50 filmów z BF'a
01-06-2012 13:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.509 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.478 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 55.834 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 110 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5