Post Reply 
Prawo cytatu w filmach na YouTube
Author Message
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
Po 1 nie troluje po 2 wnoszę do tematu swoje zdanie które wyraziłem o tej całej dyskusji dziękuje do widzenia
a zresztą po jakiego grzyba bym miał nabijać sobie posty?

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
01-07-2012 14:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
Bo piszesz nie na temat i jak nie przestaniesz, to skończy się to bezelku warnem.
01-07-2012 16:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #33
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
Z tego co wiem mam prawo wypowiadać się o każdym temacie na swój sposób to nie jest nie na temat po prostu wyraziłem swoje zdanie co o tym myślę Rotflix
Prosze teraz wypowiem sie bardziej w innym aspekcie
Twierdze że kina dobrze robi zgłaszając te filmiki,tak to jest łamanie praw autorskich oraz publikowanie czyjegoś wizerunku bez zgody i wiedzy autora
oraz jest to obrażanie danej osoby.Moim zdaniem jeżeli filmik trwał by 30sek oraz zrobiony by był tak aby był naprawdę śmieszny przy czym nie obrażający tak bardzo autora to czemu nie.
P.S każdy z nas by zareagował tak samo gdyby ktoś nas ośmieszał w ten sposób.
Nie podoba mi się tylko jeden fakt z tego co kojarzę ta cała kina usuwa komentarze typu "nie podoba mi się" czego nie powinna robić ponieważ każdy ma prawo do krytyki.
Panie moderatorze konduktorze czy teraz jest spoko?

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
01-07-2012 17:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jakub Offline
*

Posts: 16
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
Kto to Rotflix, bo nie ogarniam? Wiem że jest Roofix, ale Rotflix? Nie słyszałem.
01-07-2012 20:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
xD zmieniłem jego ksywke tak jak i on zmienia moja Jakubie(zacytowałbym arktosa ale nie chce trolować)

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
01-07-2012 22:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
(01-07-2012 17:57 )bezelo Wrote:  Z tego co wiem mam prawo wypowiadać się o każdym temacie na swój sposób to nie jest nie na temat po prostu wyraziłem swoje zdanie co o tym myślę Rotflix
To się nie dziw, że pojawić się może krytyka. A że "Twoje zdanie" było bez większego sensu i związku z tematem, to się nie dziw tym bardziej.
Quote:Prosze teraz wypowiem sie bardziej w innym aspekcie
Wow, ale następnym razem pamiętaj o przestrzeganiu interpunkcji i zasad gramatycznych, wychodzi na jaw lenistwo.
Quote:Twierdze że kina dobrze robi zgłaszając te filmiki,tak to jest łamanie praw autorskich oraz publikowanie czyjegoś wizerunku bez zgody i wiedzy autora oraz jest to obrażanie danej osoby.
Twierdze to były Modlin, Kołobrzeg, Brześć itp. A co reszty - na tej zasadzie to z YT poleciałaby duża część filmików.
Quote:Moim zdaniem jeżeli filmik trwał by 30sek oraz zrobiony by był tak aby był naprawdę śmieszny przy czym nie obrażający tak bardzo autora to czemu nie.
A moim zdaniem ładne dziewczyny powinny farbować się na rudo. Tu prośba do wszystkich, by nie używać w dyskusjach określeń typu "moim zdaniem", "myślę", "wolałbym", czy o zgrozo "wydaje mi się". Serio, to nie zapowiedź uargumentowanego zdania, ale pobożnych życzeń.
A wracając, niby czemu 30 sekund, a nie np 45? I skąd wiesz, co kogo obraża, a co nie? A nuż ktoś zrobi śmieszny filmik i jego bohater jako jedyny nie będzie się śmiał i poczuje się obrażony?
Quote:P.S każdy z nas by zareagował tak samo gdyby ktoś nas ośmieszał w ten sposób.[quote]
Trzeba było nie wstawiać do Internetu materiałów, które mogłyby ośmieszać. Po co prowokować? Christian Weston Chandlera aka "Chris-Chan" najpierw to robił, a potem płakał, że wstawiane są ponownie do Sieci kompromitujące go materiały.
[quote]Nie podoba mi się tylko jeden fakt z tego co kojarzę ta cała kina usuwa komentarze typu "nie podoba mi się" czego nie powinna robić ponieważ każdy ma prawo do krytyki.
I dlatego chce, by usuwano te nagrania - nie podobają jej się.
Quote:Panie moderatorze konduktorze czy teraz jest spoko?
Koko koko Euro spoko, ucz się na błędach.
01-07-2012 22:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
Zanim zaczniesz się wypowiadać bezelo, to napisz post poprawnie pod względem stylistycznym i interpunkcyjnym, bo oczy mnie bolą. ;)

@topic: Co ma prawo cytatu do ściągania wideo i przerabiania go w celu pokazania autora oryginalnego materiału w krzywym zwierciadle (zabawnym, rozśmieszającym, aczkolwiek nie obrażającym)?
(This post was last modified: 01-07-2012 23:00 by Rangy.)
01-07-2012 22:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
uff za dużo roboty z tym cytowaniem wiec odpowiem tak 30sekund ponieważ do tylu mamy prawo nawet gimper o tym pierdzielił w jakimś tam filmie,stylistycznie moje teksty są poprawne a interpunkcyjne no cóż nie będę googlował każdego słowa by patrzeć czy po nim czy przed ma być przecinek.Oczka bolą kup okulary albo rób przerwę w graniu.Następna rzecz: "moim zdaniem(sam tego użyłeś)", "myślę","wolałbym" itp co ci w tym przeszkadza?Każdy ma prawo pisać jak chce.To może ty zacznij pisać bez "A wracając" "że" "iż" to że tobie się to nie podoba to nie znaczy że ja mam tego nie używać.
Ps.Chyba mam na to forum jakiś zły wpływ co się włączę do dyskusji to zaczynamy się wykłócać o rzeczy odbiegające od tematu,ale przynajmniej jest śmiesznie.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
02-07-2012 00:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
Quote:Twierdze że kina dobrze robi zgłaszając te filmiki,tak to jest łamanie praw autorskich oraz publikowanie czyjegoś wizerunku bez zgody i wiedzy autora

Tak? W takim razie Niekrytego krytyka w tym momencie pozywają Muminki, Pan Tik-Tak i reszta. Podążając twoim tokiem myślenia, bo macfra użył kawałków filmów, które są objęte prawem autorskim co więcej je krytykuje i są niekiedy śmieszne.
02-07-2012 00:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Prawo cytatu w filmach na YouTube
(02-07-2012 00:35 )bezelo Wrote:  uff za dużo roboty z tym cytowaniem wiec odpowiem tak 30sekund ponieważ do tylu mamy prawo nawet gimper o tym pierdzielił w jakimś tam filmie,stylistycznie moje teksty są poprawne a interpunkcyjne no cóż nie będę googlował każdego słowa by patrzeć czy po nim czy przed ma być przecinek.
Zjadane końcówki "ą", "ę", to nie dowód, że stylistycznie walisz byki? A o interpunkcję należy dbać, gdyż jest równie ważna, co ortografia.
Quote:Oczka bolą kup okulary albo rób przerwę w graniu.
Słaba prowokacja, widać krytyka Cię zabolała.
Quote:Następna rzecz: "moim zdaniem(sam tego użyłeś)", "myślę","wolałbym" itp co ci w tym przeszkadza?Każdy ma prawo pisać jak chce.To może ty zacznij pisać bez "A wracając" "że" "iż" to że tobie się to nie podoba to nie znaczy że ja mam tego nie używać.
Argumentując unikaj wymienionych przeze mnie zwrotów, gdyż dowodzą, że gdybasz i piszesz, co Ci się wydaje, a nie co można traktować jako uargumentowaną opinie. Wymienione przez Ciebie słówka rzuciłeś na chybił trafił, udając kontrargument, a zachowując się wręcz komicznie, gdy brak argumentu zastępuje się absurdem.
Quote:Ps.Chyba mam na to forum jakiś zły wpływ co się włączę do dyskusji to zaczynamy się wykłócać o rzeczy odbiegające od tematu,ale przynajmniej jest śmiesznie.
Jak piszesz nie na temat, prowokujesz i denerwujesz się z powodu zwrócenia uwagi, to się nie dziw. Jest śmiesznie, szczególne gdy patrzy się na Twoje posty.
02-07-2012 08:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.537 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.894 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.706 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.418 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.333 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.444 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Machinima, Agora, YouTube który partner? kubn2 52 30.321 14-02-2013 12:15
Last Post: The Meldero
  Mafia na YouTube ponuro1992 15 6.317 04-02-2013 18:43
Last Post: appareil
  Limit youtube. Adeo 33 11.005 24-01-2013 04:57
Last Post: fszeker
  YouTube zamula? TheIntelPL 19 6.068 08-01-2013 07:55
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5