Post Reply 
Rock mówi o zarabianiu
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Rock mówi o zarabianiu
(05-07-2012 22:33 )Gik Wrote:  
kubn2 Wrote:Dodatkowo Rock na streamie mówił, że poda shoguna do sądu bo powiedział to to i to w tym filmiku co podałem wyżej. Może być ciekawie.

Na którym streamie i w którym momencie?

dzisiejszy stream (grał w bf3 mapka grand bazar) jakieś 2 min przed moją wypowiedzią czyli 18:42. Powiedział, że jeżeli mówił nieprawdę i go oczerniał to pójdzie do sądu, ale potem jakiś koleś napisał co on serio powiedział, a rock "jeżeli tak to nie będę się tym przejmować".

Rock zyskał dzisiaj na czysto 3 widzów shogun ponad 2k ładnie na tym skorzysta.

Quote:Powtarzam po raz kolejny w internecie nie istnieje takie coś jak empatia wiec nie wiem na jakiej zasadzie oceniacie, że ktoś robi filmiki głównie dla kasy?

Widać po kimś że ktoś udaje nie jest naturalny/taki jak kiedyś. U rocka widać fałszywe emocja, a na streamach nie raz pokazuje swoje "prawdziwe oblicze".
05-07-2012 22:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Rock mówi o zarabianiu
Hmmm wiec powiedz po czym to oceniasz po jakich zachowaniach dokładnie.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
05-07-2012 23:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
redd Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Rock mówi o zarabianiu
Nikt na YT nie jest święty. Shogun wyciąga brudy na niektórych youtuberów, szkodzi im a jednocześnie sam zyskuje - i pokazuje swoje prawdziwe ja.

Każdy kiedyś się wypala, ale po przerwie potrafi wrócić do dawnej świetności (ala Maciek Makuła), a inni wolą rypać na podatności młodych ludzi - wróć - użytkowników internetu na czyjeś opinie. Niech hejty sie dzieją, inni, ambitniejsi będą mieli łatwiej.
06-07-2012 01:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zajc115 Offline
*

Posts: 8
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Rock mówi o zarabianiu
Dziś przez 2 godziny dyskutowałem z głupimi fanami rocka. Jego widzowie nie wiedzą jak działają tagi. Ogólni śmieszy mnie to w jakim stopniu rock manipuluje nimi a oni tego nie widzą. Witam cię Gimperze jednak twoi widzowie są bardziej ogarnięci :) Podobno Rock chce podać shoguna do sądu śmieszy mnie ten człowiek wyknoł sobie chytry plan ale ludzie trochę bardziej myślący w porę się zorientowali .

Ile razy jeszcze natknę się na jakiś głupi post i pomyśle "człowieku idź i pierdolnij głową o ścianę, może następnym razem zastanowisz się zanim popsujesz mi humor"
06-07-2012 01:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Rock mówi o zarabianiu
Ależ wybuchła burza w ciągu ostatniej doby. Niesamowite rzeczy dzieją się i na kanale Rocka i na innych filmach o "cwanej działalności" Rocka. No zobaczymy, co to dalej będzie... :)
06-07-2012 04:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Rock mówi o zarabianiu
Może ludzie przejrzą na oczy, przynajmniej co po niektórzy.
06-07-2012 04:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Rock mówi o zarabianiu
(05-07-2012 22:20 )Sou Wrote:  
Quote:Tagi:
życie usa live in vlog blog podróże travel floryda florida ameryka stany zjednoczone United States America test taktyki rocka dedykacja dla madzik dzieki ktorej to robie ctsg magdalenamariamonika jjayjoker rockalone2 wybuchajacebeczki MinecraftPL DzuniorJR ctsg87 niezapominajka6000 minecraft polska szczurek15 rmaciaszek brzydkiburak


Już mi się podoba;d Ciekawe co przyniesie jutro :)

życie usa live in vlog blog podróże travel floryda florida ameryka stany zjednoczone United States America test taktyki rocka dedykacja dla madzik dzieki ktorej to robie ctsg magdalenamariamonika jjayjoker rockalone2 wybuchajacebeczki MinecraftPL DzuniorJR ctsg87 niezapominajka6000 minecraft polska szczurek15 rmaciaszek brzydkiburak

Pogrubiłem, jakbyś nie zauważył :D
06-07-2012 06:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Rock mówi o zarabianiu
Zauważyłem, zauważyłem:P Co nie zmienia faktu, że to ciekawe:p Ciekawi mnie czy, a jeśli tak to skąd MMM wzięła teorie, że Rock wybił się na tagach ;) Ja jak to usłyszałem u shoguna i to jeszcze z taką pewnością to zrobiłem o_O

No bo wyobraźcie sobie, że to by działało... Mało to osób wciskało już w tagi wszystko co się dało?;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
06-07-2012 06:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #29
RE: Rock mówi o zarabianiu
Rock wybił się na PlayNext i byciu polecanym przez całą "śmietankę" polskiego YT, nie przez jakieś bzdurne tagi.

[Image: t43eX.jpg]
06-07-2012 07:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
carving85 Offline
*

Posts: 49
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: Rock mówi o zarabianiu
Tak jak Gimper powiedział Rock zaistniał przez ten cały PlayNext dzieki temu się dorobił. Wiadomo tagi na pewno też pomogły ale to był ułamek tego co zyskał przez PlayNext i to jak go wszyscy polecali.
06-07-2012 08:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.739 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.568 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 15 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5