Post Reply 
Rock mówi o zarabianiu
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #41
RE: Rock mówi o zarabianiu
(06-07-2012 11:27 )bezelo Wrote:  W telewizji myślisz, że Wojewódzki dostaje miesięcznie 10kafli?
Przecież Rock gadał coś o montowaniu programów różnym telewizją i o robieniu reklam.A tak wgl, kto z nas nie chciałby sobie żyć jak Rock robi to, co lubi i ma z tego masę kasy.

Tak robi a raczej Robił w TVN Turbo i ile on tam ma 5 min co tydzień na pewno tyle z tego nie dostawał bo o ile mi wiadomo już go tam nie ma.
06-07-2012 11:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: Rock mówi o zarabianiu
(06-07-2012 08:36 )Gimper Wrote:  
Quote:Nie mieszaj! Gimper powiedział "na PlayNext i byciu polecanym przez całą "śmietankę" polskiego YT" a nie "na PlayNext.". To jest BARDZO DUŻA różnica i przez takie przekrećanie i niedomówienia nic później nie wiadomo.
Jedno wynika z drugiego Sou, duże kanały YT polecały Rocka tylko dlatego że omamił ich właścicieli prezentując PlayNext w zupełnie innym świetle niż miało to faktycznie działać.

I co miałby wg ciebie zrobić w sytuacji w której złapał "subówkę" a PN nie działał tak jak powinien? Zamknąć kanał i ubrać się w worek kartofli?:D

No wyobraź sobie że masz kanał 2k widzów i nagle masz 20k i akcja nie działa jak powinna... według ciebie powinien "oddać" jakoś zdobytą popularność?

Sami go wypromowali ludzie i teraz mają. Zaraz się okaże, że klocuch dorósł i będzie nagonka, że wszystkich wykorzystał bo o nim mówiono na każdym dużym kanale a on tylko udawał debila :D

Jak ktoś sobie wyobrazi promowanie mniejszego kanału, który po pół roku zostawia nas daleko w tyle, to może uda mu się poczuć to co czują właściciele kanałów które promowały Rocka. Pewnie jak nie odpisał raz na skapaju to już był dramat, że olewa takie osoby itd itp.

Takie rzeczy nie tylko na YT się dzieją, ludzie zachowują się podobnie.

P.s/EDIT

Nie wiem jak ty Gimper, ale ja miałem zdecydowanie więcej czasu dla wszystkich jak miałem 500 widzów;] I już gdzieś słyszę głosy, że mam więcej widzów to mam ludzi w dupie czy np, że olewam kogoś kto się zgłosił do "gościnnie" bo ma 100 widzów a nie 1000. A prawda jest taka, że zmęczony jestem ciągle przez te upały i nie chce mi się po robocie siedzieć na komunikatorach i z każdym zagadywać. Normalna sprawa. Ale ktoś może zaraz zacząć gadać różne głupoty, inni specjaliści od teorii spiskowych to podłapią i co wtedy zrobie?

Naprawdę trzeba się umieć postawić w czyjejś sytuacji, żeby zrozumieć czemu postępuje tak a nie inaczej. Niestety najczęściej kończy się na emocjach, pochopnej ocenie i rozpowiadaniu głupot.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 06-07-2012 12:28 by Sou.)
06-07-2012 12:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: Rock mówi o zarabianiu
Quote:No wyobraź sobie że masz kanał 2k widzów i nagle masz 20k i akcja nie działa jak powinna... według ciebie powinien "oddać" jakoś zdobytą popularność?

Nie. Powinien się walnąć porządnie w pierś, i przyznać, że akcja była nieudana. A że był świadom, w jakim celu stworzono "Plej Neksta", to gdyby nie był obłudnym i nieszczerym człowiekiem, to by powiedział, jak to naprawdę zadziałało. Welp, wystarczy popatrzeć na odcinki "Play Next" i posprawdzać kto najbardziej w przeciągu całej akcji się wypromował. On, czy laureaci akcji.

Quote:Sami go wypromowali ludzie i teraz mają.

Nabrali się na bajdurzenie Maciaszka, jakim to jest jego wielce szlachetnym celem pokazać ludziom mało znanych i niedocenionych twórców filmów. Hah, co z tego, że na ich stronie były linki do materiałów najbardziej znanych twórców. Co z tego, że taka choćby autystyczna "Kina24Lara" czy jak się ona zwała była tam chyba z 3 razy. Co z tego, że miała wtedy filmy z kilkutysięcznymi wyświetleniami.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
06-07-2012 12:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: Rock mówi o zarabianiu
Ale Rock wielokrotnie powtarzał, że PN w tamtej formie nie zadziałał tak jak powinien. No to czyba można to zaliczyć?;]

Tak w ogóle zastanówmy sie, jak akcja wyłapująca FILMY ma sprawnie promować KANAŁY?;] Tam jakiś typo nakręcił wyścigi z muzyką i wygrał, a na kanale nic poza tym filmem nie było. No to kto go miał subskrybować?:D Akcja była od początku lewa :D

No ale Rock sam to przyznał już WIELOKROTNIE. Dlatego teraz nowey PN zrobił.

I zastanówmy się teraz nad nowym PN. Czy za pół roku ktoś nie napisze "Rock oszukał ludzi, prawie nikogo nie wypromował a ludzie za darmo mu pomagali w kręceniu materiałow, prowadzeniu live itd"... I co teraz?;] Jak ktoś jest inteligentny, to wie, że coś za coś i albo to akcpetuje albo idzie sobie dalej...

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
06-07-2012 13:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: Rock mówi o zarabianiu
(06-07-2012 13:49 )Sou Wrote:  I zastanówmy się teraz nad nowym PN. Czy za pół roku ktoś nie napisze "Rock oszukał ludzi, prawie nikogo nie wypromował a ludzie za darmo mu pomagali w kręceniu materiałow, prowadzeniu live itd"... I co teraz?;] Jak ktoś jest inteligentny, to wie, że coś za coś i albo to akcpetuje albo idzie sobie dalej...


Jestem ciekaw czy ta akcja nie ma na celu dobicie do tych 200k jestem ciekaw kiedy niekrytego prześcignie.
06-07-2012 13:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #46
RE: Rock mówi o zarabianiu



To wam nie wystarcza?

apparatus też usunął ci sygnaturę
06-07-2012 13:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #47
RE: Rock mówi o zarabianiu
proszę, wyjaśnijcie mi, jak to było dokładnie z akcją PN

kto był pomysłodawcą?

czy znane osoby zaczęły polecać Rocka, który wybił się na tym

czy może...

Rock sam miał organizować "przegląd" ciekawych kanałów, a wyszło, że zamiast promować innych, sam zyskał popularność?
06-07-2012 16:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Rock mówi o zarabianiu
To drugie, drogi REDZIE. Tylko że do akcji dołączyło kilka większych "Jutuberów", zapewne z takiego powodu, że nie znali tego, do czego doprowadzi samo "Play Next". A doprowadziło do wypromowania Rocka, no i może 2 kanałów.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 06-07-2012 19:03 by Infelicity.)
06-07-2012 19:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gilathiss Offline
*

Posts: 17
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: Rock mówi o zarabianiu
Jestem od samego początku kanału Rocka, więc posiadam sporo informacji na ten temat. Sama inicjatywa założenia programu promującego YouTube-erów wyszła od Rocka, lecz po czasie okazało się, że sam Rock nie daje rady promować ludzi, więc dołączali się do tego bardziej znani YouTuberzy m.in JJayJoker, CSTG87 i inni bardziej znani. Polecam Was obejrzeć pierwsze 30 sekund każdego odcinka "Play Next" i zobaczyć ile osób dołączało się po poszczególnych odcinkach. Jeśli chcecie jeszcze jakieś info piszcie :D
06-07-2012 20:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: Rock mówi o zarabianiu
No shit, Sherlock, właśnie powtórzyłeś mój post.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
06-07-2012 20:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.767 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.589 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5