Post Reply 
Rock mówi o zarabianiu
Author Message
xRaphle Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #61
RE: Rock mówi o zarabianiu
Nikt nie pyta Rocka o to czy robi to dla kasy czy nie. Wszyscy wiedzą że robi. Do-ho-ho ! A Rock już kilka razy pokazał że nie jest do końca szczery ( Patrz - plejnext )
Co do szoguna - zgodzę się. Wystawił kilka argumentów jednak nie poparł ich żadnymi dowodami, bo jakoś nie chcę wierzyć że ktoś chciał podać Rocka do sądu o to że wykorzystał czyjś nick w tagach swojego filmiku

Lubię Placki
07-07-2012 13:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #62
RE: Rock mówi o zarabianiu
(07-07-2012 13:46 )MięsnyJeż Wrote:  Co żeście się tak uczepili tego Rock'a? Ok, skłamał mówiąc o zarobkach, ale po kiego grzyba pytacie się go ile zarabia na yt? Gdyby nie było takich durnych pytań jak np. "Rock, ile zarabiasz?, Rock a dużo masz kasy?, Rock robisz to dla kasy?" to pewnie taki temat nie został by poruszony w wyżej wymienionym filmie. Ja oglądam Remigiusza po to, żeby obejrzeć dobrze przygotowany materiał, żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego o grach, poznać jakieś fajne i zabawne historie z życie. Zupełnie przez myśl mi nie przeszło, żeby zawracać sobie głowę sprawami finansowymi. Gdyby nie wasze wścibstwo i chamstwo, to Rock na pewno nie skłamał by mówiąc, że zarabia na partnerze mało. Po za tym dla jednego 10 tyś zł to mało, a dla drugiego to majątek życia.


A Shogun też idealny nie jest, jego film w którym ocenia kanał Remigiusza przypomina bardziej dziecinną nagonkę. Takie typowe obrzucanie kogoś błotem, do tego nieuzasadnione oszczerstwa i brak konkretnych dowodów. Niewykluczone, że celem tego filmu było właśnie sprowokowanie swoich fanów i podpuszczenie ich do ataku.

Teraz takie czasy są, że ludzie zamiast przedyskutować między sobą wszystko w spokoju, muszą się publicznie "wyzywać" w internecie.

Wait, kogoś mi przypominasz. Może GordonGamePL?

[Image: scaled.php?server=805&filename=nowyp...es=landing]

Och. Biały Rycerzu, Lwie Północy, Obrońco Uciśnionych, gdzież jest Twój Biały Rumak na którym zaprowadzisz ład i porządek?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
07-07-2012 14:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #63
RE: Rock mówi o zarabianiu
(07-07-2012 11:26 )Infelicity Wrote:  No i co? To jest takie stwierdzenie, jak "wojny i zabijanie ludzi to już standard, szczególnie w Afryce i na Środkowym Wschodzie, więc nie można tego potępiać".

Zła analogia. Wojna jest zła i większość osób ją potępia. Nie ma się jednak co dziwić, że na wojnie zabijają. Marketing, reklama, manipulowanie jest złe i większość osób je potępia, nie ma się jednak co dziwić że w mediach wykorzystuje się techniki marketingowe.

I tyle. Niektórzy się zachowują jakby myśleli, że ktoś kręcący filmy na YT będzie siedział w swojej piwnicy całe życie i miał do tego takie same podejście przy 150k widzach jak przy 1k...

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
07-07-2012 15:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #64
RE: Rock mówi o zarabianiu
MięsnyJeż Wrote:Co was obchodzi ile Rock zarabia na filmach?
Nas nie obchodzi ile zarabia, chodzi o to że znowu kłamie.
xRaphle Wrote:Rock już kilka razy pokazał że nie jest do końca szczery
I nie będzie, PapaNet nigdy nie był, i nie będzie szczery, dlatego każdy kto z nim współpracował (albo przynajmniej większosć) ma z tą współpracą złe wspomienia.
A teraz mój ulubieniec.
Sou Wrote:Wojna jest zła i większość osób ją potępia.
Handlarze bronią skaczą z radości kiedy wybucha konflikt.
Sou Wrote:Marketing, reklama, manipulowanie jest złe i większość osób je potępia, nie ma się jednak co dziwić że w mediach wykorzystuje się techniki marketingowe.
Co nie zmienia faktu, że większość ludzi też to potępia, i nie jest to coś, do czego trzeba się przyzwyczając, no chyba że sam chcesz się bawić w manipulację ciemną materią.
Sou Wrote:Niektórzy się zachowują jakby myśleli, że ktoś kręcący filmy na YT będzie siedział w swojej piwnicy całe życie i miał do tego takie same podejście przy 150k widzach jak przy 1k...
Wiesz, pytaniem może być to, czy osoba robi filmy spamuje gównianym contentem na tube? Robi to, ponieważ chce sobie dorobić? Czy po prostu ma wene, a żeby to robić?
Dość wiadomym jest to, iż kiedy osoba napieprza filmami jak z karabinu, zazwyczaj chcę sobie dorobić kieszonkowe z tuby, pytanie tylko, czy chcę ta osoba pokazywać godny uwagi content, czy spamować tylko i wyłącznie chce dorobić, bo udało jej się znaleść takie źródło utrzymania, co bardziej zabawne, dosyć często robią tak osoby które poraz pierwszy zaczęły zarabiać "porządne" pieniądzę.
W tak zwanym międzyczasie chciałbym po łebkach poruszyć temat ludzi, którzy zrobili na ten temat odpowiedzi wideo, mimo tego że nie jest to ich drama, alias są tylko widzami, ludźmi z kubełkiem popcornu. Nie wiem czy niektórzy zrobili to po to, aby wyrazić swoję zdanie na nie swój temat, czy po prostu zrobili to po to, a żeby złapać subówke, i o ile do tych pierwszych nic nie mam, bo intencje mają dobre, o tyle na temat drugich mogę tylko powiedzieć to, że zachowują się jak ostatnio ścierwo, i mam nadzieje, że wiedzą, iż prędzej czy później ugryzie ich to w dupę, zabierając kawałek mięsa którym się nachapali. Zasada karmy dla buddystów, złotego środka dla chrześcijan, i... nie wiem czego dla żydów.
W międzyczasie uciekam, bo zaraz zlecą tu się śnieżne trolle typu LavesKORRa i innych, dziwnych zjawisk forumowych, bajo.
Poza tym, sou, ChanMowa? Naprawdę? Też spróbuję.
Hehe, ale ten seba jest gupi xD
(This post was last modified: 07-07-2012 17:21 by Wan1Mas.)
07-07-2012 17:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MięsnyJeż Offline
*

Posts: 6
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #65
RE: Rock mówi o zarabianiu
Najlepsze jest to, że bardzo wartościowe kanały takie jak "RockAlone2k", "ROJOV13" są bardziej hejtowane od trollów pokroju Klocucha, Wiwryszmaty i jego tysiąca innych wcieleń. Jedźcie sobie dalej po Rock'u, jeśli od tego staniecie się lepsi. Bo przecież tutaj są ludzie, którzy nigdy nikogo nie okłamali, którzy są najlepsi i mogą oceniać innych bez skrupułów. Jednak każda wasza opinia będzie bezpodstawna i niepoważna, dopóki nie zdobędziecie tylu wyświetleń i widzów co Remigiusz.
07-07-2012 17:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #66
RE: Rock mówi o zarabianiu
(07-07-2012 17:33 )MięsnyJeż Wrote:  Jednak każda wasza opinia będzie bezpodstawna i niepoważna, dopóki nie zdobędziecie tylu wyświetleń i widzów co Remigiusz.

Twoja opinia wobec nas też będzie bezpodstawna i niepoważna, dopóki nie zdobędziesz tyle postów i bytności na forum co my. I nie próbuj mówić, że to co napisałem nie ma sensu, bo przepisałem twój post zamieniając kilka wyrazów.
07-07-2012 17:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gliniaczek Offline
*

Posts: 22
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #67
RE: Rock mówi o zarabianiu
@mięsnyjeż

Weź człowieku się palnij... Powtarzasz takie stereotypy, że można by cię o plagiat oskarżyć. Trolla się nie czepia. Trolla się zostawia w spokoju. Nie wiem skąd w ogóle pomysł, żeby krytykować kogoś, kto z pewnością się nie poprawi.

Co do wartościowości tych kanałów, no napisz, co przekazują swoim widzom? Prywatne życie Rocka, lub jego optymistyczne hasła, do których nie zwykł się stosować? Darcie twarzy do mikrofonu ku uciesze sąsiedztwa? Wymień kilka rzeczy, bo naprawdę jestem ciekaw, na czym polega wartościowość tych dwóch gości.

Każda opinia widza będzie bezpodstawna i niepoważna, bo nie jesteśmy na tej stopie co ci dwaj goście? (tak nawiasem, nie dziwię się, że tylko ich wymieniłeś... w swoim faperstwie nie uwzględniasz możliwości, że ktoś jeszcze nagrywa na YT). W tym problem, że nie na tym polega życie... Nie muszę zabić człowieka, żeby potępiać morderstwo.

Mam tylko nadzieję, że twoja postawa wynika z niedoinformowania, a nie tępego wielbienia, bo w innym przypadku piszę na darmo. Uwierz mi, krytyka tu prezentowana opiera się na solidnych argumentach, a to i tak kropla w morzu, bo w końcu piszemy tylko o jednej, konkretnej sprawie.

Odnośnie jeszcze "hejtu" szoguna. Przecież nie wypowiadał się o Rocku, tylko o jego kanale, więc gdzie obrzucanie go błotem? Nawet jeśli, podkreślanie jego inteligencji nie jest przejawem nienawiści. Wydawało mi się to oczywiste, ale może do Ciebie nikt tak akurat nie mówi :p Brak konkretnych dowodów? Materiał był luźny, nie miał charakteru rozprawy sądowej. Do tego oszczerstwa i prowokacja - parodia.
07-07-2012 17:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #68
RE: Rock mówi o zarabianiu
(07-07-2012 17:33 )MięsnyJeż Wrote:  Najlepsze jest to, że bardzo wartościowe kanały takie jak "RockAlone2k", "ROJOV13" są bardziej hejtowane od trollów pokroju Klocucha, Wiwryszmaty i jego tysiąca innych wcieleń. Jedźcie sobie dalej po Rock'u, jeśli od tego staniecie się lepsi. Bo przecież tutaj są ludzie, którzy nigdy nikogo nie okłamali, którzy są najlepsi i mogą oceniać innych bez skrupułów. Jednak każda wasza opinia będzie bezpodstawna i niepoważna, dopóki nie zdobędziecie tylu wyświetleń i widzów co Remigiusz.

Jesteś zapatrzony w Rocka i Roja jak w bogów też ich oglądam, ale potrafię zobaczyć co robią źle.

To, że klocuch robi z siebie trolla i debila nie oznacza, że jest debilem. Żeby udawać debila trzeba być naprawdę inteligentnym.

Nikt tu po nim nie jedzie mówimy tylko, że kłamie oraz stara się manipulować widzami czyli stwierdzamy fakty.

W takim razie zapraszamy na forum jeżeli osiągniesz bez wypowiadania się 100 postów by móc z nami dyskutować inaczej twoja opinia będzie bez pod stawna oraz niepoważna.
07-07-2012 18:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #69
RE: Rock mówi o zarabianiu
Wan1Mas, no ale ci ludzie (jacy by nie byli, pamiętaj że większość nie ma wymagań za dużych) oglądają Rocka i są zadowoleni;) Mi się nie podoba, że kiedyś sobie Rocka obejrzałem a teraz nie daje rady bo mi cukier zatyka uszy... Na szczęście znam angielski i mogę sobie oglądać co chce :p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
07-07-2012 18:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #70
RE: Rock mówi o zarabianiu
I po co ja zakładałem ten wątek xD
Co to tego debila patrz na mój opis :)

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
(This post was last modified: 07-07-2012 20:19 by bezelo.)
07-07-2012 20:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.735 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.566 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 11 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5