Post Reply 
Rock mówi o zarabianiu
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #81
RE: Rock mówi o zarabianiu
Quote:- Kocham to co robię, dałbym się za to pokroić, ale rzeczywistość jest brutalna. Gdybym z tego nie zarabiał, to bym tego nie robił. Zarobki pozwalają mi siedzieć tu przy komputerze i grać, inaczej musiałbym zająć się czymś innym - Rock na dzisiejszym live.
[Image: eFZ7N.png]

Przyrzekłem sobie, że nie wypowiem się w tym temacie, ale to jest po prostu zbyt zabawne. O cholera. Nic dziwnego, że tak bardzo zależy mu na sympatii dzieciarni. Dzięki niej od roku nie musi uczciwie pracować na utrzymanie.

Zapytam się ponownie: który odcinek live i który moment dokładnie?

[Image: aqI8D.jpg]
07-07-2012 22:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #82
RE: Rock mówi o zarabianiu
(07-07-2012 22:42 )Gik Wrote:  
Quote:- Kocham to co robię, dałbym się za to pokroić, ale rzeczywistość jest brutalna. Gdybym z tego nie zarabiał, to bym tego nie robił. Zarobki pozwalają mi siedzieć tu przy komputerze i grać, inaczej musiałbym zająć się czymś innym - Rock na dzisiejszym live.
[Image: eFZ7N.png]

Przyrzekłem sobie, że nie wypowiem się w tym temacie, ale to jest po prostu zbyt zabawne. O cholera. Nic dziwnego, że tak bardzo zależy mu na sympatii dzieciarni. Dzięki niej od roku nie musi uczciwie pracować na utrzymanie.

Zapytam się ponownie: który odcinek live i który moment dokładnie?

Który odcinek? Leci w tym momencie, dzisiejszy :)
07-07-2012 22:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #83
RE: Rock mówi o zarabianiu
Quote:Kocham to co robię, dałbym się za to pokroić, ale rzeczywistość jest brutalna. Gdybym z tego nie zarabiał, to bym tego nie robił. Zarobki pozwalają mi siedzieć tu przy komputerze i grać, inaczej musiałbym zająć się czymś innym - Rock na dzisiejszym live.
Oj widzę że chyba go nie zrozumiałeś możliwe że dla rocka zarabianie na tych filmikach to w pewien sposób motywacja,gdyby nie miał zysku z filmików musiałby zapierdzielać w robocie i pewnie nie miałby czasu ich robić i wrzucać prosta logika :)

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
07-07-2012 23:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #84
RE: Rock mówi o zarabianiu
Rock mówi to w 1:08:00 mniej więcej.
07-07-2012 23:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #85
RE: Rock mówi o zarabianiu
pfff jest pierdyliard zagrajmerów którzy nie zarabiają na YT i tworzą lepszy content od Rock'a i nie marudzą, a ten wypierdek twierdzi, że musi zarabiać żeby go było stać na to? No trzymajcie mnie, bo nie wytrzymiem. Złożył sobie kosmiczny sprzęt za kaskę z reklam i jeszcze marudzi.
07-07-2012 23:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #86
RE: Rock mówi o zarabianiu
bezelo Wrote:niech sobie robi te filmy dla kasy co boli was, że on zarabia na czymś co lubi?(wiem co powiesz "on robi, to na siłę" ale, jaki masz na, to dowód?
Widzę że nadal nie ogarniasz czytania ze zrozumieniem, więc powtórzę z dedykacją, Tutaj nie chodzi o to, że Rock zarabia, chodzi o to, że ZNOWU okłamał swoich kultystów, tym razem pod względem zarobków.
MięsnyJeż Wrote:Na livie też są reklamy i do tego w masowych ilościach.
Oj tak, jakaś mądra głowa wyliczyła że rock może wyciągać po 80 dolców (informacje z dupy, przeliczyli gdzieś na streamie VZ)
kubn2 Wrote:W masowych? Ilość reklam jak na YT obrazek po prawo plus nakładka na film w postaci 30 sek spotu.
Ale są mniej warte.
Danioz Wrote:- Kocham to co robię, dałbym się za to pokroić, ale rzeczywistość jest brutalna. Gdybym z tego nie zarabiał, to bym tego nie robił. Zarobki pozwalają mi siedzieć tu przy komputerze i grać, inaczej musiałbym zająć się czymś innym - Rock na dzisiejszym live.
Ten tekst utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że nie są to groszę, a raczej coś w stylu premii, także napewno nie są to jakieś waciki, a nawet spory hajs (jak na polskie warunki).
MrChmielOO Wrote:Złożył sobie kosmiczny sprzęt za kaskę z reklam i jeszcze marudzi.
Tego nie wiesz, czy tylko i wyłącznie "za hajs z reklam".
(This post was last modified: 08-07-2012 00:18 by Wan1Mas.)
08-07-2012 00:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #87
RE: Rock mówi o zarabianiu
Quote:Jakie kłamstwo?Bardzo jestem ciekaw, bo broni się, że nie robi tego wyłącznie dla kasy? proszę cie robi to, co lubi i widać, to po tym jak komentuje filmy, chociaż ostatnio trochę zbyt masowo je wrzuca co pogarsza jakość komentarza, a live, po co niby robi? też dla kasy przecież z tego nic nie ma.
Ja pamiętam czasy, gdy Rock wszedł na to forum i opowiadał o swoim "Play Next". Pamiętam, gdy zaczął bajdurzyć o swojej szlachetnej akcji. Pamiętam, gdy najzwyczajniej w świecie urządzał wycieczki osobiste i obrażał. Ja już nie podchodzę do niego i jego słów bez dozy nieufności. Wiele razy kłamał ("Och, jakie to grosze ja zarabiam, ojej") i najzwyczajniej na świecie mam już o nim wyrobione zdanie, chociaż próbuje na to spojrzeć obiektywnie.

Komentarz filmu? Dobra, Battlefield 3. "Cholera, trafił mnie!" , "O, tam przejdziemy, jest takie fajne miejsce" , "No, w końcu zabiliśmy gościa". Jak po takim komentarzu można zauważyć, że jest to robione z pasją, i że nie dla kasy? Proszę Ciebie, po tym w ogóle nie widać, czy lubi nagrywać, czy robi to nie dla kasy, czy dla kasy, czy cokolwiek. Ciężko stwierdzić cokolwiek, już chyba najłatwiejszy byłby wniosek o niemożności komentowania tego, co się dzieje poza ekranem.

Z Live jest kasa, przecież nie puszcza tych reklam, żeby ludzie pooglądali sobie nowe produkty i usługi.

Quote:- Kocham to co robię, dałbym się za to pokroić, ale rzeczywistość jest brutalna. Gdybym z tego nie zarabiał, to bym tego nie robił. Zarobki pozwalają mi siedzieć tu przy komputerze i grać, inaczej musiałbym zająć się czymś innym - Rock na dzisiejszym live.

Czyli inaczej mówiąc fajnie się nagrywało dla funu jak nie zarabiałem, ale teraz jak zarabiam, a miałbym nie zarabiać, to bym nie nagrywał, bo musiałbym się wziąć za normalną robotę na etat. Proste.

Quote:Oj widzę że chyba go nie zrozumiałeś możliwe że dla rocka zarabianie na tych filmikach to w pewien sposób motywacja,gdyby nie miał zysku z filmików musiałby zapierdzielać w robocie i pewnie nie miałby czasu ich robić i wrzucać prosta logika
Jasne, można to interpretować na wiele sposobów. Ale wcześniej, gdy nie zarabiał jeszcze kilku tysięcy złoty z jego twórczości, przecież też "zapierdzielał w robocie", więc ten argument jest do niczego. Oczywiście, nie robił wtedy też tych filmów w takiej ilości, ale się dało i raczej nikt nie narzekał. A teraz nimi sra, bo nie musi pracować poza domem. I mówi, że gdyby nie moneyz, to by nie nagrywał.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
08-07-2012 08:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #88
RE: Rock mówi o zarabianiu
Odejdę trochę od tematu Rock właśnie prowadzi stream'a. Co w tym niezwykłego? ano to że odbiera od ludzi telefony którzy dzwonią na skype czyli coś co Wonziu na swoich streamach praktykuje od dawna pod nazwą suche gadanie. Co o tym sądzicie?
08-07-2012 13:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #89
RE: Rock mówi o zarabianiu
(08-07-2012 13:13 )kubn2 Wrote:  Odejdę trochę od tematu Rock właśnie prowadzi stream'a. Co w tym niezwykłego? ano to że odbiera od ludzi telefony którzy dzwonią na skype czyli coś co Wonziu na swoich streamach praktykuje od dawna pod nazwą suche gadanie. Co o tym sądzicie?

Szuka coraz to nowych sposobów na zdobycie jeszcze większej popularności, a co za tym idzie i funduszy :]

Taka moje spiskowa teoria, hihi
08-07-2012 13:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
rock3011 Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #90
RE: Rock mówi o zarabianiu
Po akcjo z Shogunem pojawiło się sporo wypowiedzi wideo:
http://www.youtube.com/video_response_vi...O6dp_PJSRw
w miarę ciekawo gada kolo:
http://www.youtube.com/watch?v=iXi51ZUKgv0
08-07-2012 13:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.737 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.566 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5