Post Reply 
Koniec RockAlone2k?
Author Message
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #281
RE: Koniec RockAlone2k?
nikt nie ruszy RWJ :)
ten człowiek ma taką pozycję, że nawet gdyby ktoś wystąpił przeciwko niemu, od razu zostało by to wyjaśnione.
11-07-2012 21:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #282
RE: Koniec RockAlone2k?
Rock stracił cierpliwość?
Quote:Nie pokazywałem swojej żony w internecie, ponieważ szanuję jej prywatność. Niestety są ludzie, którym umknęły elementarne zasady dobrego wychowania, trudno.
Jeśli już komuś zależy na tym, żeby zobaczyć moją żonę to zdjęcia znajdzie tutaj: http://www.myspace.com/agam1978
Natomiast osoba, która zrobiła to bez naszej zgody w postaci obraźliwego filmu będzie musiała się wytłumaczyć przed policją. Sprawdzimy do jakiego stopnia anonimowość w internecie pozwala robić takie świństwa.

I w komentarzu:
Quote:Rock Alone Przy okazji podobne zgłoszenie zostanie wykonane w przypadku dwóch osób publikujących na swoich kanałach nieprawdziwe informacje na mój temat. Pierwsza mieszkająca w Polsce, druga za granicą.

facebook
12-07-2012 11:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #283
RE: Koniec RockAlone2k?
To jak on się teraz zachowuje to żałosne. Rozumiem, że o prywatność żony może się czepiać, ale o takie pierdoły jak nie prawdziwe informacje na jego temat to jest porażka -.- W chodząc do internetu i przestając być anonimowym trzeba się liczyć z tym, że prędzej, czy później coś takiego się stanie. Możliwe, że tej osobie z Polski zepsuje życie, ale nie sądzę, żeby opłacalne było sprowadzać kogoś z zagranicy tylko po to, żeby udowodnić swoje racje. Koszty takiego procesu są zbyt duże. Równie dobrze mógłby podać kilka osób z tego forum (w tym mnie) za to, że wyraziłem negatywną opinie na jego temat lub powiedziałem nieprawdę(choćby z własnej niewiedzy). Rock naprawdę zaczyna przeginać w tym internecie.

TO MNIE ŚMIESZY
12-07-2012 11:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #284
RE: Koniec RockAlone2k?
Po 1 twoja opnia go nie obchodzi, po 2 on ich chce pozwać za podawanie nieprawdziwych informacji, a nie za ich opinie. Materiały, o których mówi Rock pewnie obejrzało kilkaset tyś osób ;) Więc ciebie oleje, a z tamtymi zobaczymy co się stanie. Jak mu się uda to będzie miał spokój na długi czas.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
12-07-2012 11:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #285
RE: Koniec RockAlone2k?
I fajnie, że moja opinia go nie obchodzi. Nie wiem kogo chce on pozwać. Osoba za granicą to prawdopodobnie shogun. Jeżeli on go chce za taki filmik pozwać to według mnie jest żałosny(o ile faktycznie go chce pozwać). JA bym sobie głowy osobami, które gadają coś na mój temat nie zawracał. Natomiast co do żony i tego profilu to ma racje. Rozumiem też, że chciałby pozwać założycieli tego event'u, czy tam grupy na facebook'u, co chcą mu odebrać prawa rodzicielskie, bo to jest absurdalne. Teraz on zaczął walczyć z tymi wszystkimi osobami, które rzekomo publikują nieprawdziwe informacje na jego temat, ale odkąd pamiętam takie materiały były. Niektórzy go wyzywali inni mówili "nieprawdę" itd. Teraz zrobiło się głośniej dzięki shogunowi. Za jakiś czas sprawa ucichnie, a materiały dalej będą się pojawiać, tylko nie będą tak popularne, bo kogo obchodzi (mnie nie) co osoby trzecie wymyślają na Rock'a. Mi wystarczy moje zdanie na jego temat i tyle. Dalej będę uważał że Rock przesadza i nie jest to dobre co robi.

TO MNIE ŚMIESZY
(This post was last modified: 12-07-2012 12:23 by ogm.)
12-07-2012 12:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #286
RE: Koniec RockAlone2k?
Quote:Rock - Nie pokazywałem swojej żony w internecie, ponieważ szanuję jej prywatność. Niestety są ludzie, którym umknęły elementarne zasady dobrego wychowania, trudno.

A z robieniem ze swojego kilkuletniego syna gwiazdę internetu już nie ma probelmu? Ach ten Rock, taki z niego hipokryta.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
12-07-2012 12:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #287
RE: Koniec RockAlone2k?
Może się syn zgodził po prostu a żona nie ;D
12-07-2012 12:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #288
RE: Koniec RockAlone2k?
Akurat uwierzę, że jego kilkuletni syn jest w pełni świadomy co bycie na filmach, które mają po kilkaset tysięcy wyświetleń oznacza. Założę się, że w szkole podstawowej / gimnazjum będą za nim chodziły okrzyki "Podlawiam loja, bum hedsot!!!".

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
12-07-2012 12:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #289
RE: Koniec RockAlone2k?
Quote:Nie pokazywałem swojej żony w internecie, ponieważ szanuję jej prywatność. Niestety są ludzie, którym umknęły elementarne zasady dobrego wychowania, trudno.
Kłamstwo. W jednej z wersji interaktywnego pulpitu na kanale Rocka przez moment było zdjęcie na którym znalazła się również jego żona, po dość krótkim czasie ten interaktywny pulpit zniknął ale jak widać niektórzy zdążyli go pobrać i opublikować odpowiedni fragment.

[Image: t43eX.jpg]
12-07-2012 13:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #290
RE: Koniec RockAlone2k?
Żona się rozmyśliła :D Ale rzeczywiście tak było, pamiętam.
12-07-2012 13:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.483 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.475 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 55.834 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 93 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5