Post Reply 
JJayScheicht ?
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: JJayScheicht ?
I przez coś takiego dzieci mineklafta od JJay Jokera zasubują go i zdobędzie mase widzów.
12-07-2012 17:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bogs Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: JJayScheicht ?
Parada Wrote:
(12-07-2012 17:15 )JudiMakeFun Wrote:  @Parada Ten filmik jest PELEN ironii. Mowa o gift codach, niekończącej się serii... Twoje wnioski są całkowicie błędne i wydaje mi się, że należysz właśnie do tej grupy osób, do której Kamil kierował ten film...

Nie jestem zwolennikiem MC ;). Wiem, że ten filmik jest najzwyczajniejszym przykładem trollingu, ale zobaczcie właśnie ile osób mu uwierzyło. Już 1,5 widzów jakoś na oko mu przybyło od tego filmu a ta liczba na pewno jeszcze urośnie, przez jeden taki filmik. Potem posypie się hejt od dzieci Minecrafta, że wrzuca vlogi czy poradniki zamiast jakichś tam jego przygód. Tym tematem chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeżeli coś się już postanawia (Nawet w formie żartu) to się to robi, bo potem właśnie powstają takie komplikacje jakie napisałem na górze.

i zamiast o Rocku, będą mówić o Scheicht'cie:3

12-07-2012 17:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: JJayScheicht ?
(12-07-2012 17:40 )Bogs Wrote:  
Parada Wrote:
(12-07-2012 17:15 )JudiMakeFun Wrote:  @Parada Ten filmik jest PELEN ironii. Mowa o gift codach, niekończącej się serii... Twoje wnioski są całkowicie błędne i wydaje mi się, że należysz właśnie do tej grupy osób, do której Kamil kierował ten film...

Nie jestem zwolennikiem MC ;). Wiem, że ten filmik jest najzwyczajniejszym przykładem trollingu, ale zobaczcie właśnie ile osób mu uwierzyło. Już 1,5 widzów jakoś na oko mu przybyło od tego filmu a ta liczba na pewno jeszcze urośnie, przez jeden taki filmik. Potem posypie się hejt od dzieci Minecrafta, że wrzuca vlogi czy poradniki zamiast jakichś tam jego przygód. Tym tematem chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeżeli coś się już postanawia (Nawet w formie żartu) to się to robi, bo potem właśnie powstają takie komplikacje jakie napisałem na górze.

i zamiast o Rocku, będą mówić o Scheicht'cie:3

I dobrze, bo już powoli sprawa Rocka zaczyna nudzić

A tak btw, on nic nie postanowił. Zrobił sobie żart z tych dzieci, który go nie zobowiązuje do tworzenia dla nich. Pamiętać trzeba, że ci co teraz go zasubowali to 99.9% dzieciarnia, która nic mu nie zrobi, a tylko pomarudzi troszkę pod jego filmami. Już widzę, jak się Kamil tym przejmie, pff...
12-07-2012 17:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: JJayScheicht ?
(12-07-2012 17:44 )JudiMakeFun Wrote:  
(12-07-2012 17:40 )Bogs Wrote:  
Parada Wrote:
(12-07-2012 17:15 )JudiMakeFun Wrote:  @Parada Ten filmik jest PELEN ironii. Mowa o gift codach, niekończącej się serii... Twoje wnioski są całkowicie błędne i wydaje mi się, że należysz właśnie do tej grupy osób, do której Kamil kierował ten film...

Nie jestem zwolennikiem MC ;). Wiem, że ten filmik jest najzwyczajniejszym przykładem trollingu, ale zobaczcie właśnie ile osób mu uwierzyło. Już 1,5 widzów jakoś na oko mu przybyło od tego filmu a ta liczba na pewno jeszcze urośnie, przez jeden taki filmik. Potem posypie się hejt od dzieci Minecrafta, że wrzuca vlogi czy poradniki zamiast jakichś tam jego przygód. Tym tematem chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeżeli coś się już postanawia (Nawet w formie żartu) to się to robi, bo potem właśnie powstają takie komplikacje jakie napisałem na górze.

i zamiast o Rocku, będą mówić o Scheicht'cie:3

I dobrze, bo już powoli sprawa Rocka zaczyna nudzić

A tak btw, on nic nie postanowił. Zrobił sobie żart z tych dzieci, który go nie zobowiązuje do tworzenia dla nich. Pamiętać trzeba, że ci co teraz go zasubowali to 99.9% dzieciarnia, która nic mu nie zrobi, a tylko pomarudzi troszkę pod jego filmami. Już widzę, jak się Kamil tym przejmie, pff...

Kiedyś usunął jeden filmik z Amnesii i wrzucił na nowo ten sam, ponieważ poleciał ostry "hejt" jak film został wrzucony większość łapek była w dół, w sumie sam nie wiem czemu, tak nagle wtedy tyle dostał. Usunął go ponieważ stwierdził, że coś nie tak było z dźwiękiem, ale oglądałem wcześniej ten materiał i nie widziałem raczej żadnych różnic w audio. Kamil zwraca szczególną uwagę na łapki, wierz mi.
12-07-2012 17:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bogs Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: JJayScheicht ?
no to jeśli ją przywiązuje, jeśli zrobił ten troll-filmik, jeśli zacznie nagrywać minecrafta, który później mu się znudzi, prędzej czy później będzie zasypany łapkami w dół przez fanatyków, co będzie jakby "jego winą".

(This post was last modified: 12-07-2012 17:54 by Bogs.)
12-07-2012 17:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: JJayScheicht ?
Jedna rzecz mi tu nie pasuje. Jeszcze wczoraj byłem na jego kanale (przed wrzuceniem tego filmu na YT) I już miał 50k widzów, a on w opisie i adnotacjach pisze jakby tlye zdobył w jeden dzień dzięki temu filmikowi. Chyba, że ja jego toku rozumowania nie kumam.

TO MNIE ŚMIESZY
12-07-2012 22:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: JJayScheicht ?
(12-07-2012 22:47 )ogm Wrote:  Jedna rzecz mi tu nie pasuje. Jeszcze wczoraj byłem na jego kanale (przed wrzuceniem tego filmu na YT) I już miał 50k widzów, a on w opisie i adnotacjach pisze jakby tlye zdobył w jeden dzień dzięki temu filmikowi. Chyba, że ja jego toku rozumowania nie kumam.

On chce nabrać na to wszystkie dzieci, które pomyślą "wow tyle subów dostał na pewno to będzie fajne to ja też dam". Miał 50k tylko nabiera naiwnych i chce łatwo zgarnąć suby. I dobrze mu to wyszło śr. dziennie przybywało mu od 80 - 300 widzów dzisiaj (12.07) zgarnął ponad 2k.

Jestem ciekaw czy ma prawa autorskie do kręcenia tej serii.
12-07-2012 23:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: JJayScheicht ?
@kubn2 To się mu udało trochę mną zamotać bo wkońcu się zgubiłem co gdzie kiedy i ile?
Ale jednak dobrze wydawało mi się, że to fake. Dzięki :)

TO MNIE ŚMIESZY
12-07-2012 23:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Marcin648 Offline
*

Posts: 1
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: JJayScheicht ?
Kamil tym filmem chciał tylko rozpocząć serię "Kraina Nieogarów" i wybrał właśnie taki sposób rozpoczęcia jej.
Czy celem było zdobycie widzów? Oglądam Kamila od 2010r i jak go znam to nie był to jego cel, a przynajmniej nie był to jego główny cel. Ten filmik ma charakter bardzo humorystyczny.
22-07-2012 10:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: JJayScheicht ?
Humorystyczny sposób na zdobycie subów. Każdy sposób na wyłudzanie jest dobry, tak?

Quote:wiem że próbujesz być mądry ale ci to nie wychodzi
Hohoho
22-07-2012 13:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5