Post Reply 
Koniec RockAlone2k?
Author Message
Vedoos Offline
*

Posts: 54
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #381
RE: Koniec RockAlone2k?
Bogs Wrote:są jeszcze ludzie, którzy po prostu nie orientują się w tej całej sprawie i po prostu oglądają go, żeby go tylko oglądać, um.
Racja, ale to dość oczywista sprawa. Podchodzą w sumie pod FANÓW, którzy oglądają i tyle, bo lubią ;P

Ale Rock robi jeden wielki błąd z tym kasowaniem i blokowaniem. Gdyby wiedział, że komentarze, łapki (pozytywne i negatywne) wybijają filmy to by przestał to robić. YT ma dziwne algorytmy, ale za to go kochamy :D

[Image: logonalivestream.jpg]
12-07-2012 22:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #382
RE: Koniec RockAlone2k?
Aż trudno uwierzyć, że shogun swoim krótkim materiałem rozpętał taką burzę ;) A rock zamiast zamilknąć (co próbował zrobić, ale mu nie wyszło) albo otwarcie odpowiedzieć na zarzuty, blokuje swoich widzów, grozi sądami, kłamie w żywe oczy. No cóż jego czyny potwierdzają nijako oskarżenia Sebastiana...

Z drugiej strony widać jak internet jest niebezpieczny. Jak łatwo rozpętać fale nienawiści, przesadnych oskarżeń. Niektóre słowa, które padały pod jego nickiem były niesmaczne.. Jego gimnazjalna widownia na której bazował obróciła się po części przeciwko niemu ;) haha

Na prawdę takie wojenki są ciekawe pod względem rozrywkowym jak i psychologicznym. Tylko obserwować i wyciągać wnioski.
12-07-2012 22:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mikidius Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #383
RE: Koniec RockAlone2k?
Tylko po części, z moich obserwacji zauważyłem że na filmikach atakujących Rocka przeważają w komentarzach jego przeciwnicy, ale jak już czytałem [ bo są aktualnie zablokowane ] komentarze po nowym filmikiem Rocka z BF'a to jego widownia pod sztandarem jedynych i prawdziwych widzów broniła go zażarcie. Ale coraz więcej ludzi obraca się przeciw niemu, tego się zaprzeczyć nie da. :D
12-07-2012 22:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #384
RE: Koniec RockAlone2k?
"Chociaż, są nadal fanboye którzy go bronią jak bóstwo... Najwygodniej siąść i oglądać przedstawienie z popcornem." Hehe, dokładnie. Najlepsze jest to, że praktycznie codziennie wychodzi na jaw coś innego, codziennie wydarza się coś spektakularnego :)
12-07-2012 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lads Offline
*

Posts: 4
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #385
RE: Koniec RockAlone2k?
Ja mam pytanie do was, skąd macie informacje o tym że jedynym źródłem dochodu Rocka jest jego kanał na youtube? W którymś z filmików który udostępnił pewnie z parę miesięcy temu, czyli grubo przed tą śmieszną internetową aferkę dla no life'ów wspomina o tym że pieniądze z kanału na YT to malutka część z tego co zarabia poza kanałem również na działalności internetowej, wspominał coś o tworzeniu na zamówienie grafik, intro coś w ten deseń, dokładnie nie pamiętam. Tak samo Rojo w którymś z niedawnych filmików wspomniał o tym że Rock zarabia przede wszystkim poza kanałem, co wydaje się logiczne. Także biorąc pod uwagę iż oskarżacie Rocka o kłamstwo (słusznie, nie słusznie - nie mnie oceniać) i biorąc pod uwagę wpisy tutaj o jego zarobkach gdzie mówicie że zarabia tylko na YT to trochę chyba hipokryzja albo niedoinformowanie.

Żeby nie było, Rocka nie mam za subskrybowanego, oglądam go raz za czas kiedy mam ochotę - a piszę to dlatego żeby stado anty Rockowych gimbusów mnie nie zaczęło wyzywać od jakichś internetowych fanów.

A żeby nie było jeżeli macie faktycznie dowody na to że kanał na youtube to jedyne jego źródło dochodu to piszcie, mam otwarty umysł.
12-07-2012 22:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mikidius Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #386
RE: Koniec RockAlone2k?
Akurat to stada "gimbusów" - jak to nazwałeś - fanatycznie bronią Rocka do ostatniego subskrybenta, ostatniej łapki w góre.

Co do dochodów nic o tym nie wiem, mnie akurat interesuje inna część afery, no i dobry fun bo można się pośmiać z takiej afery :D
12-07-2012 22:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #387
RE: Koniec RockAlone2k?
(12-07-2012 22:36 )Lads Wrote:  Ja mam pytanie do was, skąd macie informacje o tym że jedynym źródłem dochodu Rocka jest jego kanał na youtube? W którymś z filmików który udostępnił pewnie z parę miesięcy temu, czyli grubo przed tą śmieszną internetową aferkę dla no life'ów wspomina o tym że pieniądze z kanału na YT to malutka część z tego co zarabia poza kanałem również na działalności internetowej, wspominał coś o tworzeniu na zamówienie grafik, intro coś w ten deseń, dokładnie nie pamiętam. Tak samo Rojo w którymś z niedawnych filmików wspomniał o tym że Rock zarabia przede wszystkim poza kanałem, co wydaje się logiczne. Także biorąc pod uwagę iż oskarżacie Rocka o kłamstwo (słusznie, nie słusznie - nie mnie oceniać) i biorąc pod uwagę wpisy tutaj o jego zarobkach gdzie mówicie że zarabia tylko na YT to trochę chyba hipokryzja albo niedoinformowanie.

Żeby nie było, Rocka nie mam za subskrybowanego, oglądam go raz za czas kiedy mam ochotę - a piszę to dlatego żeby stado anty Rockowych gimbusów mnie nie zaczęło wyzywać od jakichś internetowych fanów.

A żeby nie było jeżeli macie faktycznie dowody na to że kanał na youtube to jedyne jego źródło dochodu to piszcie, mam otwarty umysł.

wystarczy spojrzeć na jego mieszkanie i samochód :)
a także na komentarze typu "nie stać mnie na grę" [ w przypadku Sniper Elite v2]

gdyby miał drugą pracę + zarobki z youtube to może nie srałby kasą ale byłby na prawdę zamożnym człowiekiem
poza tym- pogodzić to wszystko? Nie mozna mu odmówić robienia niezłych montaży swoich filmów- to też pochłania czas.
Nie miałby już czasu na druga robotę.
12-07-2012 22:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #388
RE: Koniec RockAlone2k?
(12-07-2012 22:36 )Lads Wrote:  Ja mam pytanie do was, skąd macie informacje o tym że jedynym źródłem dochodu Rocka jest jego kanał na youtube? W którymś z filmików który udostępnił pewnie z parę miesięcy temu, czyli grubo przed tą śmieszną internetową aferkę dla no life'ów wspomina o tym że pieniądze z kanału na YT to malutka część z tego co zarabia poza kanałem również na działalności internetowej, wspominał coś o tworzeniu na zamówienie grafik, intro coś w ten deseń, dokładnie nie pamiętam. Tak samo Rojo w którymś z niedawnych filmików wspomniał o tym że Rock zarabia przede wszystkim poza kanałem, co wydaje się logiczne. Także biorąc pod uwagę iż oskarżacie Rocka o kłamstwo (słusznie, nie słusznie - nie mnie oceniać) i biorąc pod uwagę wpisy tutaj o jego zarobkach gdzie mówicie że zarabia tylko na YT to trochę chyba hipokryzja albo niedoinformowanie.

Żeby nie było, Rocka nie mam za subskrybowanego, oglądam go raz za czas kiedy mam ochotę - a piszę to dlatego żeby stado anty Rockowych gimbusów mnie nie zaczęło wyzywać od jakichś internetowych fanów.

A żeby nie było jeżeli macie faktycznie dowody na to że kanał na youtube to jedyne jego źródło dochodu to piszcie, mam otwarty umysł.
A co z faktem że Rock powiedział że gdyby nie zarabiał z YouTube to musiałby z tego zrezygnować bo inaczej nie miałby pieniędzy na utrzymanie i te wszystkie gry?
Widzisz, na każdy fakt o Rocku znajdzie się jakaś jego wypowiedź która go neguje. To tylko uwydatnia to, jak bardzo zakłamanym jest człowiekiem.

[Image: t43eX.jpg]
12-07-2012 22:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Danioz Offline
*

Posts: 45
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #389
RE: Koniec RockAlone2k?
Koleś zarabia ok. 8 tysiaków miesięcznie na YT, to naprawdę wielka kasa jak na polskie warunki, a mówi, że nie stać go na jakąś tam grę... Dajcie spokój.
12-07-2012 22:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #390
RE: Koniec RockAlone2k?
(12-07-2012 22:50 )Danioz Wrote:  Koleś zarabia ok. 8 tysiaków miesięcznie na YT, to naprawdę wielka kasa jak na polskie warunki, a mówi, że nie stać go na jakąś tam grę... Dajcie spokój.

A jednak :)

Niedługo po tym jak Rojo zaczął nagrywać Sniper Elite v2 ktoś w komentarzu spytał Rocka czy też zamierza kupić te grę. Rock odpowiedział, że nie bo nie ma pieniędzy.
12-07-2012 22:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.382 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.466 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 55.822 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.972 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 126 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5