Post Reply 
Koniec RockAlone2k?
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #451
RE: Koniec RockAlone2k?
Quote:Już się ośmieszyliście - teraz co najwyżej możecie się coraz bardziej pogrążać co właśnie robicie.
W jaki sposób się ośmieszyłem? że mam własne zdanie o Rocku inne niż twoje?


Quote:Tak wadą? To wyobraź sobie ,że zapraszasz kogoś do domu i ten ktoś cały czas Cię krytykuje - nawet jeżeli robi to kulturalnie to nie będziesz go chcieć widzieć ponownie bo po prostu Cię denerwuję i psuję atmosferę. OK - rock nikogo z was personalnie nie zapraszał ale mimo wszystkie jest gospodarzem tego domu. A każdy chce aby w jego domu panowała miła atmosfera i tak samo Rock chce zbudować miłą atmosferę w komentarzach na youtube i chce aby dotyczyły one tylko filmów. Czy coś jest w tym złego? Chyba tylko w waszych anty-rockowskich umysłach.
Rock nie jest osobą prywatną tylko już publiczną i musi liczyć się z krytyką. Ludzie nie robią tego by mu dowalić, zdołować go, ale pomóc w ulepszeniu swoich materiałów.
Czemu porównujesz to do domu? Na jakiej podstawie? Lepsze porównanie: jest to piosenka którą sam skomponował i wykonał czyli jego produkt, a nie dom który nijak ma się do dyskusji.

Quote:Tak? To czemu tak bardzo pragniecie upadku jego kanału. To zwykła zawiść. A jak wiadomo w 90% przypadków zawiść powstaje z zazdrości.
Podaj kto pragnie upadku jego kanału. My jedynie dyskutujemy o tym czy to może być koniec Rocka a nie cieszymy się z tego, że upada (zobacz na datę 1 postu). No i skąd wiozłeś taką piękną statystykę? Jakie źródło?

Quote:Jeżeli stosujesz się do tego do wszystkich ludzi obcych to naprawdę jesteś niezwykle naiwnym człowiekiem ,który prędzej czy później zostanie okrutnie wykorzystany.
Nie do wszystkich, ale niektórzy nie lubią być oszukiwani i Rock takim zachowaniem może zrażać te osoby do siebie.
No i widzę, że jesteś weteranem życiowym, który przeżył to na własnej skórze.


P.S Wyjeżdżam dzisiaj na 2 tygodnie jestem ciekaw jak dyskusja potoczy się dalej.
13-07-2012 08:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #452
RE: Koniec RockAlone2k?
Ja sobie smacznie spałem, a tu widzę niesamowita dyskusja się rozwinęła.

@MistPanda
Jeżeli prowadzi się dyskusję, wypada podać jasne i rzeczowe argumenty - czy to w postaci filmu z daną wypowiedzią, czy screenshoota, a gdy wejdzie na forum użytkownik, który ani trochę nie jest zapoznany z tematem, żeby mógł się czegoś dowiedzieć zamiast zobaczyć jedynie posty, w których mówimy jaki on jest nie podając żadnego dowodu.

creator Wrote:Już się ośmieszyliście - teraz co najwyżej możecie się coraz bardziej pogrążać co właśnie robicie :D
Czym sie pogrążamy? Dyskusją na jego temat?

creator Wrote:Tak wadą? To wyobraź sobie ,że zapraszasz kogoś do domu i ten ktoś cały czas Cię krytykuje - nawet jeżeli robi to kulturalnie to nie będziesz go chcieć widzieć ponownie bo po prostu Cię denerwuję i psuję atmosferę. OK - rock nikogo z was personalnie nie zapraszał ale mimo wszystkie jest gospodarzem tego domu. A każdy chce aby w jego domu panowała miła atmosfera i tak samo Rock chce zbudować miłą atmosferę w komentarzach na youtube i chce aby dotyczyły one tylko filmów. Czy coś jest w tym złego? Chyba tylko w waszych anty-rockowskich umysłach.
Widzisz, gdyby rock banował ludzi, którzy spamują, flamują i trollują nie byłoby problemu, bo tego nikt na kanale nie chce, bo to właśnie tacy użytkownicy psują atmosferę. Ale jeżeli usuwa komentarze i banuje każdego, kto ma odmienne zdanie, albo zada jakieś niewygodne pytanie - odpowiada mu tak jak wyglądała jego wypowiedź, o ironio, akurat o tym filmie powiem, o zarobkach. Coś powie, ale zero konkretów, a potem ban, by wszyscy jego widzowie widzieli, że Rock zagiął kolejnego użytkownika w dyskusji. A porównanie do domu nietrafione.

creator Wrote:Tak? To czemu tak bardzo pragniecie upadku jego kanału. To zwykła zawiść. A jak wiadomo w 90% przypadków zawiść powstaje z zazdrości.
Jeżeli mówisz o kimś negatywnie, albo krytykujesz jego działalność, to jest od razu zazdrość? Nikt tu nie pisze "oby ta [niecenzuralne słowo] upadła!", zamiast tego polemizujemy, czy dane wydarzenie, czyn sprawi, że jego kanał upadnie.[/quote]


creator Wrote:A czy dotyczyły one konkretnie danego materiału czy ogólnie krytyki Rocka? Rock chce aby komentarze do filmu dotyczyły tylko i wyłącznie filmu i dzięki temu ma przynajmniej porządek na kanale.
Rocka nie obchodzi, czy dany komentarz dotyczy filmu, czy nie - on po prostu kasuje, a widzom mówi, że kasuje tylko te, które nie dotyczą filmu. Sam tego doświadczyłem, gdy po prostu zadałem mu niezbyt wygodne pytanie związane właśnie z filmem, w zamian dostałem w bloka.

creator Wrote:Jestem widzem Rocka i nie czuję się ani trochę okłamany w żadnym temacie. I jak widać po komentarzach na youtubie nie wszyscy ludzie mają w du***e ile on zarabia. A jeszcze bardziej bawi mnie rzekome kłamstwo ,że zły rock mówił ,że zarabia grosze. Widocznie to dla niego grosze - każdy ma prawo sam ocenić co jest dla niego groszami a co nie. Są osoby ,którym by się za ten jego miesięczny zarobek z youtube nie chci
ało wstać z łóżka i co?
Po kolei:
1.Akurat ci co domagają się konkretnej kwoty od Rocka nie są z tego forum. Najpewniej są to dzieciaki, które nie potrafią jeszcze wyrobić własnego zdania i wpierw kochali Rocka i zrobiliby dla niego wszystko, a gdy nagle zrobiła się afera, postanowili zmienić stosunek do niego.
Tutaj na forum w większości(nie mogę mówić, że wszyscy - nie mogę przecież za każdego ręczyć : ) ) są kulturalni ludzie, którym nie chodzi o to, by Rock podał konkretną kwotę.
2.Co do tego kłamstwa, ponieważ teraz zostało ono nieco źle powiedziane(Niestety, nie mam teraz dostępu do tych filmów, jednakże jeżeli chcesz, gdzieś tutaj na łamach forum link do tych wypowiedzi powinien być). Chodzi o to, że wpierw Rock powiedział, że to jego hobby i on kocha to robić i będzie to robił niezależnie od tego czy zarabia, czy nie. Następnie bodajże na jakimś live mówi, że gdyby nie pieniądze nie robiłby tego.
(znalazłem link - http://www.youtube.com/watch?v=v2C4_iiAKAc&feature=plcp )

Quote:wiem że próbujesz być mądry ale ci to nie wychodzi
Hohoho
13-07-2012 08:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZubenPL Offline
*

Posts: 54
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #453
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 00:07 )creator Wrote:  Doprawdy mnie śmieszy ten temat a szczególnie ostatnie 7-8 stron. :) Wybaczcie ale po prostu potwornie śmieszne jest to sektopodobne "Poznaj prawdę o Rocku". Żeby było jeszcze śmieszniej to ruszyliście całą armią masowo próbują ewangelizować widzów Rocka w komentarzach na youtubie. Przeczytałem wszystkie powody dla których tak bardzo pragniecie końca Rocka i uwierzcie mi ,że żaden nie jest choć w minimalnym stopniu dobry aby kogokolwiek inteligentnego obrócić przeciwko Rockowi.

Kłamstwa? Obserwując osobę Rocka jestem przekonany ,że żadnego z nich nie zrobił celowo tylko po prostu zamotał się w nieprzemyślanych wypowiedziach co każdemu może się zdarzyć. Zresztą nawet gdyby okłamał widzów raz czy dwa z premedytacją to nie miał bym jemu tego za złe - internet to takie miejsce gdzie czasem po prostu nie można być szczerym bo może być to wykorzystane przeciwko Tobie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o pieniądze. Boli was ,że powiedział ,że dla niego te 10 000 w przybliżeniu jakie zarabia to grosze? To samo z tagami. Wycięliście część rozmowy z burakiem totalnie wyrwaną z kontekstu. Rock powiedział prawdę zarówno wtedy w rozmowie z burakiem jak i na livie tylko widzę ,że co niektórzy mają problemy z myśleniem. Rock wyraźnie mówił ,że wykorzystywał nicki innych osób ale tylko wtedy kiedy była ku temu okazja (kiedy materiał być choć trochę powiązany z tymi osobami) i przy okazji eksperymentował z działaniem tagów. Zaprzeczył na live wyraźnie ,że nigdy nie używał tagów w celach wybicia (w domyśle jedynie w celach eksperymentalnych). Wybaczcie - może to ja jestem jakiś inny ale nie widzę w tym żadnego kłamstwa.

Kasowanie komentarzy na YT? Zrozumcie dzieci drogie ,że to jego kanał i może sobie na nim kasować komentarze jakie tylko chce i blokować kogo tylko chce. Najwidoczniej zależy mu na tym ,żeby komentarze pod filmem tyczyły się tylko tego filmu. Jeżeli wam to nie pasuje to cofnijcie tego suba i dajcie sobie spokój - a już na pewno nie nawracajcie innych. Mnie także Rock zablokował i mam zamiar dalej oglądać niektóre z jego materiałów.

No i wreszcie wrzucony filmik i zablokowanie autora. Rock podziękował za pomysł i przeprosił za blokadę filmiku i to całkowicie wystarcza jak dla mnie. Autor w przeciwieństwie do Rocka nie miał prawa do wykorzystania materiałów z live - bardzo mi przykro ,że takie jest prawo autorskie. A to czy Rock ma prawo do wykorzystania fragmentu filmiku shoguna czy nie to pozostawcie już shogunowi bo nie jest to wasza sprawa.

Wiem ,że zostanę tutaj zjechany ale mam to gdzieś. Piszę tego posta bo przeraża mnie jak bardzo ludzie tutaj zazdroszczą komuś innemu osiągniętego sukcesu i wręcz zawistnie twierdzą ,że cała jego praca jest nic nie warta tylko dlatego ,że na ponad 1000 filmów pomieszał kilka faktów i kilka razy nie wyraził się odpowiednio prosto i zrozumiale dla waszych umysłów. Czekam na bardzo twórcze odpowiedzi z Waszej strony - nie mogę się już doczekać :)

Popieram.
13-07-2012 08:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #454
RE: Koniec RockAlone2k?
Zuben Czyli nie masz własnego zdania tylko idziesz za tym, który też broni Rocka i nie potrafią dostrzec w nim wad. Pogratulować.
13-07-2012 08:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZubenPL Offline
*

Posts: 54
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #455
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 08:49 )kubn2 Wrote:  Zuben Czyli nie masz własnego zdania tylko idziesz za tym, który też broni Rocka i nie potrafią dostrzec w nim wad. Pogratulować.

Kubn2 czyli nie masz własnego zdania tylko idziesz za tymi , którzy Rocka hejtóją i i nie potrafią dostrzec w nim zalet. Pogratulować.
13-07-2012 09:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grzesiiu Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #456
RE: Koniec RockAlone2k?
Nazywasz zaletą jego kłamstwa? Pogratulować. Co innego mówi na filmach,co innego na live,i co innego w komentarzach...
13-07-2012 09:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #457
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 09:01 )ZubenPL Wrote:  
(13-07-2012 08:49 )kubn2 Wrote:  Zuben Czyli nie masz własnego zdania tylko idziesz za tym, który też broni Rocka i nie potrafią dostrzec w nim wad. Pogratulować.

Kubn2 czyli nie masz własnego zdania tylko idziesz za tymi , którzy Rocka hejtóją i i nie potrafią dostrzec w nim zalet. Pogratulować.

Kubn pisał posty dłuższe i sensowniejsze niż "Popieram.", więc twoja odpowiedź jest bezsensowna.
13-07-2012 09:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #458
RE: Koniec RockAlone2k?
(13-07-2012 09:01 )ZubenPL Wrote:  
(13-07-2012 08:49 )kubn2 Wrote:  Zuben Czyli nie masz własnego zdania tylko idziesz za tym, który też broni Rocka i nie potrafią dostrzec w nim wad. Pogratulować.

Kubn2 czyli nie masz własnego zdania tylko idziesz za tymi , którzy Rocka hejtóją i i nie potrafią dostrzec w nim zalet. Pogratulować.

Mam własne zdanie, ale podobne do innych, a Ty pisząc popieram udowadniasz, że zgadzasz się w 100% z tym kto to napisał czyli wtedy nie masz własnego zdania. Ja natomiast pisze cały post w którym wyrażam opinie nie identyczną, a podobną.

@kefrus Dokładnie tak jak mówisz.

P.S Daj mi definicję słowa hejt.
(This post was last modified: 13-07-2012 09:12 by kubn2.)
13-07-2012 09:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #459
RE: Koniec RockAlone2k?
Wersja poprawiona wrzucona do sieci. Wszystko tam idealnie słychać, i widać jak na dłoni. Podziękowania dla REDa, który udostępnił mi oryginał.




[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
13-07-2012 09:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
S0NikX Offline
*

Posts: 39
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #460
RE: Koniec RockAlone2k?
Nie ma cie innych tematów dajcie im spokój:) Wy gadacie o nim przy tym on robi się bardziej popularny.. wiecej osób o nim gada to wiecej osób o nim wie. On i tak nie upadnie nie zrezgnuje z kasy :) Widzów też nie straci.
13-07-2012 09:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.366 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.464 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 55.815 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.972 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 119 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5