Post Reply 
Koniec RockAlone2k?
Author Message
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #621
RE: Koniec RockAlone2k?
Owszem, aczkolwiek w USA byłem już 3 razy i moim marzeniem jest wyprowadzić się tam, więc takie materiały ukazujące życie tam automatycznie są dla mnie interesujące.

No i trzeba podkreślić, że wszystko da się spieprzyć- jeśli by zamulał to z pewnością nie oglądali by tego ludzie.
15-07-2012 12:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #622
RE: Koniec RockAlone2k?
Rock mnie zablokował. Na obu kanałach. Fajnie.
15-07-2012 12:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #623
RE: Koniec RockAlone2k?
Czy pisałeś komentarze szpiegowskie?! Wstydź się ;D
15-07-2012 13:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Teaser Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #624
RE: Koniec RockAlone2k?
(15-07-2012 07:16 )lanceq Wrote:  Oglądałem Rocka za czasów jak buraczek i inni go tępili za nagminne zmienianie tagów, jak potem w filmiku zobaczyłem że Rock sam sobie przeczy że nic takiego nie robił i chce dowodów, nie wiem jak można być aż takim hipokrytą, a najgorsze to że Shogunowi oberwało się za mówienie prawdy, nawet nie mam słów jeżeli chodzi o tych fanatyków Rock'a to dla mnie to jest chore.
Zabawne, jak ludzie nadal nabierają się na ten filmik - manipulację. Polecam obejrzeć dokładnie materiał źródłowy będący rzekomo dowodem kłamstwa, a następnie użyć własnego mózgu i przestać ufać bezgranicznie autorom takich filmów :).
15-07-2012 13:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RED Offline
*

Posts: 67
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #625
RE: Koniec RockAlone2k?
Już ci ktoś wcześniej wyjaśniał że tagi to praktycznie to samo co opis- działa na tej samej zasadzie.
15-07-2012 13:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mikidius Offline
*

Posts: 16
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #626
RE: Koniec RockAlone2k?
Kiedy ktoś skrytykuje Rocka za swoje czyny to jego komentarze są usuwane ponieważ nie dotyczą filmu. Ale jeśli jakiś oddany fanatyk napiszę że "Ruk jest spuk, Zostawcie Rocka, on jest taki prawdziwy i miły!" albo " Rock, jesteśmy z tobą " to mimo iż to raczej nie dotyczy filmu do komentarz zostaje.
15-07-2012 13:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Teaser Offline
*

Posts: 7
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #627
RE: Koniec RockAlone2k?
(15-07-2012 13:11 )RED Wrote:  Już ci ktoś wcześniej wyjaśniał że tagi to praktycznie to samo co opis- działa na tej samej zasadzie.

Czyli na tej podstawie jeśli chcemy udowodnić, że Rock stosował nieuczciwe tagi możemy wkleić fragment filmu z dawno wyjaśnioną sprawą o nazwy poprzednich Vlogów w opisach? Zwróć uwagę na to, że do opisów Rock przyznał się po wytknięciu błędu, był nawet świadom w jaki sposób mógł tym zaszkodzić innym. To tak jakby przy oskarżeniu o napad, jako dowód podać przedawnioną sprawę o kradzież ziemniaków sprzed roku i na tej podstawie kogoś skazać. W końcu działa to na tej samej zasadzie, zabieramy komuś jego własność. A jednak jak się przyjrzeć to nie do końca to samo...

Druga sprawa to to, dlaczego nazywam film manipulacją. Fragment rozmowy z burakiem jest bardzo sprytnie wycięty. Rock o opisach mówi tylko na samym początku (co większość oglądających ignoruje bo nie jest to zdanie puszczone od początku), a następnie do czegoś się przyznaje (bliżej nie precyzując do czego). Z tego co zaobserwowałem, większość ludzi jest przekonana, że przyznaje się właśnie do tagów, co jest oczywistym wprowadzeniem w błąd przez wyrwanie zdania z kontekstu. Bo przecież gdyby jasno pokazać, że w drugim fragmencie chodzi o opisy większość widzów zdała by sobie sprawę, że coś tu jest nie tak. Rock odpiera zarzuty o tagi a tu mi wyskakują z opisami, hmm... przecież nie powiedział kłamstwa...
15-07-2012 13:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #628
RE: Koniec RockAlone2k?
Ostatnio włączyłem jeden z tych Q&A.

Tylko mnie tak denerwują te dziecięce głosiki ludzi, którzy do niego dzwonią i mu zadają pytania? Argh.
(This post was last modified: 15-07-2012 14:31 by Selevan.)
15-07-2012 14:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZubenPL Offline
*

Posts: 54
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #629
RE: Koniec RockAlone2k?
(15-07-2012 13:31 )Teaser Wrote:  
(15-07-2012 13:11 )RED Wrote:  Już ci ktoś wcześniej wyjaśniał że tagi to praktycznie to samo co opis- działa na tej samej zasadzie.

Czyli na tej podstawie jeśli chcemy udowodnić, że Rock stosował nieuczciwe tagi możemy wkleić fragment filmu z dawno wyjaśnioną sprawą o nazwy poprzednich Vlogów w opisach? Zwróć uwagę na to, że do opisów Rock przyznał się po wytknięciu błędu, był nawet świadom w jaki sposób mógł tym zaszkodzić innym. To tak jakby przy oskarżeniu o napad, jako dowód podać przedawnioną sprawę o kradzież ziemniaków sprzed roku i na tej podstawie kogoś skazać. W końcu działa to na tej samej zasadzie, zabieramy komuś jego własność. A jednak jak się przyjrzeć to nie do końca to samo...

Druga sprawa to to, dlaczego nazywam film manipulacją. Fragment rozmowy z burakiem jest bardzo sprytnie wycięty. Rock o opisach mówi tylko na samym początku (co większość oglądających ignoruje bo nie jest to zdanie puszczone od początku), a następnie do czegoś się przyznaje (bliżej nie precyzując do czego). Z tego co zaobserwowałem, większość ludzi jest przekonana, że przyznaje się właśnie do tagów, co jest oczywistym wprowadzeniem w błąd przez wyrwanie zdania z kontekstu. Bo przecież gdyby jasno pokazać, że w drugim fragmencie chodzi o opisy większość widzów zdała by sobie sprawę, że coś tu jest nie tak. Rock odpiera zarzuty o tagi a tu mi wyskakują z opisami, hmm... przecież nie powiedział kłamstwa...

A najzabawniejsze że do manipulacji posuwają się ludzie oskarżający rocka o kłamstwa i manipulacje.
15-07-2012 14:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #630
RE: Koniec RockAlone2k?
(15-07-2012 14:48 )ZubenPL Wrote:  
(15-07-2012 13:31 )Teaser Wrote:  
(15-07-2012 13:11 )RED Wrote:  Już ci ktoś wcześniej wyjaśniał że tagi to praktycznie to samo co opis- działa na tej samej zasadzie.

Czyli na tej podstawie jeśli chcemy udowodnić, że Rock stosował nieuczciwe tagi możemy wkleić fragment filmu z dawno wyjaśnioną sprawą o nazwy poprzednich Vlogów w opisach? Zwróć uwagę na to, że do opisów Rock przyznał się po wytknięciu błędu, był nawet świadom w jaki sposób mógł tym zaszkodzić innym. To tak jakby przy oskarżeniu o napad, jako dowód podać przedawnioną sprawę o kradzież ziemniaków sprzed roku i na tej podstawie kogoś skazać. W końcu działa to na tej samej zasadzie, zabieramy komuś jego własność. A jednak jak się przyjrzeć to nie do końca to samo...

Druga sprawa to to, dlaczego nazywam film manipulacją. Fragment rozmowy z burakiem jest bardzo sprytnie wycięty. Rock o opisach mówi tylko na samym początku (co większość oglądających ignoruje bo nie jest to zdanie puszczone od początku), a następnie do czegoś się przyznaje (bliżej nie precyzując do czego). Z tego co zaobserwowałem, większość ludzi jest przekonana, że przyznaje się właśnie do tagów, co jest oczywistym wprowadzeniem w błąd przez wyrwanie zdania z kontekstu. Bo przecież gdyby jasno pokazać, że w drugim fragmencie chodzi o opisy większość widzów zdała by sobie sprawę, że coś tu jest nie tak. Rock odpiera zarzuty o tagi a tu mi wyskakują z opisami, hmm... przecież nie powiedział kłamstwa...

A najzabawniejsze że do manipulacji posuwają się ludzie oskarżający rocka o kłamstwa i manipulacje.

Wskaż manipulację w którymkolwiek z moich postów.
15-07-2012 15:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.342 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.461 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 55.806 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.972 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 84 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5