Post Reply 
JJayScheicht ?
Author Message
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #21
RE: JJayScheicht ?
Udowodnisz intencje Scheichta czy tylko sobie rzucasz teoriami spiskowymi?

[Image: t43eX.jpg]
22-07-2012 13:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: JJayScheicht ?
Witki mi opadają jak czytam taki ludzi jak Cavirion. Zawiść i zazdrość aż wycieka z twoich postów. Smutno ci, że jakiś Kamil robi durny filmik i łapie w kilka dni tyle widzów co ty przez pół roku? Ale ty jesteś lepszy, ty jesteś uczciwym jutuberem który kręci w swojej piwnicy materiały for fun. Każdy kto robi inaczej zasługuje na potępienie bo okrada ludzi (reklamy) i wyłudza suby (wirusowe materiału).

a nie czekajcie, reklamy są już spoko tylko właściciel kanału musi co 2gi film zaznaczać ze zarabia na widzach.

Panie Cavirion, co trzeba zrobić żebyś pozwolił zdobywać widzów? Czy lista "chwytów" stosowanych na kanale umieszczona w opisie kanału jest wystarczająca? Czy może po każdym filmie jak ten kamila, autor powinien nakręcić vlog w którym przeprasza wszystkich, że zostali jego widzami? Jak można rozluźnić twój butthurt który masz na widok wybijających się kanałów?:/

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
22-07-2012 15:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
S0NikX Offline
*

Posts: 39
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: JJayScheicht ?
Robiłem vlog.. o tym.. Gadał ,ze zastąpi Jokera ośmieszył się kamil nie potrafi grać w MC.. jak zrobiłem vlog o tym ,że leci w Chuja (za przeproszeniem) w kolejnym swoim filmie powiedział ,że to żart... Nie miałem nic do niego dopóki nie zrobił tego filmu. Na jakiego grzyba wciskać ludziom głupoty? No i korzysta z innych osób aby się wybić troszkę w górę ale tego już nie będę komentował.

Pokazałbym wam moją wypowiedz vlog lecz usunąłem nie było sensu.. jak podesłalem film kamilowi zaczałem zbierać obrazliwe komentarze i łapy w dół za to co powiedział co o tym myslę.. czułem się jakby ktoś mnie mnie nasłał stado świń..

A już nie będę komentowała Jokera gry.. jak na tyle widzów no hm.. nic nadzwyczajnego nie pokazywał był tylko fajny z charakteru... są ludzie po 100-1000 widzów co na lajcie przebijają filmy Jokera.. Joker był jedną z osób ,która wrzucała jak najwięcej filmów aby mieć więcej wyświetleń...Ktoś kto daje filmy codziennie nawet 2/3 razy dziennie to już można nazwać praca na youtube nie przyjemnością.. Ja dodaje jak coś nowego przyjdzie mi do głowy.. Coś co mógłbym pokazać ciekawego..
22-07-2012 15:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #24
RE: JJayScheicht ?
(22-07-2012 15:06 )Sou Wrote:  Witki mi opadają jak czytam taki ludzi jak Cavirion. Zawiść i zazdrość aż wycieka z twoich postów. Smutno ci, że jakiś Kamil robi durny filmik i łapie w kilka dni tyle widzów co ty przez pół roku? Ale ty jesteś lepszy, ty jesteś uczciwym jutuberem który kręci w swojej piwnicy materiały for fun. Każdy kto robi inaczej zasługuje na potępienie bo okrada ludzi (reklamy) i wyłudza suby (wirusowe materiału).
Objaśnisz mi, na jakiej podstawie twierdzisz że jest tam zawiść i zazdrość a nie zwykła ostrożność i podejrzliwość? Poopa płacze?

[Image: t43eX.jpg]
22-07-2012 17:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: JJayScheicht ?
(22-07-2012 15:06 )Sou Wrote:  Panie Cavirion,

Zapomniałeś pisać Capsem i dodać więcej płaczu.


@Temat
Filmik ma oczywisty charakter, zaś sam autor, meh. Internetowy celebryta od siedmiu boleści, znów, jak u Roja - zabawne jest wyobrażenie trollingu/parodii.
Jeszcze taki forum założy i nasze przepadnie, bo widać, że Kamil to mistrz trollingu. Prawie jak poziom Gnomka
http://ctsg.pl/forum/showthread.php?tid=91

Meh.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
22-07-2012 17:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
jakdiablo5 Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: JJayScheicht ?
Dobrze, bez owijania w bawełnę, od razu przejdę do rzeczy. Moim zdaniem z jednej strony był to film o charakterze humorystycznym, ale na pewno też wiedział o tym(wstawiając ten materiał), że wskaźnik widzów podskoczy mu do góry. Ta odnotacja: "JESTEŚCIE ŚWIETNI, 50k itp itd" to zwykły trolling, działa na tych co pierwszy raz widzą jego kanał. Ciekawe jak zareagowali na to starsi widzowie? Ja osobiście go nie subuje i tym filmikiem mojego podejścia nie zmienił. Naprawdę myślicie, że on zrobił ten materiał w celach humorystycznych? Przecież to było by zbyt głupie... Tam ktoś na nade mną napisał "Znam Kamila, mu wcale nie zależy na widzach" czy coś takiego, nie chce mi się tego szukać. Znasz go? Naprawdę? Z rl'a? Bo wiesz, ja właśnie dzisiaj dzięki tobie dowiedziałem się, że można poznać w 100% charakter kogoś poprzez oglądanie jego materiałów zamieszczanych na You Tube.

A w jednym zdaniu, trolling tych którzy znają go od dawna i pazerność na suby! Chęć bycia kimś więcej! Bardzo chciał po prostu mieć więcej widzów i to osiągnął. Według mnie trochę nie w porządku, że zrobił to czyjąś popularnością(w tym przypadku jjay'a), ale na pewno na tym nie straci, dopóki będzie kręcił Minecraft'a. Kurde, jedno zdanie miało być.

Tak wgl, to patrzę teraz na mój post i trochę nie wyraźnie to wszystko napisałem, ale mam nadzieję, że zrozumieliście moją opinię. Właśnie "OPINIĘ", każdy ma prawo do swojego zdanie, a to było moje.

Pozdrawiam :)
26-07-2012 21:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
S0NikX Offline
*

Posts: 39
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: JJayScheicht ?
Kamil pazerny wykorzystuje Ewe do graniu w jego filmach.. sam powiedział ,że "kazał" grać ewie w minecraft :D tzn uczyć się grać.. ogólnie wykorzystuje dzieci mówiąc ze zastąpi jokera..

ja mu nigdy suba nie dałem i nie dam.. jest fałszywy i chamski... obejrzałem jego kilka filmów by poznać go bardziej i już wiem wystarczająco.. dzieci widzą tylko w nim nowego jokera nie widzą tej złej strony..
28-07-2012 01:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
LogCase Offline
*

Posts: 42
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: JJayScheicht ?
Może Kamil zabił JJaya aby przejąć jego widzów! Teraz to szystko ma sens! :D

[Image: 79fec8ce4e981eceb0175643776712b9.png?1346698932]
31-08-2012 23:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
supermanPL Offline
*

Posts: 27
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: JJayScheicht ?
No przeciągnął już prawie 70k :)
01-09-2012 10:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5