Post Reply 
Rock&Rojo w USA
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Rock&Rojo w USA




Polecieli i fajnie, ale mnie zastanawia jedno, gdzie jest osoba która wygrała konkurs na lot z nimi do stanów? Nie chce być na filmie czy po prostu konkurs to była ściema? Jest tam kilka ujęć, choćby jak Rojo jakże kurczowo zasłania kogoś kto siedzi po jego lewej. Gdyby to była osoba która wygrała zapewne by powiedzieli koło mnie siedzi zwycięzca, ale nie chce pokazać twarzy.
01-08-2012 09:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Rock&Rojo w USA
Szczerze ? Dla mnie to kopia tego co robił Gronkh+Sarazar 1-2 miesięcy temu
01-08-2012 14:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Precelek20 Offline
*

Posts: 32
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Rock&Rojo w USA
Noo jak też się zastanawiam gdzie są ci cali zwycięzcy tego, nie było ich na live, nie było na filmie, to gdzie oni kurde są? Może pojawią się dopiero w USA ale to tylko moje przypuszczenia.
01-08-2012 16:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Rock&Rojo w USA
To będzie Szogun, na bank.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
01-08-2012 16:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Rock&Rojo w USA
Lista zwycięzców jest dostępna TUTAJ. Znajdziecie tam 5 nazwisk, ale konkurs R&R wygrał Przemysław Brodowski. Cholera wie dlaczego go nie pokazują, może koleś sobie tego nie życzy albo pokażą go dopiero jak dotrą na miejsce.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-08-2012 17:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mehytuber Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Rock&Rojo w USA
Ciekawy jestem na jakiej wizie polecieli do USA. Jeżeli na turystycznej to chyba za wrzucenie ze stanów filmu z opcją zarabiania podczas pobytu mogą mieć konsekwencje prawne.
01-08-2012 17:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Rock&Rojo w USA
@up: Rozwiń, plox. Mam kiepską wiedzę o prawie, a chętnie bym się czegoś na ten temat dowiedział.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-08-2012 17:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Eden Offline
*

Posts: 22
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #8
RE: Rock&Rojo w USA
Bawią mnie wasze teorie spiskowe, ale powiem wam prawdę: cały konkurs to spisek przygotowany przez amerykański rząd pod dowództwem jaszczuroludzi z CIA mający na celu wypróbowanie nowego urządzenia do prania mózgów poprzez youtube. Rock i Rojo są masonami i wyjechali do USA na spotkanie elit tego świata, ten konkurs to tylko przykrywka żeby nikt nic nie podejrzewał. Strzeżcie swoje mózgi.
01-08-2012 18:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mehytuber Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #9
RE: Rock&Rojo w USA
Dlatego się pytam bo może jest ktoś kto bardziej się zna, a nie jak ja gdyba... Sam jestem ciekaw czy zarobki z YT podpadają pod zakaz pracy czy nie. Też pytanie kolejne - jaką oni mają wizę

http://www.prawoimigracyjneusa.com/wiza_turystyczna.htm
Quote:WIZY B-1 oraz B-2 czyli wiza turystyczna i biznesowa.

Plusy :

zarowno wiza B-1 jak i wiza B-2 wydawane sa praktycznie w dniu ubiegania sie o nie

mozesz przyjechac do USA z wiza B-2 - jako tourist visitor ( czyli turysta ) lub z wiza B-1 - jako business visitor ( osoba przybywajaca jako gosc w celach biznesowych ). Czesto wiza B-1 wydawana jest wraz z wiza B-2 co daje wieksze mozliwosci osobie majacej zamiar przybyc do Stanow Zjednoczonych.

Minusy :
nie wolno podejmowac pracy na wizie B-1 badz B-2 - kazdorazowe podjecie pracy to ryzyko deportacji

nie wolno uzywac wizy B-1 badz B-2 aby na stale zamieszkac w USA

nie wolno podjac nauki w college / university - trzeba wczesniej zmienic status wizy na wize studencka

najczesciej na lotnisku urzednik imigracyjny wbija dozwolona dlugosc pobytu na max. 6 miesiecy ( za kazdym nastepnym razem moze to byc nawet tylko 30 dni )

jesli urzednik imigracyjny stwierdzi, ze zbyt czesto przylatuje dana osoba do USA - ta osoba moze nie zostac wpuszczona na teren USA tylko od razu zawrocona do swojego kraju.
Quote:2. Czy na wizie B-1 mozna pracowac w USA?

Nie, na tej wizie nie mozna pracowac, jednakze mozna - w wiekszosci przypadkow - otworzyc wlasny biznes.


3. Czy sa od tego wyjatki ( tzn. czy sa wyjatki dotyczace podejcia pracy na wizie B-1 )?

Tak, ale dotyczy to bardzo waskiego grona osob przyjezdzajacych na wizie B-1 - sa to np. misjonarze, wolnotariusze, niektorzy pracownicy lini lotniczych. Rowniez osoby przyjezdzajace zainstalowac badz naprawic sprzet zakupiony przez firme amerykanska ( przy czym musi byc to zaznaczone w kontrakcie, ze naprawa/instalacja jest czescia kontraktu kupna-sprzedazy )- te osoby takze moga wjechac z wiza B-1 i pracowac ( czyli zanstalowac / naprawic ) sprzet.
(This post was last modified: 01-08-2012 18:38 by Mehytuber.)
01-08-2012 18:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #10
RE: Rock&Rojo w USA
No na wizie turystycznej nie wolno pracować w USA. No ale bez przesady lol :D

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
01-08-2012 18:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.726 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Rojo ma potomka Innominatus 40 12.214 29-01-2013 10:29
Last Post: Brot
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.950 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Rock mówi o zarabianiu bezelo 108 31.669 12-07-2012 20:14
Last Post: Kaled
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.595 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5