Post Reply 
Zbieram na komputer
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Zbieram na komputer
On robi to na podstawie "jestem internetową gwiazdą, to mogę". Randoma z sieci by już zbluzgali wszyscy dawno, żeby do roboty się wziął. Ale większość jego widzów go wspiera w tym temacie.

Quote:BTW Fajna sygnaturka :D

2 minuty w paincie, ziefu i mamy dobry obrazek.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
31-08-2012 17:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: Zbieram na komputer
(31-08-2012 17:20 )Infelicity Wrote:  On robi to na podstawie "jestem internetową gwiazdą, to mogę". Randoma z sieci by już zbluzgali wszyscy dawno, żeby do roboty się wziął. Ale większość jego widzów go wspiera w tym temacie.

Ale pod filmem jest sporo łapek w dół więc nie wszystkim widzom to się podoba.
31-08-2012 17:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grones Offline
*

Posts: 14
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Zbieram na komputer
Tylko, że akacja Kolorowego, to już coś, warto pomóc w tak trudnej sytuacji w jakiej się znajduje Pan Jasiu. Ale scheicht nie jest biedakiem, stać go na mieszkanie w Warszawie, studiuje, jest zdrowy i silny, to powinien szybko zarobić na kompa samemu. Jak jest taki dobry w komputerach, to powinien poza partnerem jeszcze dużo więcej zarabiać, z np. tworzenia stron www. Tak poza tym, to on pracuje w jakiejś firmie czy tylko studiuje ?.
Co do tego komputera, to problem miał wymienić płytę i procesor, a reszta na pewno działa, no chyba, że ma zasilacz no name i spaliło mu wszystkie części.
No ale tak jak tu piszecie, ma widzów, to pomyślał, że warto wykorzystać swoją pozycję na YT i poprosić widzów o pieniądze, bo tak najłatwiej. Dziwi mnie tylko, że nie jest mu wstyd, że tak prosi ludzi o pieniądze na nowy komputer, co innego gdyby zbierał na leki, jakąś operacje, a tak to przeżyje bez tego kompa.
(This post was last modified: 31-08-2012 17:27 by Grones.)
31-08-2012 17:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Parada Offline
*

Posts: 116
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Zbieram na komputer
(31-08-2012 17:25 )Grones Wrote:  Tylko, że akacja Kolorowego, to już coś, warto pomóc w tak trudnej sytuacji w jakiej się znajduje Pan Jasiu. Ale scheicht nie jest biedakiem, stać go na mieszkanie w Warszawie, studiuje, jest zdrowy i silny, to powinien szybko zarobić na kompa samemu. Jak jest taki dobry w komputerach, to powinien poza partnerem jeszcze dużo więcej zarabiać, z np. tworzenia stron www. Tak poza tym, to on pracuje w jakiejś firmie czy tylko studiuje ?.
Co do tego komputera, to problem miał wymienić płytę i procesor, a reszta na pewno działa, no chyba, że ma zasilacz no name i spaliło mu wszystkie części.
No ale tak jak tu piszecie, ma widzów, to pomyślał, że warto wykorzystać swoją pozycję na YT i poprosić widzów o pieniądze, bo tak najłatwiej. Dziwi mnie tylko, że nie jest mu wstyd, że tak prosi ludzi o pieniądze na nowy komputer, co innego gdyby zbierał na leki, jakąś operacje, a tak to przeżyje bez tego kompa.

btw On zrezygnował ze studiów. Mówił kiedyś o tym w kilku filmach.
31-08-2012 18:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lastlighter Offline
*

Posts: 40
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Zbieram na komputer
Cały Youtube zaczyna się powoli robić takim bilbordem reklamowym, to wszystko schodzi na psy. Niewierze w jego głupotę....
31-08-2012 19:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Zbieram na komputer
Ma kontakty z różnymi firmami, których produkty recenzuje a nie może sponsorów znaleźć?
I jeszcze Alienware bo "jest mobilny i w ogóle, live'y, rendering itd.". Lepszy komputer złoże mu za 4k, jak nie mniej. Skarży się, że nie może na laptopie renderować, bo "wysokie temperatury". Taki informatyk jak on, powinien umieć sobie chłodzenie wyczyścić. Sam miałem problem, gdzieś w okolicach marca, Tomb Raider Legend po 30 minutach się ścinał, właśnie przez temperatury. Rozłożyłem laptopa na części pierwsze, przedmuchałem co trzeba i działa, temperatury 2x mniejsze.

Istnieje allegro, mógłby tam znaleźć płytę główną jaką miał. Zresztą nówki dobre, nawet do podkręcania po 350 zł chodzą, a jemu 2000$ trzeba od razu. Procesor? Dałoby radę znaleźć. KS leci na łatwiznę, wykorzystuje tych, co nie wpadną na to, że te pieniądze lepiej wpłacić nawet jakieś fundacji itp.

Poszedłby do roboty, na lapku przecież można robić i inne rzeczy, nie tylko grać i renderować.
31-08-2012 23:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Zbieram na komputer
Jak miło usunął wszystkie komentarze zostawił tylko swoje. Nice kamil (oczywiście chodzi o komentarze na indiegogo)
31-08-2012 23:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Zbieram na komputer
Widać, że ostatnio coraz dalej się posuwa. Najpierw nabijanie łątwych widzów na MC (zresztą z tego co widziałem, to ta jego serie jest słaaaaaaba), teraz nabijanie na nich kasy. Myślę, że zostawienie tego bez echa spowoduje, że za niedługo wymyśli coś jeszcze bardziej perfidnego, co zwiększy ilość kasy w jego portfelu. Internauci umieli zbluzgać Grażynkę, a tej pseudo gwiazdy internetu uważającej ludzi za idiotów już nie? Dziwne, blokada komentarzy chyba nie powinna powstrzymać tego ;]
01-09-2012 07:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Grones Offline
*

Posts: 14
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Zbieram na komputer
Już za te blokadę komentarzy powinni coś z tym zrobić, bo pokazał środkowy palec swoim widzom. Widać, że koleś boi się krytyki, dlatego kasuje komentarze, bo jak wszystko było dobrze, ludzie go chwalili, więc komentarze nie znikały.
(This post was last modified: 01-09-2012 08:18 by Grones.)
01-09-2012 08:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Zbieram na komputer
No to się nam Scheicht zdobył na obrażanie innych. Oto kilka jego komentarzy z jego fanpejdża na "Srejsbuku".

Quote:No tak, pobanowałem troszkę pajaców. Ja i tak się nie poddam i zamierzam nagrać specjalny film wkrótce wyjaśniający w ogóle zachowanie ludzi.

Quote:‎Piotr Marciniak ja kasuję tylko bzdury, które są nieprawdą. Banuje ludzi których mózgi powinny być prane.

Szkoda, że nic nie mówi na temat tych komentarzy.

Quote: - Kolejne hejty lecą :D Kurwa spać gimbusy.
- Ja przynajmniej mam zajęcie i czytam takie bzdury. Fajnie tak czasem poczytać jakieś narzekania gimbusów i innych palantów :]
- I tak to u nas jest. Chcesz się rozwijać? Będziesz jechany przez ludzi, którzy Ci zazdroszczą. (lol, dopisek mój)
- Ale Mnie Wkur...... Boże ja mu wpłaciłem 50 zł i nie żałuje a w 1zł żałujecie ehh Szkoda Gadać Widać że mu się zepsuł i nie jest Żebrakiem Hejty To Chuj...

No cóż, typowe zachowanie fanów o mentalności 14 latków.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
01-09-2012 08:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5