Post Reply 
Real i YT
Author Message
daniello008 Offline

Posts: 26
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
Real i YT
Mam taki problem na ogół w codziennym życiu dużo gadam cisnę każdego(na żarty po koleżeńsku,np. w twój stary taki,a chelsea jest gównem itp.)
I często mam wene w realu.

Ale jak siadam do nagrywania jakoś to znika !
Cały czas chcę żebym gadał w LP jak w realu ale nie umiem,gdy odpalam frapsa,zmieniam się w nudnego grzecznego chłopca !

Myślicie że po kilku tygodniach nagrywania LP,wena z reala będzie mi dopisywać w LP ?

Pozdrawiam
01-09-2012 14:53
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
senegha12 Offline
*

Posts: 34
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Real i YT
Wyobraź sobie, ze rozmawiasz jak w realu :)
01-09-2012 14:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
daniello008 Offline

Posts: 26
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Real i YT
Właśnie chcę tak ! : D

Ale nie umiem jakoś ja znikam ja i jest ktoś inny xd
Nie wiem czy wreszcie uda mi się porządny LP : )
01-09-2012 15:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzeziO Offline
*

Posts: 44
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Real i YT
To nie jest wena. Trzeba umieć komentować, a nie klepać "trzy po trzy" jak w "realu". Szczerze mówiąc gdybym musiał, wolałbym oglądać nudnego i grzecznego chłopca, niż kogoś z tekstami typu "Twój/Twoja stara"
01-09-2012 15:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Real i YT
Quote:cisnę każdego(na żarty po koleżeńsku,np. w twój stary taki,a chelsea jest gównem itp.)
Szczyt wyrafinowanego żartu "twoja stara". Drugi Strasburger się tu kreuje.

I tak jak @up co jak ktoś cię zabije rzucisz "twoja stara gra w cs'a bez klawiatury?"
(This post was last modified: 01-09-2012 15:34 by kubn2.)
01-09-2012 15:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
daniello008 Offline

Posts: 26
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: Real i YT
Nie nie oto chodzi że bym co chwile gadał kurw* ty chu** jeban***,twój stary to ... itp.

Chodzi o to że w realu na spokojnie gadam i wgl. a przy materiałach nie wychodzi mi to zbyt dobrze,czy to z czasem przyjdzie że będę żywy komentarz prowadził czy to znaczy że się nie nadaje na zagrajmera ?
01-09-2012 17:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Real i YT
(01-09-2012 17:24 )daniello008 Wrote:  Nie nie oto chodzi że bym co chwile gadał kurw* ty chu** jeban***,twój stary to ... itp.

Chodzi o to że w realu na spokojnie gadam i wgl. a przy materiałach nie wychodzi mi to zbyt dobrze,czy to z czasem przyjdzie że będę żywy komentarz prowadził czy to znaczy że się nie nadaje na zagrajmera ?

Większość ludzi ma tremę przed mikrofonem, w końcu Ci przejdzie nie raz po 10 nie raz po 100 filmików.
01-09-2012 17:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sylwek150c Offline

Posts: 19
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Real i YT
Pomyśl że ogląda to twój kolega lecz ma zepsuty mikrofon i nie może ci odpowiedzieć:)
01-09-2012 23:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5