Post Reply 
Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Author Message
Dawidio Offline

Posts: 20
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Rozumiem że wybicie trwa troszeczkę dłużej :) Ale jak tego dokonać? Chciałem nagrać zagrajmy w Silent Hill 2 ale nie wiem czy warto, ponieważ kogo wolisz obejrzeć kolesia który dopiero zaczyna tę serię i nikt nie ogląda jego filmów czy np Bungo21 który tę serię dawno zakończył.
06-09-2012 21:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
(06-09-2012 21:05 )Dawidio Wrote:  Ja osobiście nagrywam filmy z gier komputerowych (minecrafta nie nagrywam) i mam 2 widzów :/.

Minecrafta faktycznie nie nagrywasz, ale slendera trzeba, bo każdy większy go nagrał, to ja też, nie? ;)
Zacytuję buraczka: "dobry content sam się wybroni".
Zadaj sobie sam pytanie, co robisz oryginalnego, czego jeszcze nie było, albo co wykonujesz tak dobrze, że z łatwością jesteś w stanie przebić innych którzy też to robią?
Na początku musisz być oryginalny, albo bardzo dobry w tym co robisz, dopiero potem możesz sobie pozwolić na rutynę i powtarzalność.

Ja widzę u Ciebie kolejny kanał jak setki innych z niezbyt zajmującym komentarzem, więc czemu się dziwisz, że masz mało widzów?

Sorry, że tak cię jeszcze na koniec pomęczę, ale nie mogę się powstrzymać. Jakiś losowy fragment który sobie włączyłem:
- Oszukujesz
- I chuj
- *klik* *klik* *klik* *klik*
- Szybki jebaniec
- Hm
- *klik* *klik* *klik* *klik*
- Kurwa niee, szkoda, ale mi przykro, chuj
- Hm
- To on, nasz cel, oslo. Oslo come with me and fuck his ass.

Można by na podstawie tego jakiś genialny dramat napisać :)

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
06-09-2012 21:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Wolę obejrzeć serię tego kto lepiej komentuje/ma przyjemniejszy głos.
Komentujący tu odgrywa największą rolę. Gdy wonziu nagra filmik na temat gry która mnie zupełnie nie interesuję to i tak obejrzę tą produkcję dla samego jego komentarza.

Możesz pisać do kanałów większych o dodanie twojego kanału w polecane też to zawsze jakiś widzów może dać.
06-09-2012 21:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dawidio Offline

Posts: 20
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Zgadzam się z wami sam mogę napisać że moje filmy to DNO. Nagrywam tylko te fragmęty gdzie coś się dzieję a mój komentarz to nędza. To co nagrywam to nic specjalnego nawet więcej to coś co zostało nagrane 100 razy w 10 krajach. Ale co może być oryginalne...
06-09-2012 21:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Jako, że temat zamienił się w "baww! nie mam widzów" i autor nadal nie przedstawił mi związku chęci zaistnienia na youtube z robieniem zagrajmy, przerzucam do haido paruku.
06-09-2012 21:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
(06-09-2012 21:37 )Dawidio Wrote:  Zgadzam się z wami sam mogę napisać że moje filmy to DNO. Nagrywam tylko te fragmęty gdzie coś się dzieję a mój komentarz to nędza. To co nagrywam to nic specjalnego nawet więcej to coś co zostało nagrane 100 razy w 10 krajach. Ale co może być oryginalne...

Czytając twoje posty zastanawiam się o co ci chodzi... Piszesz, że chciałbyś się wybić, robisz filmy z gier i to nie minecrafta, ale nie masz widzów. Zaraz potem, piszesz, że to co robisz to DNO, mówiąc, że nie wiesz już co to oryginalność... Bądź sobą, a nie próbuj robić czegoś na siłę. Pamiętaj też, że nie każdy nadaje się do wszystkiego. Może nie umiesz robić serii let's play, więc zajmij się czymś innym?
06-09-2012 22:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dawidio Offline

Posts: 20
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Wiecie co z tej naszej małej debaty wyciągnąłem kilka ciekawych wniosków. Od jutra zacznę nagrywać Zagrajmy w (takie normalne na serio). No i może jakoś zabłysnę. A co do filmów za slenderem i tych ze Skyrima to je usunę. Macie rację z tym "Bądź sobą" kopiowaniem nic nie osiągnę.
06-09-2012 22:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Quote:No i może jakoś zabłysnę
Już popełniasz błąd w przedbiegach. Nigdy nie podchodź do robienia zagrajmy z nadzieją na profit. To widać i nie jest bynajmniej przyjemne.
07-09-2012 12:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
midso Offline
*

Posts: 6
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Myślę, że bardzo ważna jest umiejętność zareklamowania się, i nie chodzi mi tu o spamowanie pod popularnymi filmikami "Wjedźcie na mój kanał". :P
30-09-2012 22:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Jak więc według Ciebie należy się reklamować?
30-09-2012 23:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? miro 31 7.311 26-03-2013 23:42
Last Post: wiktoro198
  Testoviron wrócił na youtube Bany_kau 10 3.789 21-02-2013 21:36
Last Post: RoDaK
  Youtube - wyświetlenia szakal666 6 2.690 01-09-2011 22:07
Last Post: Kern3l
  Partnerstwo Youtube szakal666 11 11.640 03-08-2011 18:47
Last Post: Mandero

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5