Post Reply 
Negatyw zamknął konto
Author Message
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Negatyw zamknął konto
aagrest Wrote:No tak ale powiedzieli, że ich NIE SPRZEDAWALI, a te posty udowadniają, że jednak kłamali.

Wskaż post, który to potwierdza.



Cervolt Przestań wklejac opisy aukcji bo to nic nie daje nie dowiedziecie bez znajomości w allegro, że oni sprzedawali te konta. Nawet jeśli je sprzedawali to nie wierzę aby byli je sprzedawali je pod sowim nazwiskiem, tymbardziej nickiem



Ci co sobie teraz zainstalują moda to ich konta nie zostaną "ukradzione". Strona przetwarzająca dane i zapisująca je do bazy już nie istnieje -,-
(This post was last modified: 12-12-2012 21:27 by fszeker.)
12-12-2012 21:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Luke Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Negatyw zamknął konto
@fsszeker: Sprzedawanie? To był istny supermarket z loginami do wyboru, a ofert kupna było między 90, a 50 o ile się nie mylę. Poza tym jak można uwierzyć że nie sprzedawali kont. To tak jak bym kradł portfele i pieniądze wyrzucał, zostawiając sobie sam portfel.

Posty można modyfikować i usuwać.

@ http://www.iGracz.eu | http://www.peTRUCK.pl | http://www.SoundLike.pl
(This post was last modified: 12-12-2012 21:33 by Luke.)
12-12-2012 21:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Golzeb Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #23
RE: Negatyw zamknął konto
Mamba. Nie wiem jak ty wygrzebałeś ale masz racje. Na allegro takich aukcji jest bardzo mało (około 1/1000). Szanse na to ,że to są te konta to też 1/1000. Jedyny sposób ,aby się przekonać to kupić jedno konto i spytać się czy ktoś takowy nick posiadał.

ps. dipp pro odpowiedz ^.^
(This post was last modified: 12-12-2012 21:39 by Golzeb.)
12-12-2012 21:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
dipp Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Negatyw zamknął konto
Konta premium na allegro są moim zdaniem podejrzane, kto wie, może jednym ze sprzedawców jest Negatywek, albo Maciek - odradzam korzystania z takich aukcji, lepiej zaoszczędzić i wydać na ten klucz stówkę, niż żyć w niepewności? Internet jest niebezpieczny i na niego trzeba uważać. Jest to zwykłe chamstwo - okradanie dzieci, życzę miłego lizania krat. Pozdrawiam.
(This post was last modified: 12-12-2012 21:41 by dipp.)
12-12-2012 21:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
aagrest Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #25
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 21:07 )fszeker Wrote:  [quote=aagrest]
Oni NAPEWNO sprzedawali te konta. Cytuję użytkownika Wiewiur Wiuwiura, który napisał komentarz pod filmem Bunny :
,,ogólnie negatyw sprzedał mi konto za 6 zł boże ze je kupiłem
uzytkownik: Mikko495 prosze o zgłoszenie sie na pw
oddam mu konto!''
I kto tu teraz uwierzy, że Negatyw jest niewinny? Na pewno nie ja.
To nie są próby udowodnienia winy Negatywa czy MaćkaTMPL bo przecież wiemy że "ukradli" te konta sami przecież sie przyznali... Na początku tematu.. I wiemy że to oni. Więc spojrzyj jeszcze raz na mój poprzedni post.
I skąd pewność że sprzedawali? Znalazłeś i konta na allegro? Czy spotkałeś na bazarku sprzedających kartki z jakimiś napisami?

No wyobraź sobie, że akurat ten link ma sens: http://allegro.pl/minecraft-konto-premiu...64647.html
Dlaczego?
Co napisał negatyw: z tego co wiem to żadne konto nie miało nigdy zmienionego hasla... do tego potrzebny jest email... jedyne konto ktore mialo to zrobione zostalo przywrocone juz jakis czas temu
Co było napisane na stronie: Regulamin korzystania z oferowanych przeze mnie kont obejmuje zakaz zmiany loginu i hasła.

Nadal nie wierzysz? :p
12-12-2012 21:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chemical Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Negatyw zamknął konto
Proszę o wrzucanie na bieżąco filmików z informacjami nt. owej wojny (?). Bardzo mnie interesuje owy temat, lecz moją subskrypcję otrzymał tylko Polski Pingwin, a jak wiemy, nie on rozdaje karty.
12-12-2012 21:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #27
RE: Negatyw zamknął konto
@aagrest nie ma żadnych dobrych dowodów na to że to akurat to.. masz takich podobnych aukcji TYSIĄCE! NIe ma co próbować, nie ma co osądząć, nie nam jest dane to robić. Nie ma sensu mieszać się w allegro
Ważniejsze są osoby czy powody a nie szukanie tych kont na allegro

@up (Checmical) Czytanie nie boli, Nauczysz się czegoś więcej. Nie ty tu jesteś od "Oj no weźcie mi zróbcie filmik bo mi się czytac nie chce" ... -,-

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
(This post was last modified: 12-12-2012 22:06 by fszeker.)
12-12-2012 22:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
luke8828 Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #28
RE: Negatyw zamknął konto
(12-12-2012 22:04 )Aver Wrote:  Przejrzałem allegro pod kątem masowo sprzedawanych kont minecraft. Wybrałem jedną z najtańszych (około 3zł) i najpopularniejszych aukcji. W treści aukcji był nr GG do sprzedającego, na który napisałem z pytaniami "Skąd te konta pochodzą?", "Dlaczego jest ich tak dużo?", "Czy są kradzione?" itp. Nie dowiedziałem się zbyt wiele, tylko tyle, że nie ważne skąd one są i podobno "nie są kradzione". Postanowiłem wyszukać login allegro sprzedającego w googlach i znalazłem konto o tym loginie na jednym z forum o minecraftcie. Reklamował on na tym forum swoje aukcje allegro, więc byłem już w 100% pewny, że to on. O dziwo w profilu miał inny nr GG (bardziej prywatny), więc na ten nr również napisałem. Zagroziłem mu, że mogę iść z tym na policję. Początkowo udawał, że nie wie o co chodzi, ale później kazał mi się w końcu odczepić i napisał "Nie mam twojego konta", więc kradzieże i to, że to ta sama osoba potwierdziło się.

Założę się, że jest tak z każdą osobą która sprzedaje konta na allegro. Wystalkowanie ich to chwilka, więc mogę sporządzić ich listę (loginy allegro, konta na różnego rodzaju forach/portalach, a nawet adresy zamieszkania). Można to później gdzieś przekazać lub załatwić ich tą samą bronią. Oni kradną konta, więc dlaczego nie można ukraść kont im? Tak się składa, że trochę się na tym znam.

1. Jesteś kolejna osobą, która mówi, że coś wie ale nie podaje dowodów. Bez nich jesteś niewiarygodnym źródłem informacji, tak jak wiele innych osób z tego tematu.

2. "Oni kradną konta, więc dlaczego nie można ukraść kont im? Tak się składa, że trochę się na tym znam." - ekhm... kolejny "hakier" z gimnazjum? Daruj sobie takie teksty.
12-12-2012 22:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
aagrest Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #29
RE: Negatyw zamknął konto
Ale tam trud... Sama napiszę do właściciela owej aukcji o której pisałam i zobaczymy.
12-12-2012 23:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Źródełko Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #30
RE: Negatyw zamknął konto
Mod został stworzony przez wynajętą osobę zaś ten, który to zainicjował, przyznając się do winy stracił by prawie półmilionową widownię, a razem z nim poleciałyby na zbity pysk 4 osoby, które też nie mają czystego sumienia i minecash to akurat jeden z wielu istniejących na chwilę obecną problemów.
12-12-2012 23:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Negatyw Wrócił? RoDaK 5 1.033 24-02-2013 19:26
Last Post: TomGraSobie
  Negatyw zamknął konto Klepacz 2 516 18-12-2012 02:00
Last Post: Klepacz
  Negatyw zamknął konto podszywacz 0 289 17-12-2012 11:55
Last Post: podszywacz
  Negatyw zamknął konto Jayu 0 284 17-12-2012 00:12
Last Post: Jayu
  Negatyw zamknął konto Borek 0 285 16-12-2012 20:43
Last Post: Borek
  Negatyw zamknął konto BARKQ 11 1.473 16-12-2012 14:35
Last Post: VerskiNN
  Negatyw zamknął konto pawlik1005 0 277 15-12-2012 10:03
Last Post: pawlik1005
  Negatyw zamknął konto hubert11 1 414 13-12-2012 22:48
Last Post: fszeker
  Negatyw zamknął konto Bingers 0 279 13-12-2012 17:56
Last Post: Bingers
  Negatyw zamknął konto bombompow 1 398 13-12-2012 12:45
Last Post: DrWho

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5