Thread Closed 
Kamil Scheicht
Author Message
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: Kamil Scheicht
Quote:Kamila daże całkowitym brakiem szacunku i dla mnie jest to osoba skończona na youtube. Najlepsze jest jednak to, że zniszczył się sam, ale on tego nie widzi.
Napluj mu do samochodu. Tak wiesz, z braku całkowitego szacunku, lulz.

Pamiętam Kamila jako gościa, który na YT robił porządny content. Masa poradników, które zapewne wielu pomogły, jakieś stronki też o tematyce komputerowej. Chłopak miał ambicje, a że teraz skończył się na poradniki popyt i przez wiele wcześniejszych dram i akcji (np. katachana) Kamil stracił większość fanów, to chwyta się nawet takich pierdół jak vlogi o dramach. Jego sprawa.
Pardon, właśnie zajrzałem na jego kanał. Dalej kręci poradniki, zwykłe vlogi i gameplaye. nihil novi.


Quote:nie robi już nic wartego czyjejkolwiek uwagi
Jak już używasz słów: wszyscy, każdy czy czyjejkolwiek. To miej do tego faktyczne podstawy. Kamil ma nadal te paręnaście tysięcy wyświetleń pod filmami, co znaczy, że jest w dalszym ciągu popyt na jego filmiki. W sumie jakościowo te jego videłka są dużo lepsze od twoich pierdółek na kanale, bo jego bez wyciszonych słuchawek można oglądać dłużej niż minutę.
17-12-2012 13:09
Visit this user's website Find all posts by this user
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 13:09 )SeedPL Wrote:  Jak już używasz słów: wszyscy, każdy czy czyjejkolwiek. To miej do tego faktyczne podstawy. Kamil ma nadal te paręnaście tysięcy wyświetleń pod filmami, co znaczy, że jest w dalszym ciągu popyt na jego filmiki. W sumie jakościowo te jego videłka są dużo lepsze od twoich pierdółek na kanale, bo jego bez wyciszonych słuchawek można oglądać dłużej niż minutę.
Uważasz, że 15 tyś wyświetleń na 70k subskrybentów to dobry wynik? Ja na przykład uważam, że nie. Jeśli nawet połowa Twoich widzów nie interesuje się żadnym z zamieszczonych materiałów, to znak, że coś robisz nie tak.
Co do oceny mojego kanłu- Twoja sprawa. Nikt Ci nie każe tego oglądać. Taki mam sposób nagrywania i komentowania i nie zamierzam tego zmieniać, bo komuś się nie podoba.

(17-12-2012 12:33 )MrChmielOO Wrote:  Okej, zabierzmy się za sprawdzanie.
Ty- nagrywasz
No i zonk- nie nagrywam. Nagrywałam Escape z Vertezem, bo jego kanał był skupiony wokół mc i tego wymagała jego widownia. Chciało się coś nagrać z Vertezem- to musiał być Minecraft. Solo MC nie nagrywam i nagrywać nie planuję, bo mi ta gra zwyczajnie nie działa jak powinna.
(This post was last modified: 17-12-2012 13:16 by bunny_kou.)
17-12-2012 13:14
Find all posts by this user
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 13:14 )bunny_kou Wrote:  
(17-12-2012 12:33 )MrChmielOO Wrote:  Okej, zabierzmy się za sprawdzanie.
Ty- nagrywasz
No i zonk- nie nagrywam. Nagrywałam Escape z Vertezem, bo jego kanał był skupiony wokół mc i tego wymagała jego widownia. Chciało się coś nagrać z Vertezem- to musiał być Minecraft. Solo MC nie nagrywam i nagrywać nie planuję, bo mi ta gra zwyczajnie nie działa jak powinna.

Jeśli już się przy tym upierać to nawet ty sama to jednak troszkę mniej niż połowa, nie sądzisz?
17-12-2012 13:51
Find all posts by this user
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Kamil Scheicht
Quote:Jak dla mnie jest to koles ktory nic, absolutnie nic nie wnosi na YouTube. Pomyslu to on chyba nigdy nie mial na to co robi a ma "troche" widzow bo zaczynal jak nikogo innego nie bylo na scenie youtuba.

Pierdu, pierdu, gość wiele poradników zrobił i dalej czasem robi. To już bardziej bezużyteczny content robią minecraftowe gwiazdki (nie mówię o każdej osobie).

Quote:Ponadto jest dla mnie osoba egocentryczna, cokolwiek sie nie wydarzy to on zawsze ma racje oraz on wszystkich ostrzegal ze tak bedzie ale w archiwalnych jego wpisach (na jego blogu czy tam innych stron ktorych ma 500) nic takiego nie mozna znalesc.

Taki może ma charakter, jak Cię to boli, to jedź do niego i wygarnij mu to w twarz.

Quote:Kamila daże całkowitym brakiem szacunku i dla mnie jest to osoba skończona na youtube. Najlepsze jest jednak to, że zniszczył się sam, ale on tego nie widzi.

A znasz go chociaż osobiście? Wątpię, a więc jak można "dażyć całkowitym brakiem szacunku" jakiegoś gościa, którego znasz tylko z robienia filmów? Mocne.

Quote:Obecnie szuka dramy i atencji- niczym taka youtubowa hiena. Cokolwiek się nie dzieje- pojawia się Kamil opiniotwórczy.

Nie, żeby to był bezpośredni atak, ale ja bym też patrzył na Twoją aktywność. ;p

Quote:Uważasz, że 15 tyś wyświetleń na 70k subskrybentów to dobry wynik? Ja na przykład uważam, że nie.

A czy uważasz droga koleżanko, że każdy widz ogląda każdy film? Popatrz na to statystycznie, a nie "15k wyświetleń pod filmem, ale duzo martwych subów", please, bo zaraz zacznę tutaj przytaczać podobne kanały z Twoim tokiem myślenia.
(This post was last modified: 17-12-2012 13:54 by Rangy.)
17-12-2012 13:51
Visit this user's website Find all posts by this user
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: Kamil Scheicht
Quote:Uważasz, że 15 tyś wyświetleń na 70k subskrybentów to dobry wynik? Ja na przykład uważam, że nie. Jeśli nawet połowa Twoich widzów nie interesuje się żadnym z zamieszczonych materiałów, to znak, że coś robisz nie tak.
Nie wiem. Wiem natomiast jak duża część tych subów to martwe konta. U mnie stosunek oglądających do subskrybujących wygląda podobnie, po prostu połowa moich widzów to konta nieaktywne, zamknięte. I ja mam z tym problem mając 3letnie konto, a Kamil kanał prowadzi od chyba 2006. Oczywiście te zombiaki zakrywa stały, spory przychód nowych subskrypcji.

Quote:Nikt Ci nie każe tego oglądać. Taki mam sposób nagrywania i komentowania i nie zamierzam tego zmieniać, bo komuś się nie podoba.
Yup, super. Przerabialiśmy to z BladeBeliarem. Takiego masz stajla, bejbe.
17-12-2012 14:02
Visit this user's website Find all posts by this user
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Kamil Scheicht
Hej, witam wszystkich! Wchodziłem na to forum dość często, bo obserwowałem co piszecie na różne tematy i wydarzenia, jako że interesuje mnie zdanie ludzi, którzy kochają gry. Dostałem na swoją pocztę kamil@scheic.ht wiadomość z linkiem do tego tematu, więc zarejestrowałem się, przyszedłem przeczytać, wypowiedzieć się, odpowiedzieć. Pamiętajcie tylko, aby nie obrazować niczego przez pryzmat dotacji na komputer i mojego idiotycznego filmu, w którym bardzo chaotycznie wypowiadałem się na temat ludzi, którzy nagrali negatywny film o mnie - aktywnie nagrywam filmy od prawie 4 lat i do tego czasu po prostu nikt tak bardzo nie zamieszał bezpodstawnie na mój temat, więc uważam, że mój film był luką w doświadczeniu. Czasami możecie też słychać, że jakiś duży kanał powie coś negatywnego na mój temat - tym też nie warto się kierować, bo każdy powinien mieć swoje zdanie, a nie zdanie które zostało zmanipulowane, bo ktoś wywarł na kogoś wpływ. Nie przeczę, że ktoś nie może mieć złego zdania na mój temat - chodzi o to, że cieszyłbym się gdyby to było w pełni prywatne, osobiste zdanie tej osoby. Często po prostu ktoś mnie nie zna.

(17-12-2012 03:52 )NitroZyniak Wrote:  Jak dla mnie jest to koles ktory nic, absolutnie nic nie wnosi na YouTube. Pomyslu to on chyba nigdy nie mial na to co robi a ma "troche" widzow bo zaczynal jak nikogo innego nie bylo na scenie youtuba.

Jestem osobą skromną i nie lubię chwalić się tym co mam, nie pokazuje na filmach swojego dobytku życiowego, ani innego rodzaju rzeczy. Jednak jeśli mówisz, że "nic nie wniosłem na YouTube", to rzecz jasna muszę się obronić i pochwalić. Moje poradniki pomogły setkom tysięcy osób, jako pierwsza osoba z YouTube i ogólnie nawet blogosfery stworzyłem swój livestream i nadawałem na żywo (praktycznie codziennie spędzałem dużo czasu i na moim live odpowiadałem na problemy innych użytkowników). Jako pierwszy na polskim YouTube odpaliłem vlog ze swojego życia i zaraz po tym powstawały coraz to nowsze kanały, w których użytkownicy opowiadali o sobie przed kamerą. Wtedy nagrywałem na http://youtube.com/kamilscheichtvlog (rok temu przeniosłem się na kanał główny, dlatego już jest pusty) Wywołał wiele inspiracji, na przykład: http://goo.gl/md9A4 Tutaj akurat zabawna rzecz - gdyby nie moje vlogi, Sauron nie nagrałby swojego pierwszego razu z kamerą http://goo.gl/gOzxn

(17-12-2012 03:52 )NitroZyniak Wrote:  Jak wspomnialem wyzej, on na YouTube jest osamotniony. Praktycznie zaden "wiekszy" youtuber nie zadaje sie z nim. Pomijam oczywiscie osoby takie jak MacieCioszki/Gabu etc. ktore sam wypromowal (pewnie zeby miec kolegow ;D)

Jestem vlogerem, a nie let's playerem. Nie jestem osamotniony, ale inaczej traktuje YouTube, niż Ty. Jeśli mam z kimś nagrywać lub tworzyć muszę tą osobę znać bardzo dobrze, długo i najważniejsze - osobiście. Nagrywałem z moim znajomym ze szkoły Sosnixem (bo to mój dobry przyjaciel), nagrywałem z Adamem oraz Ewą z kanału Maciecioszki, ponieważ znaliśmy się z kilku spotkań i stwierdziłem, że są w porządku. Pojawiły się też materiały razem z Gabu, ponieważ ona jest na prawdę przyjacielska i prawdziwa.

Dużo osób na YouTube wybiera sobie znajomych po tym, że lubi dany kanał (albo i nawet nie), pisze do niego i umawia się na nagrania. Osoba A i osoba B spędzają na Skype dużo czasu i wychodzi na to, że zaczynają się przyjaźnić. Jednak to nie to samo to prawdziwa realna znajomość. Dochodzi do jakiegoś konfliktu i później osoba A i osoba B zaczynają się kłócić i bezsensownie angażować w te wszystkie kłótnie swoich widzów (którzy ni chuja nic z tego nie mają, bo nie interesują ich kłótnie, a nowe materiały na kanale) - najgorzej jest jak się ludzi przyzwyczai i wyjdzie, że wojny na YouTube to nic takiego. Błąd!

Nie przyjaźniłem się od tak z ludźmi na YouTube, bo w większości przypadków chodzi tylko o profity i kanały piszą do siebie, bo chcą mieć z tego korzyści. To nie dla mnie, ja wole prawdziwą znajomość, bo później takie przelotne znajomości doprowadzają do sprzeczek, a co za tym idzie - pięknego teatru, łez i wyzywania się wzajemnie. Przykładem są grupy osób z Minecraft, które jeszcze niedawno nagrywały ramię w ramię, a teraz już są skłócone.

Ja nie traktuje YouTube biznesowo, bo dla mnie to serwis gdzie uploaduje swoje materiały dla widzów, dlatego nie potrzebuję kółeczka wzajemnej adoracji. Wzrośną subskrypcje o 10000 - super! Spadną o 10000 - trudno. Już tyle razy miałem wzloty subskrypcji oraz spadki przez ostatnie 4 lata, że serio mam wyjebane.

(17-12-2012 11:28 )bunny_kou Wrote:  Kamila daże całkowitym brakiem szacunku i dla mnie jest to osoba skończona na youtube. Najlepsze jest jednak to, że zniszczył się sam, ale on tego nie widzi.
Zorganizował wielką akcję z cyklu "jestem biedny, kupcie mi" za co został wyśmiany w JEDNYM, półtoraminutowym materiale. Potem przez kolejne 3 miesiące jego jedyna aktywność w sieci związana była z atakowaniem ludzi, którzy go wyśmiali, w dodatku w sposób prostacki i żałosny. Ile to on się nie nawyklinał, nie nakrzyczał - na niektórych materiałach brakowało tylko piany z gęby...
Mimo upływu już dobrze ponad 4ech miesięcy od kpiącego z niego materiału, on wciąż ma ujemny przyrost widzów i wątpie, żeby kiedykolwiek przekroczył próg 70k.
Obecnie szuka dramy i atencji- niczym taka youtubowa hiena. Cokolwiek się nie dzieje- pojawia się Kamil opiniotwórczy. Z tego powodu jego starzy widzowie od let's playów odchodzą, jeden za drugim. Wrak człowieka.

Brakiem szacunku? Kto by pomyślał, że tak inteligentna i dobrze wychowana osoba jak Ty może kogoś darzyć brakiem szacunku. Masz rację - jestem skończonym wrakiem człowieka. Ty jesteś tutaj królową. Chwała Bunny!
(This post was last modified: 17-12-2012 14:17 by Scheicht.)
17-12-2012 14:12
Visit this user's website Find all posts by this user
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Kamil Scheicht
Że niby KamilScheicht nic nie wnosi do youtube?
Może teraz i tak, ale nigdy bym tego nie powiedział o wcześniejszych czasach. Brałem udział w połowie jego live'ów sprzętowych, gdy czegoś nie potrafiłem, wystarczyło wdupczyć 'Kamil Scheicht blabla xx', tak samo z różnymi aplikacjami (uzu etc..)
17-12-2012 14:37
Find all posts by this user
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 14:31 )DonPietro Wrote:  A co to za różnica czy ktoś ma 100tys subów czy 10tys? Ważne żeby widzowie byli ogarnięci. Sam oglądam kolesia co jest na YT 3 lata, a nawet nie ma 30tys widzów. Ale za to nie ma (lub jest znikoma ilość) dzieci sieci co się wyzywają. Co do Kamila to robi dobrą robotę, rozwija swój kanał dodaje różne rzeczy więc raczej na plus. Fakt ma swoje za uszami sprawa z hejterskimi filmikami czy minecraftem. Ale nikt z nas nie jest święty więc cóż.

Ale DonPietro, zauważ, że grupa osób z Projekt K@mil obraziła mnie dotacją na sprzęt sprowadzając wszystko do wyłudzania, kradzieży i przestępstwa. Trzeba mieć najebane w głowie, aby takie filmy robić o innych kanałach. Ja wiem, że nie powinienem nagrywać filmu w którym ich obraziłem, ale należało im się. Chcę zaznaczyć, że mój film był o tych konkretnych osobach z Projekt K@mil. Mówiłem na nim, że wybili się w błyskawiczny sposób nagrywając wspólne filmy z Minecraft, a czepiają się mnie, który robi sobie coś tam swojego na boku, nie interesując się Minecraftem. Do samej gry i nagrywania jej nic nie mam i na żadnym filmie nigdy nie powiedziałem, że nagrywanie jej jest złe, albo nawet i granie jest złe. Powtarzam wielokrotnie, że ja nie lubię gry i nie gram w nią, bo jest spierdolona - to moje prywatne zdanie, więc dlaczego ktoś ma mnie na siłe przekonywać, że jest inaczej?

To prawda - mam swoje grzechy z powodu tych filmów o kanałach Minecraft. Ale ja nigdy nikomu sprzeczki, wojny, konfliktu nie zrobiłem - bo nie miałem powodu, ani nie mieszam się w nie swoje sprawy nigdy. Śmieszy mnie Bunny (bo Negatywa już nie wymieniam nawet, a cała reszta kanałów które wzięły udział mnie przeprosiły mówiąc że nie wiedzieli w co wchodzą). Ona jeszcze kilka postów wcześniej napisała:

(17-12-2012 11:28 )bunny_kou Wrote:  Obecnie szuka dramy i atencji- niczym taka youtubowa hiena. Cokolwiek się nie dzieje- pojawia się Kamil opiniotwórczy. Z tego powodu jego starzy widzowie od let's playów odchodzą, jeden za drugim. Wrak człowieka.

Ciekawe gdzie szukam teraz dramy i atencji? Podkreślam jeszcze raz - ja nigdy nikomu sprzeczki, wojny, konfliktu nie zrobiłem - bo nie miałem powodu, ani nie mieszam się w nie swoje sprawy, nigdy. Rozumiem Bunny, że film Projekt K@mil, który stworzyłaś z Negatywem nie miał siać nienawiści i konfliktów?

(17-12-2012 14:37 )MircoCroCop Wrote:  Że niby KamilScheicht nic nie wnosi do youtube?
Może teraz i tak, ale nigdy bym tego nie powiedział o wcześniejszych czasach. Brałem udział w połowie jego live'ów sprzętowych, gdy czegoś nie potrafiłem, wystarczyło wdupczyć 'Kamil Scheicht blabla xx', tak samo z różnymi aplikacjami (uzu etc..)

Miałem dużą przerwę, aby stwierdzić co dokładnie chcę robić, bo jednak w cholere czasu już poświęciłem na YouTube i później trzeba ogarnąć jakiś nowy środek na kanał. Właściwie mogę powiedzieć, że czasy porad i sprzętu wracają.
(This post was last modified: 17-12-2012 14:49 by appareil.)
17-12-2012 14:47
Visit this user's website Find all posts by this user
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Kamil Scheicht
Pretensjonalny baww i ból dupy poniżej:
[spoiler]
(17-12-2012 12:33 )MrChmielOO Wrote:  
(17-12-2012 12:22 )bunny_kou Wrote:  Minefagiem możesz nazywać siebie. Jest to bzdura wymyślona przez Kamilka jako jego linia obrony

Przykro mi, ale jest to pojęcie używane dłużej niż ty istniejesz na tubie jako twórca.


(17-12-2012 12:22 )bunny_kou Wrote:  , bo tak się składa, że połowa z obecnych tam kanałów nie nagrywa żadnego Minecrafa, ale co tam- fanboye wiedzą lepiej, w końcu po co sprawdzić,

Okej, zabierzmy się za sprawdzanie.
Ty- nagrywasz
PSPmagister- nagrywa
Chudy- nagrywa
Pan Śmietanka- nagrywa
ConHDDesign- nagrywa
Masterczułek-nagrywa
Negatyw- nagrywa
Vertez- nagrywa
MinecraftKB- nagrywa

I zgadnij co? To są wszytkie kanały z projektu kamil gdzie twierdzisz, że połowa osób nie nagrywa minecrafta. Twój argument jest inwalidą:)

(17-12-2012 12:22 )bunny_kou Wrote:  nie robi już nic wartego czyjejkolwiek uwagi
To twoje subiektywne zdanie, wyświetlenia, a utrzymywanie uwagi to dwie inne sprawy. Martwe suby ma każdy. Ty również

Negatyw to juz nic nie nagrywa. A na kanale Bunny nie ma filmow z klockow ;=)

ONA TEGO NIE NAGRYWA, ona uczestniczy w nagraniu.
Gra z kims kto to nagrywa

PS. Jako ze tutaj duzo polaczkow ktorzy przyczepiaja sie jak zle ujme jakas rzecz to teraz ty zostaniesz spizgany za to samo :=)

(17-12-2012 14:47 )Scheicht Wrote:  
(17-12-2012 14:31 )DonPietro Wrote:  A co to za różnica czy ktoś ma 100tys subów czy 10tys? Ważne żeby widzowie byli ogarnięci. Sam oglądam kolesia co jest na YT 3 lata, a nawet nie ma 30tys widzów. Ale za to nie ma (lub jest znikoma ilość) dzieci sieci co się wyzywają. Co do Kamila to robi dobrą robotę, rozwija swój kanał dodaje różne rzeczy więc raczej na plus. Fakt ma swoje za uszami sprawa z hejterskimi filmikami czy minecraftem. Ale nikt z nas nie jest święty więc cóż.

Ale DonPietro, zauważ, że grupa osób z Projekt K@mil obraziła mnie dotacją na sprzęt sprowadzając wszystko do wyłudzania, kradzieży i przestępstwa. Trzeba mieć najebane w głowie, aby takie filmy robić o innych kanałach. Ja wiem, że nie powinienem nagrywać filmu w którym ich obraziłem, ale należało im się. Chcę zaznaczyć, że mój film był o tych konkretnych osobach z Projekt K@mil. Mówiłem na nim, że wybili się w błyskawiczny sposób nagrywając wspólne filmy z Minecraft, a czepiają się mnie, który robi sobie coś tam swojego na boku, nie interesując się Minecraftem. Do samej gry i nagrywania jej nic nie mam i na żadnym filmie nigdy nie powiedziałem, że nagrywanie jej jest złe, albo nawet i granie jest złe. Powtarzam wielokrotnie, że ja nie lubię gry i nie gram w nią, bo jest spierdolona - to moje prywatne zdanie, więc dlaczego ktoś ma mnie na siłe przekonywać, że jest inaczej?

To prawda - mam swoje grzechy z powodu tych filmów o kanałach Minecraft. Ale ja nigdy nikomu sprzeczki, wojny, konfliktu nie zrobiłem - bo nie miałem powodu, ani nie mieszam się w nie swoje sprawy nigdy. Śmieszy mnie Bunny (bo Negatywa już nie wymieniam nawet, a cała reszta kanałów które wzięły udział mnie przeprosiły mówiąc że nie wiedzieli w co wchodzą). Ona jeszcze kilka postów wcześniej napisała:

(17-12-2012 11:28 )bunny_kou Wrote:  Obecnie szuka dramy i atencji- niczym taka youtubowa hiena. Cokolwiek się nie dzieje- pojawia się Kamil opiniotwórczy. Z tego powodu jego starzy widzowie od let's playów odchodzą, jeden za drugim. Wrak człowieka.

Ciekawe gdzie szukam teraz dramy i atencji? Podkreślam jeszcze raz - ja nigdy nikomu sprzeczki, wojny, konfliktu nie zrobiłem - bo nie miałem powodu, ani nie mieszam się w nie swoje sprawy, nigdy. Rozumiem Bunny, że film Projekt K@mil, który stworzyłaś z Negatywem nie miał siać nienawiści i konfliktów?

(17-12-2012 14:37 )MircoCroCop Wrote:  Że niby KamilScheicht nic nie wnosi do youtube?
Może teraz i tak, ale nigdy bym tego nie powiedział o wcześniejszych czasach. Brałem udział w połowie jego live'ów sprzętowych, gdy czegoś nie potrafiłem, wystarczyło wdupczyć 'Kamil Scheicht blabla xx', tak samo z różnymi aplikacjami (uzu etc..)

Miałem dużą przerwę, aby stwierdzić co dokładnie chcę robić, bo jednak w cholere czasu już poświęciłem na YouTube i później trzeba ogarnąć jakiś nowy środek na kanał. Właściwie mogę powiedzieć, że czasy porad i sprzętu wracają.

Wyjdz stad Kamil. Ty zycia nie masz konkretnie, chodzisz po forach szukac czy cie nie obrazaja? Konto zalozyl na forum zeby propagowac swoje teorie spiskowe.

Skonczyles sie i tyle. Jestes fajerwerkiem - niewypalem - z zeszlego roku. Kiedys cos tam cos tam, ale tylko dlatego ze nie bylo nic innego na youtube.

PS. Wy ludzie macie jakis problem, to temat o Kamilu a nie o Bunny, swoja droga odpierdolcie sie tez juz troche od niej, w temacie o Negatywie posty o bunny, w temacie o Kamilu posty o Bunny, gdzie nie skomentuje Bunny to wbija 5 randomow zeby napisac jej jaka to ona nie jest chujowa. Strach napisac o EURO2012 bo pewnie znowu to przez Bunny nam nie wyszlo.[/spoiler]
(This post was last modified: 17-12-2012 16:15 by appareil.)
17-12-2012 15:28
Find all posts by this user
Scheicht Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Kamil Scheicht
(17-12-2012 15:28 )NitroZyniak Wrote:  Negatyw to juz nic nie nagrywa. A na kanale Bunny nie ma filmow z klockow ;=)

ONA TEGO NIE NAGRYWA, ona uczestniczy w nagraniu.
Gra z kims kto to nagrywa

PS. Jako ze tutaj duzo polaczkow ktorzy przyczepiaja sie jak zle ujme jakas rzecz to teraz ty zostaniesz spizgany za to samo :=)

Aha, to teraz w takim razie mędrcze, będziemy usprawiedliwiać Panią za to, że nie nagrywa, a występuje w nagraniach, tak? Jeśli ktoś pisze do kogoś i pyta "Czy wystąpisz w kolejnym odcinku z Minecraft" to albo się chce nagrywać, albo się nie chce nagrywać.

Ja nie chce nagrywać, bo mi się ta gra nie podoba i nie lubię jej nagrywać. Czy jeśli po tym jak powiedziałem wielokrotnie, że gry nie lubię, zacznę występować na czyiś nagraniach to będziesz mnie usprawiedliwiać?

(17-12-2012 15:28 )NitroZyniak Wrote:  Wyjdz stad Kamil. Ty zycia nie masz konkretnie, chodzisz po forach szukac czy cie nie obrazaja? Konto zalozyl na forum zeby propagowac swoje teorie spiskowe.

Od tego jest forum, aby się wypowiadać. Jakbyś czytał uważnie to wcześniej napisałem, że dostałem link do tematu na kamil@scheic.ht i proszono mnie, abym się wypowiedział. Co to za argument?

(17-12-2012 15:28 )NitroZyniak Wrote:  PS. Wy ludzie macie jakis problem, to temat o Kamilu a nie o Bunny, swoja droga odpierdolcie sie tez juz troche od niej, w temacie o Negatywie posty o bunny, w temacie o Kamilu posty o Bunny, gdzie nie skomentuje Bunny to wbija 5 randomow zeby napisac jej jaka to ona nie jest chujowa. Strach napisac o EURO2012 bo pewnie znowu to przez Bunny nam nie wyszlo.

To Ty masz jakiś problem ze sobą, bo widać jakim jesteś minefagiem i psychofanem swojej idolki. To temat o Kamilu, w którym mamy go obrażać? Najwidoczniej ludzie w tym temacie są bardziej inteligentni od Ciebie i potrafią normalnie odbierać i interpretować to co się wokół nich dzieje.
(This post was last modified: 17-12-2012 16:36 by Scheicht.)
17-12-2012 15:40
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 17 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5