Post Reply 
...
Author Message
mowmisaczek Offline
*

Posts: 6
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #11
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
@Fidelti (negatyw)
Co robiliście z loginami kont premium dokładne ?
Oprucz co napisałeś
(This post was last modified: 18-02-2013 22:03 by mowmisaczek.)
18-02-2013 22:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 21:00 )Fideliti Wrote:  Pragnę nadmienić iż jakże sławny i "prawdziwy" film Bunny_Kou został usunięty z serwisu Youtube za oszczerstwa i zniesławienie.
Filmik "został usunięty" bo szanowny kolega namiętnie pozgłaszał go z botów, uwaga prawie TRZY miesiące po jego premierze, bo bolał tyłek, że ktoś dosadnie o tym powiedział. NAGLE dostał pierdyliard zgłoszeń i go usunięto- więc nie pierdziel głupot o zniesławieniu, bo w Twoim przypadku to jest żałosne.
(18-02-2013 21:00 )Fideliti Wrote:  Bunny_Kou
*Zlecanie ataków na live'y Dussi za nagrywanie na Karaoke Party (Mimo iż Dussia nagrywała to jako pierwsza) innymi słowy niszczenie "Konkurencji"
Pokaż mi chociaż jeden live Dussi, który zleciłam DDosować (jak ja do grudnia nie wiedziałam kto to jest i że istnieje taka osoba jak Dussia- zanim Vertez nie zaczął jej promować, więc powodzenia Ci życzę we wplątaniu mnie pod TĄ osobę. Już łatwiej byłoby rzucić pod Scheichta, bo jego nie znoszę i byłoby większe prawdopodobieństwo, żebym gdzieś na boku rzuciła "a weźcie mu popsujcie"). Śmiesznym jest, jak DALEJ próbujesz na mnie zwalić swój błąd, tylko że znów bezskutecznie. Idź może lepiej nie wiem.. popływaj? Podobno wysiłek fizyczny służy też dobrze na szare komórki :3

Reasumując o reszcie już było wiadomo od jakiegoś czasu, mimo że ludzie typu Revboard się namiętnie wypierali. Peace, love i finally... GO GET A LIFE bo to się już robi nudne niczym Smoleńsk
18-02-2013 22:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:01 )Fideliti Wrote:  
(18-02-2013 21:56 )Gimper Wrote:  
Quote:Osoby poszkodowane przez DDoSy :
(...)
-Gimper
Serio? Nie zauważyłem.

Byles atakowany ^^ a raczej Twoje live'y
Mało odczuwalne było. Pewnie zwalałem to na problemy z Twitchem :)

[Image: t43eX.jpg]
18-02-2013 22:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Totalne brednie, Damian.
Jaki program dislajkujący? Masz omamy? Podaj choć jeden dowód na moją winę!
Dodatkowo CONHDESIGN atakował live'y?!
Co Ty gadasz człowieku?
Naprawdę, mam nagrania na pendrive o tej całej sytuacji, mam wszystkich winnych, w tym Ciebie.
Naprawdę, to śmieszne, przed chwilą robiłeś film o tym jak Bunny oczernia Cię bez dowodów, a teraz sam oczerniasz mnie nie pokazując tutaj żadnych dowodów.
Smutne, naprawdę.

kropka.
18-02-2013 22:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrWhiteSite Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:01 )Fideliti Wrote:  
(18-02-2013 21:56 )Gimper Wrote:  
Quote:Osoby poszkodowane przez DDoSy :
(...)
-Gimper
Serio? Nie zauważyłem.

Byles atakowany ^^ a raczej Twoje live'y

A jeżeli można wiedzieć, to w jakim okresie? (miesiąc)
18-02-2013 22:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Jeżeli chodzi o rzekomy program dislikeujący od Deltiego, to on jedynie posiadał dziesięć multikont, które następnego dnia zostały usunięte za łamanie regulaminu serwisu z tego co się orientuję.

apparatus też usunął ci sygnaturę
18-02-2013 22:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:06 )Mandero Wrote:  Jeżeli chodzi o rzekomy program dislikeujący od Deltiego, to on jedynie posiadał dziesięć multikont, które następnego dnia zostały usunięte za łamanie regulaminu serwisu z tego co się orientuję.

Dokładnie tak, 10 kont, które wykorzystałem do zapropsowania jakiegoś z moich pierwszych filmów.

kropka.
18-02-2013 22:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:03 )bunny_kou Wrote:  Reasumując o reszcie już było wiadomo od jakiegoś czasu, mimo że ludzie typu Revboard się namiętnie wypierali. Peace, love i finally... GO GET A LIFE bo to się już robi nudne niczym Smoleńsk

To po co tak nagłaśniałaś sprawę ?
18-02-2013 22:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
mowmisaczek Offline
*

Posts: 6
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #19
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Ludzie powiedzcie mi po co . Po co to wam było , co chcieliście osiągnąc?
18-02-2013 22:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:08 )RevBoard Wrote:  
(18-02-2013 22:03 )bunny_kou Wrote:  Reasumując o reszcie już było wiadomo od jakiegoś czasu, mimo że ludzie typu Revboard się namiętnie wypierali. Peace, love i finally... GO GET A LIFE bo to się już robi nudne niczym Smoleńsk

To po co tak nagłaśniałaś sprawę ?
TAK nagłaśniałam wstawiając JEDEN materiał, że ktoś widzów w ***** robi? Bo w przeciwieństwie do co po niektórych zależy mi na ludziach i mnie krew zalała, że ktoś może ich tak po chamsku wykorzystywać, a za moje dobre chęci pokutuję do dzisiaj, bo mija już 1,5 miesiąca odkąd założyciel tego tematu tydzień po tygodniu robi wszystko, żeby zniszczyć mnie i mój kanał
18-02-2013 22:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 46 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5