Post Reply 
...
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #21
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Okej, to nadal mało wyjaśnia to pierdololo, stosowane w jakimś filmiku negatywa o tym, że minecash haseł nie kradł, bo zawsze można było je zmienić.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-02-2013 22:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #22
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:11 )bunny_kou Wrote:  
(18-02-2013 22:08 )RevBoard Wrote:  
(18-02-2013 22:03 )bunny_kou Wrote:  Reasumując o reszcie już było wiadomo od jakiegoś czasu, mimo że ludzie typu Revboard się namiętnie wypierali. Peace, love i finally... GO GET A LIFE bo to się już robi nudne niczym Smoleńsk

To po co tak nagłaśniałaś sprawę ?
TAK nagłaśniałam wstawiając JEDEN materiał, że ktoś widzów w ***** robi? Bo w przeciwieństwie do co po niektórych zależy mi na ludziach i mnie krew zalała, że ktoś może ich tak po chamsku wykorzystywać, a za moje dobre chęci pokutuję do dzisiaj, bo mija już 1,5 miesiąca odkąd założyciel tego tematu tydzień po tygodniu robi wszystko, żeby zniszczyć mnie i mój kanał

Bunny, wszyscy, którzy w jaki kolwiek sposób uczestniczył w tym, ma hejt więc wiesz ;)
18-02-2013 22:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #23
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Ja tak tylko zapytam, nie możecie tego przerzucania się winą załatwić na prywacie? zaśmiecacie forum, postami "nie to ty jesteś winny!" "nie to ty jesteś winna!". A nik nie podaje "dowodu A", który by kogoś bez dwóch zdań obciążał. Naprawdę, o ile się nie mylę macie niektórzy już dzieścia lat, a zachowujecie się jak dzieciaczki które was oglądają. Polecam przestać brać internet tak na poważnie, a królikowi trzymać się swojej norki zamiast nagłaśniać dramy nie posiadając twardych dowodów, a potem płakać "że mnie hejcą bo negatyw hejtuff nasłał".
(This post was last modified: 18-02-2013 22:18 by MrChmielOO.)
18-02-2013 22:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RevBoard Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #24
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:17 )MrChmielOO Wrote:  Ja tak tylko zapytam, nie możecie tego przerzucania się winą załatwić na prywacie? zaśmiecacie forum, postami "nie to ty jesteś winny!" "nie to ty jesteś winna!". A nik nie podaje "dowodu A", który by kogoś bez dwóch zdań obciążał. Naprawdę, o ile się nie mylę macie niektórzy już dzieścia lat, a zachowujecie się jak dzieciaczki które was oglądają. Polecam przestać brać internet tak na poważnie, a królikowi trzymać się swojej norki zamiast nagłaśniać dramy nie posiadając twardych dowodów, a potem płakać "że mnie hejcą bo negatyw hejtuff nasłał".

Zgadzam się z Tobą, jednak smutna jest jedna sprawa, że gdy Negatyw chciał porozmawiać z Bunny itp. olała go zwyczajnie..
18-02-2013 22:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Fideliti Offline
*

Posts: 7
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #25
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:03 )bunny_kou Wrote:  
(18-02-2013 21:00 )Fideliti Wrote:  Pragnę nadmienić iż jakże sławny i "prawdziwy" film Bunny_Kou został usunięty z serwisu Youtube za oszczerstwa i zniesławienie.
Filmik "został usunięty" bo szanowny kolega namiętnie pozgłaszał go z botów, uwaga prawie TRZY miesiące po jego premierze, bo bolał tyłek, że ktoś dosadnie o tym powiedział. NAGLE dostał pierdyliard zgłoszeń i go usunięto- więc nie pierdziel głupot o zniesławieniu, bo w Twoim przypadku to jest żałosne.

z botów? ciekawe bo mam ss iż jest to zniesławienie.. Email prosto od google hmmm...
18-02-2013 22:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #26
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:17 )MrChmielOO Wrote:  królikowi trzymać się swojej norki zamiast nagłaśniać dramy nie posiadając twardych dowodów, a potem płakać "że mnie hejcą bo negatyw hejtuff nasłał".

Nie pisalam o hejtach tylko o akcjach konkretnej osoby, ktora od bodajze 7.01 srednio CO TYDZIEN rzuca cos na mnie :3 Ostatnia akcja byla na poczatku lutego i miedzy innymi z jej powodu rzucilam prowadzenie swojego serwera, bo doszlam do wniosku ze za duzo z tym nerwow.. Rekordowe dwa tygodnie spokoju i... dowiaduje sie, ze kazalam niszczyc livy osoby o ktorej nigdy wczesniej nie slyszalam i... tak wkolo macieju. Ja sie po prostu zastanawiam, za ile koledze sie znudzi, bo to juz podchodzi pod obsesje
18-02-2013 22:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Avible Offline
*

Posts: 30
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #27
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Mam cholerne wrażenie, że obojgu Wam daleko do jakiegokolwiek poziomu. Czemu musicie wyciągać brudy na wierzch. Dzieci w wieku 10-14 ekscytują się tym bardziej od Was. Mogliście sobie rzucić mięsem na skypie i koniec historii. Czemu nie widać takich historii na zagranicznych kontach. Na szczęście ludzie pokroju CTSG, duds, Gimpera i paru innych nadrabiają to co Wy rozpierdalacie, mianowicie wprowadzają zajebista atmosferę czego Wy nie potraficie.
18-02-2013 22:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
druppy Offline
*

Posts: 8
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #28
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:22 )bunny_kou Wrote:  
(18-02-2013 22:17 )MrChmielOO Wrote:  królikowi trzymać się swojej norki zamiast nagłaśniać dramy nie posiadając twardych dowodów, a potem płakać "że mnie hejcą bo negatyw hejtuff nasłał".

Nie pisalam o hejtach tylko o akcjach konkretnej osoby, ktora od bodajze 7.01 srednio CO TYDZIEN rzuca cos na mnie :3 Ostatnia akcja byla na poczatku lutego i miedzy innymi z jej powodu rzucilam prowadzenie swojego serwera, bo doszlam do wniosku ze za duzo z tym nerwow.. Rekordowe dwa tygodnie spokoju i... dowiaduje sie, ze kazalam niszczyc livy osoby o ktorej nigdy wczesniej nie slyszalam i... tak wkolo macieju. Ja sie po prostu zastanawiam, za ile koledze sie znudzi, bo to juz podchodzi pod obsesje

lolcow
18-02-2013 22:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:22 )bunny_kou Wrote:  Nie pisalam o hejtach tylko o akcjach konkretnej osoby, ktora od bodajze 7.01 srednio CO TYDZIEN rzuca cos na mnie :3

A ty zamiast wykazać się odrobiną dojrzalszego podejścia odpowiadasz zaczepką na zaczepkę, wyjdźcie oboje z gimnazjum.


(18-02-2013 22:22 )bunny_kou Wrote:  Ostatnia akcja byla na poczatku lutego i miedzy innymi z jej powodu rzucilam prowadzenie swojego serwera, bo doszlam do wniosku ze za duzo z tym nerwow.

[Image: full-of-people-who-care.jpg]


(18-02-2013 22:22 )bunny_kou Wrote:  . Rekordowe dwa tygodnie spokoju i... dowiaduje sie, ze kazalam niszczyc livy osoby o ktorej nigdy wczesniej nie slyszalam i... tak wkolo macieju.

Słowo przeciw słowu, więc póki co mało mnie to obchodzi

(18-02-2013 22:22 )bunny_kou Wrote:  Ja sie po prostu zastanawiam, za ile koledze sie znudzi, bo to juz podchodzi pod obsesje

Jeździcie się nawzajem od dłuższego czasu, więc nie przerzucaj całej winy na niego, bo tak jak on ciebie prowokował kolejnymi materiałami tak ty mu namiętnie odpowiadałaś.
Osobiście mam nadzieję, że wam się nie znudzi, bo świetnie isę bawię czytając takie tematy i widząc jak wasza fanbaza kaleczy polski język wymyślając na was i na siebie nawzajem nowe epitety:)
18-02-2013 22:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #30
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Tylko zapytam, jaki jest sens że pani Królik pisze o tym tutaj zamiast wyjaśnić sprawę na priv i zamieścić konkluzję popartą dowodami?

[Image: t43eX.jpg]
18-02-2013 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 36 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5