Post Reply 
...
Author Message
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #51
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
[spoiler]
(18-02-2013 23:01 )turbowin Wrote:  [Image: fbf7f25522ab.gif]

Dobra, Panowie, Panie i inne zwierzaczki, dostaliśmy informacje jak to podobno wyglądało, przestańmy zaśmiecać temat kłótniami "bo on to, bo ona tamto", to można spokojnie w na jakimś czacie czy w prywatnym gronie załatwić, jeśli chcecie nas przekonać do swojego stanowiska i swoich racji to dajcie nam jakieś niezbite (albo chociaż w miarę przystępne) dowody.
Proszę?

+1.[/spoiler]
Bez takich tutaj proszę, to nie jutub i kciuki

kropka.
(This post was last modified: 19-02-2013 00:23 by Lavos.)
18-02-2013 23:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zommer128 Offline
*

Posts: 1
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #52
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
[spoiler]
(18-02-2013 23:01 )turbowin Wrote:  [Image: fbf7f25522ab.gif]

Dobra, Panowie, Panie i inne zwierzaczki, dostaliśmy informacje jak to podobno wyglądało, przestańmy zaśmiecać temat kłótniami "bo on to, bo ona tamto", to można spokojnie w na jakimś czacie czy w prywatnym gronie załatwić, jeśli chcecie nas przekonać do swojego stanowiska i swoich racji to dajcie nam jakieś niezbite (albo chociaż w miarę przystępne) dowody.
Proszę?
[/spoiler]

Zważ na to, że najpierw by musieli mieć jakiekolwiek dowody. A z tego co można wywnioskować, a przynajmniej ja wywnioskowałem, takowych dowodów żadna ze stron nie posiada.
(This post was last modified: 18-02-2013 23:20 by zommer128.)
18-02-2013 23:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #53
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Hohoho, spierdolinki i grube rybki przyleciały do akwarium, pośmiejmy się z tych idiotyzmów.

Fideliti Wrote:Pragnę nadmienić iż jakże sławny i "prawdziwy" film Bunny_Kou został usunięty z serwisu Youtube za oszczerstwa i zniesławienie.

Fideliti Wrote:Jednak po czasie prawie pół roku po wydaniu Minecasha, jeszcze przed całą dramą, dowiedziało się o tym środowisko youtuberów dzieki Cubixowi, który odkrył w kodzie Minecasha przechwytywacz haseł. Były to:
- skkf
- MinecraftBlow
- MinecraftBremu
- MrVertez
- xMandzio
- BuraczekCebulaczek
- inilux
- ConHDesign
- KapitanAlien
- MinecraftGPlay
i inni.

I takie pytanie, dlaczego żadne z wyżej wymienionych nic, ale to absolutnie kurwa nic, nie dał żadnego znaku, na temat scamu, który wypłynął spod skrzydeł nastoletnich hakierów których wiedza w zakresie programowania kończy się na obsłudze pralki?

Fideliti Wrote:iDelti
*Udział w konferencjach na których rzucane były loginy i hasła do kont.
*Dostęp do Bootera oraz jego współtwórca
*Atakowanie Live'ów
*Atakowanie Serwerów
*Twórca programu minusującego filmy

Dlaczego każda osoba, która zazwyczaj ma jakąś wiedze z dziedziny programowania, zawsze, ale to zawsze musi odjebać jakąś szopkę? Nie żebym sugerował, że to co Damian mówi to prawda, aczkolwiek to, że ten od klocków coś zrobił, wydaje się być bardzo prawdopodobne. Zwłaszcza jeżeli chodzi o atakowanie live'ów, bądź programik do podbijania sobie skali ocen :)

Fideliti Wrote:Bunny_Kou
*Zlecanie ataków na live'y Dussi za nagrywanie na Karaoke Party (Mimo iż Dussia nagrywała to jako pierwsza) innymi słowy niszczenie "Konkurencji"

Chyba złapałem kłulika.

bunny_kou Wrote:Pokaż mi chociaż jeden live Dussi, który zleciłam DDosować
"Pokaż mi coś czego już nie ma", nie ma co, żelazna logika ze strony panny w króliczych uszkach.

bunny_kou Wrote:Reasumując o reszcie już było wiadomo od jakiegoś czasu, mimo że ludzie typu Revboard się namiętnie wypierali. Peace, love i finally... GO GET A LIFE bo to się już robi nudne niczym Smoleńsk
Zawsze miałem Ciebie za wariatke z problemami somatycznymi, spokojnie, da się to leczyć, tylko nie rejdżuj.

iDELTI Wrote:Jaki program dislajkujący? Masz omamy? Podaj choć jeden dowód na moją winę!
Jednym z takich dowodów może być to że piszesz w tym temacie, gdybyś miał czyste sumienie nie byłoby tutaj nawet twojego konta, zwłaszcza patrząc na to, że tylko osoba winna się broni, inaczej byś zlał to ciepłym moczem, a zapewne teraz siedzicie w swoim kółeczku 4-5 klockowatych i omawiacie ten temat, gdzie jeden trzęsie dupe, a reszta go popiera i mówi "będzie dobrze", co w sumie moją teze popiera to, iż wypowiedział się tutaj Ford Mondeo, jedna z twoich przyjaciółek.

iDELTI Wrote:Smutne, naprawdę.
Nawet nie wiesz jak bardzo, czytając te wypociny mam dziwny odruch wymiotny, patrząc na to jak bardzo lecicie w chuja.



MrChmielOO Wrote:A ty zamiast wykazać się odrobiną dojrzalszego podejścia odpowiadasz zaczepką na zaczepkę, wyjdźcie oboje z gimnazjum.

Minecraft.

MrChmielOO Wrote:Kórliku póki co nie masz, żadnego dowodu, że któreś z twoich dzieci ucierpiało

Bunny, masz raka, ja ci to mówie, Inno "Jose" Minatus, światowej sławy specjalista internetowy z dupy.


Do rzeczy, zamiast wywlekać swoje brudy, i bawić się w półprawdy na forumie, przywlekając w międzyczasie chmare gówno wartej dzieciarni, umówcie się na jakimś skajpie, zacznijcie rozmawiać, jak cywilizowani ludzie, wytłumaczcie swoje, nagrajcie oświadczenie, i zamknijcie sprawe na amen, prawda jest taka że znakomita większość osób które były zamieszane w sprawe (patrz, bez buraka i paru innych osób) zjebały, i to nie byle jak, ponieważ milczały, zamiast zrobić coś w tej sprawie, założyć temat kiedy dowiedziały się o szkodliwej modyfikacji, bądź wiedzieli na temat ataków na live'y, zresztą, poprzedni temat został założony przez jedną z osób, które wiedziały, ale nic nie powiedziała, dopóki temat nie wyszedł na światło dzienne, uwaga uwaga, nikt inny niż sam Ford Mondeo, http://zagrajmyw.pl/watek-negatyw-zamknal-konto
Zastanawia mnie, tak serio, jak bardzo zadufanym w sobie, beznadziejnym, aspołecznym osobnikiem trzeba być, a żeby trzymać takie rzeczy w tajemnicy, nie wiadomo na tamten okres czasu, co wyciągała modyfikacja, mogły to być paypale dla przykładu, na szczęście tak nie było, jak bardzo trzeba trzymać się za dupsko kolegi ze stoiska obok, a żeby nie powiedzieć ludziom, tym którzy Ciebie oglądają, na temat tego, że ktoś może ich właśnie okradać? Ja mam tylko nadzieje, że kiedyś was to ugryzie w dupę.

[Image: GKNuxV7.png]
19-02-2013 00:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #54
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
delti unsub :(

Brakuje tutaj jeszcze podsumowania użytkownika Bany_kał i temat można zamknąć :P
19-02-2013 01:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #55
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Jeszcze w tej "wojnie" brakuje Shogun-a :-P
(This post was last modified: 19-02-2013 06:41 by Aquila.)
19-02-2013 06:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MineStiff Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #56
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Fidelti (negatyw) daj dowody na to że np iDelti był winny a nie pierdolisz bez sensu ten to ten tamto. Lubie Cie ale mówiąc coś o kimś że coś zrobił bez pokazania dowodu to jest bezsensowne. Już długi okres temat i zamieszanie ucichło. Tak więc piszę z prośbą do wszystkich obecnych. Albo będą dowody na winność danej osoby albo wnoszę o zamknięcie tematu i przeniesienie do archiwum.
Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam MineStiff.
19-02-2013 07:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #57
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(19-02-2013 07:52 )MineStiff Wrote:  Fidelti (negatyw) daj dowody na to że np iDelti był winny a nie pierdolisz bez sensu ten to ten tamto. Lubie Cie ale mówiąc coś o kimś że coś zrobił bez pokazania dowodu to jest bezsensowne. Już długi okres temat i zamieszanie ucichło. Tak więc piszę z prośbą do wszystkich obecnych. Albo będą dowody na winność danej osoby albo wnoszę o zamknięcie tematu i przeniesienie do archiwum.
Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam MineStiff.

Ten temat to gówno.
Jest tutaj 85% nieprawdy i widać, że napisany jest w sposób wygodny Negatywowi.

(18-02-2013 21:00 )Fideliti Wrote:  MaciekTMPL/SzejkGames/MSzejk -
*Nagranie krótkiego filmu który jedynie POKAZYWAŁ modyfikacje, nie zachęcał do pobierania, ale link był w opisie w okolicach 7dni
( Nagranie modyfikacji, ale nie zachęcanie do pobrania - dobre! Zrób obiad i go nie zjedz :). )
*Dostęp do Bootera
*Dostęp do loginów i haseł
*Udział w konferencjach na których były rzucane m.in loginy i hasła

TheNegatyw/xNegatyw -
*Udział w filmie "promującym" minecash
*Dostęp do Bootera
*Dostęp do loginów i haseł
*Udział w konferencjach na których były rzucane m.in loginy i hasła

Najlepsze jest to, że kiedyś tam rozmawialiśmy o całej tej sytuacji i mówiłeś o tym, że konto PAN JEZUS było Twoje i Maćka.
Pan_Jezus często pisał na chat, na twitch:
"Wyłączamy live"
Po czym live padał.
Śmieszny temat, ogólnie, no, ale... Póki nikt mnie nie pyta prywatnie na YouTube czy gdziekolwiek jak to było, dopóty nie będę pokazywał żadnych rozmów z Tobą, z których jasno wynika, że to co tutaj powiedziałeś jest totalną nieprawdą i shitem.
Dziękuję, ja już się raczej nie będę udzialał,
cześć!

kropka.
(This post was last modified: 19-02-2013 10:30 by iDELTI.)
19-02-2013 10:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Fideliti Offline
*

Posts: 7
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #58
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
Delti ucałuj gorąco Administratora swojego serwera czyli Luka ;*
19-02-2013 10:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
iDELTI Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #59
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(19-02-2013 10:31 )Fideliti Wrote:  Delti ucałuj gorąco Administratora swojego serwera czyli Luka ;*

Moim administratorem jest neksi,
pozdrawiam człowieku bez informacji.

kropka.
(This post was last modified: 19-02-2013 10:34 by iDELTI.)
19-02-2013 10:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
mowmisaczek Offline
*

Posts: 6
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #60
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
MaciekTMPL/SzejkGames/MSzejk -
*Nagranie krótkiego filmu który jedynie POKAZYWAŁ modyfikacje, nie zachęcał do pobierania, ale link był w opisie w okolicach 7dni
( Nagranie modyfikacji, ale nie zachęcanie do pobrania - dobre! Zrób obiad i go nie zjedz :). )
*Dostęp do Bootera
*Dostęp do loginów i haseł
*Udział w konferencjach na których były rzucane m.in loginy i hasła


IDelti wiesz że on nie chce być sam i na innych też zwala winę
(This post was last modified: 19-02-2013 11:51 by mowmisaczek.)
19-02-2013 11:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 51 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5