Post Reply 
...
Author Message
Jathman Offline

Posts: 2
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #61
Tekst Moja opinia
Według mnie powinniście skończyć to wszystko bo po co to kontynuować jak i tak już przez niektórych nazywany "pierdolnik" już się skończył!!
Bunny-czy w twojej naturze leży takie nie dystyngowane zachowanie?
iDelti-jeżeli ty naprawdę atakowałeś livy to nie wierze w to, ponieważ wiem że ty nie jesteś jednym z wielu osób które uważają się za przysłowiowe "pępki świata".
Negatyw-byłem,jestem i zawsze będe z Tobą ale według mnie ta sprawa powinna się już zakończyć, bo po co to kontynuować,sprawa zanikła więc nawet udowadniając winę (bez urazy) ale co ci to da jak i tak już nic się z tym nie stanie.
MineCash to jedno wielkie gówno które zkłuciło moich ulubionych YouTuberów i sam niewiem jakie stanowisko w tej sprawie podjąć.
Przecież to nie wy stworzyliście ten bajzel więc to tylko świadczy o tym że spieracie sie o nic.
Mimo iż mam 13 lat to ta sprawa jest dla mnie trudna do zrozumienia!!
Pozdrowienia i licze że w końcu się wszyscy pogodzicie!!!
19-02-2013 14:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #62
RE: ...
Quote:MineCash to jedno wielkie gówno które zkłuciło moich ulubionych YouTuberów i sam niewiem jakie stanowisko w tej sprawie podjąć.

No ja też nie wiem, czemu oni tacy kłutliwi (wink wink)

Coraz większy bajzel się tutaj robi.

Quote:Zresztą - to afera na YT, więc może tam to kontynuujcie?

+1 (ale tym razem nie w postaci filmików z linkami do tematu na forum)
(This post was last modified: 19-02-2013 15:09 by Elwood.)
19-02-2013 15:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #63
RE: Prawdziwe oblicze afery z minecashem (lista osób która brała w tym udział etc.)
(18-02-2013 22:05 )iDELTI Wrote:  Naprawdę, mam nagrania na pendrive o tej całej sytuacji, mam wszystkich winnych, w tym Ciebie.
Masz nagranych wszystkich winnych. Gówno, które pewnie wciąż krąży po YT. Mogę się dowiedzieć czemu ich kryjesz i tego nie upubliczniłeś jeszcze?
19-02-2013 15:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Jathman Offline

Posts: 2
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #64
Moja opinia
Ja osobiście na waszym miejscu skończył ten temat i mam nadzieje że kiedyś to do was dotrze!!
19-02-2013 15:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #65
RE: ...
@Jathman

Ten temat był dawno skończony tylko nie w miejscu w którym wszyscy się spodziewali czyli przyzannie się do winy oddanie co zabrane i przeproszenie wszystkich.
Tylko nasz negatyw ma jakieś kompleksy i stwierdził należy wyjaśnić wszystko i wmieszać w to ludzi co nie mieli z tym nic wspólnego i kontynuować aferę.
(18-02-2013 22:05 )iDELTI Wrote:  Naprawdę, mam nagrania na pendrive o tej całej sytuacji, mam wszystkich winnych, w tym Ciebie.
Mhm. A a ja mam mikrofilmy z Zabójcą kenndediego.

Masz aferę Delti to dawaj dowody. Oskarżony się broni dowodami a nie kozaczeniem i mówienie o dowodach których nie ma

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
19-02-2013 15:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #66
RE: ...
iDELTI Wrote:Ten temat to gówno.

Brawo, zaczynamy od konkretów.

IDELTI Wrote:Naprawdę, mam nagrania na pendrive o tej całej sytuacji, mam wszystkich winnych, w tym Ciebie.
To może zacznijcie publikować nagrania z kamer wraku? Każdy z was ma nagrania na drugiego, moze zamiast siedzieć i lizać dupy, zacznijcie mówić, dawać nagrania, skriny? Czy może za bardzo boicie się przerywać zmowe milczenia? Jeden coś powie, reszta wypuści materiały z temat jego osoby?

[Image: GKNuxV7.png]
19-02-2013 16:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
druppy Offline
*

Posts: 8
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #67
RE: ...
Skupisko osób z borderline w tym temacie jest większe niż na jakiejkolwiek gimnazjalnej dyskotece.
19-02-2013 16:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #68
RE: ...
Quote:pitu pitu o tym, że negatyw prosił o odbanowanie
Nie, nigdy nie prosiłeś. Dostałeś tego bana, z tego samego powodu co Rock - byś nie mógł wyedytować swoich postów i wymazać tego, co napisałeś. Co, o ironio, właśnie zrobiłeś na nowym koncie - rozpocząłeś gównoburzę, a następnie po cichu usunąłeś to, co ją wywołało.

Przed banem jedno krótkie pytanie - opowiesz nam o korelacji między powstaniem tego, jakże górnolotnego, tematu, a przetasowaniami w administracji mysg.pl?
19-02-2013 17:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aripa Offline
*

Posts: 2
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #69
RE: ...
Bunny, Negatyw jebnijcie sobie po gongu i sprawa załatwiona :D
A tak serio jaki sens ma wyciąganie gówna z kibla i pokazanie go sąsiadom? Chryste to tak jakbym wyszedł na ulice załóżmy do centrum miasta wyjął pindola i pytał się każdego czy fajny... gimbazjalna zabawa się tutaj odbywa. No, ale cóż dowodów dalej nie widać jedno i drugie ucichło i tak to wygląda robicie bałagan a później nie umiecie posprzątać :) jest taki komunikator jak skype ew team speak albo nawet może być i gadu gadu nie wiem jak chcecie to i na tweeterze możecie to załatwić. Rozumiem początek wątku bo chciał wyjaśnić ale z gównem wyjść i niczym to podpierać to tak troche z piaskownicy wzięte. Tyle ode mnie a wy dalej nagrywajcie na siebie filmy róbcie więcej dram na YT a później się dziwcie że na Polskiej scenie jest chujowo ;c

Sory za wszelkie bluzgi ale tak mam :)
20-02-2013 00:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
nikarisa Offline
*

Posts: 1
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #70
RE: ...
Samo czytanie tego gówna odjęło mi mowę. Prawda jest taka, chcecie uciszyć sprawę a nagłaśniacie ją w tym momencie jeszcze bardziej. A teraz pokolei.
Powstanie Minecash:
Z tego co napisał Negatyw to nie on jest twórcą tego całego gówna, tak samo Maciek a to ich najbardziej hejtowaliście. Twórców tego to już w ogóle wszyscy pominęli. Przecież to wszystko ich wina, oni w tym uczestniczyli. To prawda, stworzyli film w którym wypromowali Minecash, ale nikt nikogo nie zmuszał do pobierania tego. Tylko ,,dzieci minecrafta" pobrały to na własną odpowiedzialność bo nikt nie mówił w filmie ,,ej ludzie macie to pobrać". To był po prostu film ,,promujący" czyli okazujący coś. Ktoś wam to po prostu pokazał.
Osoby wiedzące o tym wszystkim:
Skoro polscy YouTuberzy są tacy wspaniali to czemu sami nic na ten temat nie mówili? Znali sytuację, wiedzieli co się dzieje a siedzieli cicho. Teraz w ogóle nie powinni wypowiadać się w tym temacie. A znając niektórych siedzieli sobie na skype i rozmawiali na ten temat obsmarowując każdego po kolei.
Osoby zamieszane:
Ludzie, równie dobrze jutro może wyjść, że nawet np Skkf mógł być w to zamieszany. Teraz nawet ci co są bez winy a o wszystkim wiedzieli są winni. Skoro wiedzieli o tym wszystkim to czemu milczeli i liczyli na to, że ktoś za nich wyjaśni sprawę? Gdy pewna króliczo ucha panna dowiedziała się o całej sprawie bez namysłu nagłośniła to w niewłaściwy sposób. Słyszałam ten film i po prostu kopara mi opadła, gdy słuchałam Bunny. Co prawda ona nic na ten temat praktycznie nie wiedziała wypowiadała się w taki sposób jakby sama była w to zamieszana a chciała uratować swój tyłek. Niespecjalnie interesują mnie wasze relacje, ale przestańcie robić z YouTuba jedno wielkie gówno.
,,Powrót" Negatywa:
Z ciekawości przeczytałam cały hejt jaki znalazłam na Negatywa. Ludzie, którzy to pisali to są zwykłe minecraftowe dzieci. Inaczej się ich nazwać nie da. Negatyw do dzisiaj współczuje ci, to co czytałeś wcale nie było miłe. Bezpodstawne oskarżenia i zwykły hejt, nic więcej. Wszyscy nagle się ciebie wyparli, uznali cię i Maćka za złodzieja. A zrobili to taki sposób jakby to sobie chcieli tylko i wyłącznie uratować tyłki.
Wyjaśnienie sprawy:
Całe 7 STRON zbędnej awantury. Tak to można jedynie podsumować. Post Negatywa obsmarował wszystkich tak boleśnie, że zaczęli szukać wymówki jak nie dostać po dupie ja to widzę tak.
Podsumowanie:
Tak naprawdę każdy może być winny. Wszystkie wymienione osoby w pierwszym poście. A niektórzy udowodnili to kłócąc się pod tematem. Wszyscy jesteście winni. Taka prawda, ale dla niektórych ona jest zbyt bolesna. Wywołaliście wielką awanturę z problemu który ktoś zbędnie nagłośnił, problemu który można było załatwić rozmową na skype. Oczywiście każdy musi odznaczać się dumą. Przykładem będzie Bunny. Napisałaś wcześniej, że nie będziesz rozmawiać z takim człowiekiem Negatyw. To po ch*ja teraz się udzielasz pod tematem. Musiałaś po prostu robić burdel z tej całej sprawy i rozgłaszać to wszystkim? Nie mogłaś po prostu porozmawiać z Negatywem i wtedy ewentualnie coś nagłaśniać? Reszta też tu nie jest bez winy, ale jaki jest sens opie*dalanie dupy komuś bez dowodów? Po prostu niech reszta tych zamieszanych schowa dumę do kieszeni, przyzna się do błędu i po sprawie. Nikt was za to nie będzie bił. Co prawda może to coś zmienić, ale będziecie mieć czyste sumienie. A teraz skończcie awanture w normalny sposób bo jak to czytałam byłam na początku z deka zaskoczona a potem chciało mi się śmiać. Jesteście dorosłymi ludźmi a kłócicie się jak małe dzieci. Powagi trochę.

Sory za błędy w tekście :>
Pozdrawiam, widz.
21-02-2013 04:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 41 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5