Post Reply 
...
Author Message
druppy Offline
*

Posts: 8
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #71
RE: ...
(21-02-2013 04:32 )nikarisa Wrote:  Samo czytanie tego gówna odjęło mi mowę. Prawda jest taka, chcecie uciszyć sprawę a nagłaśniacie ją w tym momencie jeszcze bardziej. A teraz pokolei.
Powstanie Minecash:
Z tego co napisał Negatyw to nie on jest twórcą tego całego gówna, tak samo Maciek a to ich najbardziej hejtowaliście. Twórców tego to już w ogóle wszyscy pominęli. Przecież to wszystko ich wina, oni w tym uczestniczyli. To prawda, stworzyli film w którym wypromowali Minecash, ale nikt nikogo nie zmuszał do pobierania tego. Tylko ,,dzieci minecrafta" pobrały to na własną odpowiedzialność bo nikt nie mówił w filmie ,,ej ludzie macie to pobrać". To był po prostu film ,,promujący" czyli okazujący coś. Ktoś wam to po prostu pokazał.
Osoby wiedzące o tym wszystkim:
Skoro polscy YouTuberzy są tacy wspaniali to czemu sami nic na ten temat nie mówili? Znali sytuację, wiedzieli co się dzieje a siedzieli cicho. Teraz w ogóle nie powinni wypowiadać się w tym temacie. A znając niektórych siedzieli sobie na skype i rozmawiali na ten temat obsmarowując każdego po kolei.
Osoby zamieszane:
Ludzie, równie dobrze jutro może wyjść, że nawet np Skkf mógł być w to zamieszany. Teraz nawet ci co są bez winy a o wszystkim wiedzieli są winni. Skoro wiedzieli o tym wszystkim to czemu milczeli i liczyli na to, że ktoś za nich wyjaśni sprawę? Gdy pewna króliczo ucha panna dowiedziała się o całej sprawie bez namysłu nagłośniła to w niewłaściwy sposób. Słyszałam ten film i po prostu kopara mi opadła, gdy słuchałam Bunny. Co prawda ona nic na ten temat praktycznie nie wiedziała wypowiadała się w taki sposób jakby sama była w to zamieszana a chciała uratować swój tyłek. Niespecjalnie interesują mnie wasze relacje, ale przestańcie robić z YouTuba jedno wielkie gówno.
,,Powrót" Negatywa:
Z ciekawości przeczytałam cały hejt jaki znalazłam na Negatywa. Ludzie, którzy to pisali to są zwykłe minecraftowe dzieci. Inaczej się ich nazwać nie da. Negatyw do dzisiaj współczuje ci, to co czytałeś wcale nie było miłe. Bezpodstawne oskarżenia i zwykły hejt, nic więcej. Wszyscy nagle się ciebie wyparli, uznali cię i Maćka za złodzieja. A zrobili to taki sposób jakby to sobie chcieli tylko i wyłącznie uratować tyłki.
Wyjaśnienie sprawy:
Całe 7 STRON zbędnej awantury. Tak to można jedynie podsumować. Post Negatywa obsmarował wszystkich tak boleśnie, że zaczęli szukać wymówki jak nie dostać po dupie ja to widzę tak.
Podsumowanie:
Tak naprawdę każdy może być winny. Wszystkie wymienione osoby w pierwszym poście. A niektórzy udowodnili to kłócąc się pod tematem. Wszyscy jesteście winni. Taka prawda, ale dla niektórych ona jest zbyt bolesna. Wywołaliście wielką awanturę z problemu który ktoś zbędnie nagłośnił, problemu który można było załatwić rozmową na skype. Oczywiście każdy musi odznaczać się dumą. Przykładem będzie Bunny. Napisałaś wcześniej, że nie będziesz rozmawiać z takim człowiekiem Negatyw. To po ch*ja teraz się udzielasz pod tematem. Musiałaś po prostu robić burdel z tej całej sprawy i rozgłaszać to wszystkim? Nie mogłaś po prostu porozmawiać z Negatywem i wtedy ewentualnie coś nagłaśniać? Reszta też tu nie jest bez winy, ale jaki jest sens opie*dalanie dupy komuś bez dowodów? Po prostu niech reszta tych zamieszanych schowa dumę do kieszeni, przyzna się do błędu i po sprawie. Nikt was za to nie będzie bił. Co prawda może to coś zmienić, ale będziecie mieć czyste sumienie. A teraz skończcie awanture w normalny sposób bo jak to czytałam byłam na początku z deka zaskoczona a potem chciało mi się śmiać. Jesteście dorosłymi ludźmi a kłócicie się jak małe dzieci. Powagi trochę.

Sory za błędy w tekście :>
Pozdrawiam, widz.

[Image: s4lfRIQ.png]

Kolejny bezsensowny post nie wnoszący nic do tematu, jak większość zapostowanych niestety. Ludzie, wypierdalać z takimi brudami na skajpa wyjaśniać to między sobą zamiast publicznie wrzucać sobie nawzajem na forum. Gorsze niż kabaret, no dziecinada.
22-02-2013 06:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TomGraSobie Offline
*

Posts: 10
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #72
RE: ...
Ja w ogóle nie potrafię skumać w jakim celu został założony ten temat, skoro N zmienił pierwszego posta już w tym samym dniu. Chyba tylko żeby znowu o sobie przypomnieć.
22-02-2013 09:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #73
RE: ...
@druppy
W podstawówce cytowania selektywnego cię nie uczyli?
A tak na serio to myślę że takie pisanie tematu po to aby go tego samego dani skasować jest kapeczkę bezcelowe LECZ jest to trochę jak ze snapczatem niby wysylasz na 8 sekund czy ileś ale pamięć jest, skriny są więc jeśli TheN przemyślał potem spawę i skasował z rozsądku to bez sensu... Kto miał zoabczyć zobaczył

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
22-02-2013 21:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rand0m Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #74
RE: ...
Co damianku...za dużo gówien sie nawpierdalales, perfum wypiles czy xenaxy przestaly dzialac? xD (Internet na zawsze twoje jedzenie gowna za suby zapamieta xDDD)

http://www.cda.pl/video/47805f2/Tapiecia...e-malowac- Malowanie ryja farba by Złodziejtyw.
(This post was last modified: 23-02-2013 12:51 by Rand0m.)
23-02-2013 09:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #75
RE: ...
Dobra, wszyscy fani i fanki Upośledzonych Negatywno-króliko-"majnkaszofych" afer- wara z tego forum, a najlepiej jak odejdziecie stąd wraz z waszymi mini "idolami".Dość rozpierduchy tu narobiliście. Idźcie sobie toczyć te swoje wojenki na waszym "jutupie". Ja mam osobiście na cały ten "majnkesz" porządnie wyjebane, ale przynajmniej zostawcie chociaż to forum w spokoju. Bo ostatnimi czasy to stało się ono jakimś pseudo "centrum dyskusji o wojenkach" z MineCa$h (dzięki Ci piskliwy króliczku) , a z tego co wiem ,to nie ma to być gimbusiarskie forum z Minecraftem i jego przedstawicielami na czele. Jedno takie już w Polsce mamy i jest to o jedno za dużo.

Another day, another night.
24-02-2013 22:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #76
RE: ...
[OFFTOP MODE= ON]

The Meldero Wrote:gimbusiarskie forum z Minecraftem

Czemu Minecraft musi się kojarzyć z "majnkraftem"?

Sam mam 19 lat, i jakoś układanie klocków przypomina mi trochę dzieciństwo i zabawę w klocki lego. Fajnie się czasami zabawić. Wiem, że twoje zdanie dotyczy forum, ale i tak widzę że jesteś uprzedzony do minecraft'a.

[OFFTOP MODE= OFF]

The Meldero Wrote:Dobra, wszyscy fani i fanki Upośledzonych Negatywno-króliko-"majnkaszofych" afer- wara z tego forum, a najlepiej jak odejdziecie stąd wraz z waszymi mini "idolami".Dość rozpierduchy tu narobiliście. Idźcie sobie toczyć te swoje wojenki na waszym "jutupie".

Czy forum nie służy dyskusji? Jeśli chcą pisać takowe osoby nie łamiąc regulaminu, to co zabronisz? Na youtube nie zawsze mogą powiedzieć co myślą, więcej na temat całej afery dowiedziałem się z postów tu niż z co chwila znikających filmików.

The Meldero Wrote:Ja mam osobiście na cały ten "majnkesz" porządnie wyjebane, ale przynajmniej zostawcie chociaż to forum w spokoju.

No właśnie, TY masz. A co z takimi, którzy nie mają? Chyba takie osoby mają prawo się dowiedzieć prawdy.

The Meldero Wrote:Jedno takie już w Polsce mamy i jest to o jedno za dużo.

Użytkownicy tamtego walą wrzuty na to, tego na tamto. Szczerze, tu jest więcej osób wyrażających dosadnie swoje zdanie, a tam pierdół. Tutaj jest lepszy poziom merytorycznej wypowiedzi.

Co do "wyjebania" na mineca$h, to ja wyjebane nie mam. Ci ludzie dołożyli łapę do okradania ludzi. Czytałem głosy: zmień hasło i bd git. Okey. Jednak keylogger mógł łapać nie tylko hasła do strony mojangu, keylogger łapie wszystkie dane. Np. Konto banku, paypal etc etc...
Jeśli się mylę proszę o poprawienie. Dziwię się, że cała sprawa nie miała finału w prokuraturze to tylko pokazuje, że takie coś może zostać bezkarne i szybko znajdą się naśladowcy (ofc hope not), a persony non grata zamieszane w to dalej prowadzą działalność na "jutubie", co tylko pokazuje jak głupi ludzie są. Nie wiem jak wy, ale koledze, który chciał mnie okraść nigdy bym nie zaufał.

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
25-02-2013 07:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #77
RE: ...
(25-02-2013 07:59 )miro Wrote:  [OFFTOP MODE= ON]

The Meldero Wrote:gimbusiarskie forum z Minecraftem

Czemu Minecraft musi się kojarzyć z "majnkraftem"?

Sam mam 19 lat, i jakoś układanie klocków przypomina mi trochę dzieciństwo i zabawę w klocki lego. Fajnie się czasami zabawić. Wiem, że twoje zdanie dotyczy forum, ale i tak widzę że jesteś uprzedzony do minecraft'a.

[OFFTOP MODE= OFF]

The Meldero Wrote:Dobra, wszyscy fani i fanki Upośledzonych Negatywno-króliko-"majnkaszofych" afer- wara z tego forum, a najlepiej jak odejdziecie stąd wraz z waszymi mini "idolami".Dość rozpierduchy tu narobiliście. Idźcie sobie toczyć te swoje wojenki na waszym "jutupie".

Czy forum nie służy dyskusji? Jeśli chcą pisać takowe osoby nie łamiąc regulaminu, to co zabronisz? Na youtube nie zawsze mogą powiedzieć co myślą, więcej na temat całej afery dowiedziałem się z postów tu niż z co chwila znikających filmików.

The Meldero Wrote:Ja mam osobiście na cały ten "majnkesz" porządnie wyjebane, ale przynajmniej zostawcie chociaż to forum w spokoju.

No właśnie, TY masz. A co z takimi, którzy nie mają? Chyba takie osoby mają prawo się dowiedzieć prawdy.

The Meldero Wrote:Jedno takie już w Polsce mamy i jest to o jedno za dużo.

Użytkownicy tamtego walą wrzuty na to, tego na tamto. Szczerze, tu jest więcej osób wyrażających dosadnie swoje zdanie, a tam pierdół. Tutaj jest lepszy poziom merytorycznej wypowiedzi.

Co do "wyjebania" na mineca$h, to ja wyjebane nie mam. Ci ludzie dołożyli łapę do okradania ludzi. Czytałem głosy: zmień hasło i bd git. Okey. Jednak keylogger mógł łapać nie tylko hasła do strony mojangu, keylogger łapie wszystkie dane. Np. Konto banku, paypal etc etc...
Jeśli się mylę proszę o poprawienie. Dziwię się, że cała sprawa nie miała finału w prokuraturze to tylko pokazuje, że takie coś może zostać bezkarne i szybko znajdą się naśladowcy (ofc hope not), a persony non grata zamieszane w to dalej prowadzą działalność na "jutubie", co tylko pokazuje jak głupi ludzie są. Nie wiem jak wy, ale koledze, który chciał mnie okraść nigdy bym nie zaufał.

Ogółem to bardziej chodziło mi o osoby, które przysłowiowo "dolewają oliwy do ognia". Jeżeli czytałeś te wszystkie strony dyskusji w tym temacie jak i w "Negatyw zamknął konto", to powinieneś wiedzieć, że 9/10 postów nie wnosiło totalnie nic. Tylko na pierwszych stronach wypowiedział się i Negatyw i parę innych osób. Ten temat także nie wniósł nic. Nie liczę tu wyssanych z palca podejrzeń nijak potwierdzonych dowodami. Tych zresztą nie było nigdzie.
Napisałem, że na "majnkesz" mam wyjebane, a teraz piszę, że przeczytałem całe setki postów na ten temat. Można by pomyśleć- "co Ty mnie tu w balona robisz?! Napisałeś coś innego w poprzednim poście". Temat mnie interesował, mimo to mam go gdzieś. I jest tak tylko dlatego, że żaden z zarzutów nie był poparty ani jednym dowodem. Nawet choćby paru screenów ze świecą rzucać.
Moim zdaniem, ta cała afera była jednym wielkim wrzodem na dupie tego forum przez co najmniej parę tygodni. Aktywni użytkownicy pewnie pamiętają problemy z jakąkolwiek działalnością na tej stornie.
Miłośnicy afer i dram przybyli tutaj rzeszami, tylko po to żeby poczytać o "majnkeszu". Przez to narobił się tu niezły syf. Ale dość już o tym. Najlepiej jakby w ogóle ten temat nie istniał ._.
Co do Minecraft'a. Nie, nie jestem co do niego uprzedzony. Nawet czasami w niego sobie pykam. Tyle, że jak pewnie już sam zauważyłeś - Minecraft jest raczej kojarzony z gimbusiarską bandą- w najgorszym tego słowa znaczeniu. Oczywiście jak się domyślasz nie mówię tu o wszystkich, którzy grają w MC, część to nawet spoko ludzie, a sama gra jest jak to już mówiłem- przyjemna.
W każdym razie już się na ten temat nie ma co wypowiadać. Został wypompowany do zera ._.

Another day, another night.
25-02-2013 14:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #78
RE: ...
Tylko że to nie był keylogger. Keyloggera masz wtedy, gdy aplikacja/wirus/malware zapisuje to co piszesz z klawiatury. W tym MineCashu była tylko linijka która kradła dane z launchera minecrafta.

[Image: 3f42793d4e99.gif]
Wszyscy mnie hejcom (・へ・)
25-02-2013 14:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #79
RE: ...
@up,
cóż ale ich widzowie to były dzieci, więc znając takie osoby zapewne mają takie same loginy i hasła na innych stronach gdzie jest także wgląd na e-mail, więc znając e-mail i hasło mogli zaatakować e-maile i mieć kontrolę nad większą ilością kont użytkownika, oczywiście tak nie musi być, gdyż nie znamy powodów dla których ten plik był rozprowadzany.
25-02-2013 15:46
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #80
RE: ...
@TheMeldero
Dla was to trzeba chyba zacząć prowadzić kursy z cytowania selektywnego!

@up

Chodzi o całe bum wokół kradnięcia lastlogin, a większe szkody robią 0daye i botnet trojany codziennie instalowane na wielu komputerach (w tym zgaduje kompterach tych dzieci). Robienie całej afery z tego że mają passy do czyjegoś konta minecraft O_o. Osoba z IQ >30 zresetuje hasło jak nie będzie mogła się dostać i gotowe. Straty 15 sek poświęcone na reset hasła.
Jedyne co nadal nie jest wyjaśnione to cel a ten jest moim zdaniem najażniejszy teraz.... Więc dyskutowanie o tym czy to Minecraft czy Majnkraft forum nie ma sensu bo tak naprawdę różnica jest widoczna tylko na YouTube.com a nie .pl :P

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
25-02-2013 18:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 45 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5