Post Reply 
...
Author Message
miro Offline
*

Posts: 26
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #81
RE: ...
The Meldero Wrote:Miłośnicy afer i dram przybyli tutaj rzeszami, tylko po to żeby poczytać o "majnkeszu". Przez to narobił się tu niezły syf. Ale dość już o tym. Najlepiej jakby w ogóle ten temat nie istniał ._.

Nowi użytkownicy, świeża krew to chyba dobrze? ;)

The Meldero Wrote:Minecraft jest raczej kojarzony z gimbusiarską bandą- w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Wiem o czym mówisz. Do tego komentarze na youtube, "pierwszy" "rzondzisz" et ceterum...

Malix Wrote:Tylko że to nie był keylogger.

Był keylogger, zapisujący wyłącznie dane z launchera. I uwierz mi, że jest wiele osób, które mają wszędzie te same pasy i loginy (głupota) i w takiej sytuacji takie konto można już ukraść.

Mrpati Wrote:oczywiście tak nie musi być, gdyż nie znamy powodów dla których ten plik był rozprowadzany.
fszeker Wrote:Jedyne co nadal nie jest wyjaśnione to cel a ten jest moim zdaniem najażniejszy teraz....


To jest przynajmniej dla mnie jasne. ;) Konta allegro z klauzulami typu:

- Brak możliwości zmiany skina
- Nie kupujesz na własność etc etc.

"Na aukcji sprzedawane jest LOGIN I HASŁO do oryginalnego w pełni legalnego, aktywowanego już GIFT CODEM Konta Premium. Zakazuje się zmiany loginu i hasła do konta z których korzystają również inni gracze, kupując na tej aukcji nie masz możliwości dostępu do skrzynki mailowej danego konta"

za 5-10zł ;D

[Image: 36243.jpg]
[Image: 35424.jpg]
25-02-2013 20:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5