Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Majk. Offline

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #41
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Tak, szczerze jesteście, zjebanymi fanboyami. Jak negatyw zamykał konto, to go hejtowaliście, sraliście na niego, w pizdu. A, jak bunny_kou padła ofiarą, hakerstwa, i idzie na policje to zgrywacie, wielkich i nie obchodzi to nikogo. Ciekaw, jestem co, WY byście zrobili jak, waszym rodzicom, z konta ubyły wszystkie, pieniądze, i nie mogli by, zapłacić, wam za internet.
17-03-2013 19:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
A czemu miałaby nas obchodzić randomowa gwiazdeczka z jutuba? Na forumie większość stałych użytkowników ma wywalone na majnkraftowe kółeczko. O ironio, to właśnie tematem na nim podlinkowała Twoja idolka w aferze z Minecashem.

Also, przecinki w niewłaściwych, miejscach.
(This post was last modified: 17-03-2013 20:11 by Elwood.)
17-03-2013 20:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Qwertyliusz Offline
*

Posts: 23
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 19:57 )Majk. Wrote:  Tak, szczerze jesteście, zjebanymi fanboyami. Jak negatyw zamykał konto, to go hejtowaliście, sraliście na niego, w pizdu. A, jak bunny_kou padła ofiarą, hakerstwa, i idzie na policje to zgrywacie, wielkich i nie obchodzi to nikogo. Ciekaw, jestem co, WY byście zrobili jak, waszym rodzicom, z konta ubyły wszystkie, pieniądze, i nie mogli by, zapłacić, wam za internet.

Nie znasz definicji słowa fanboy. Nie porównuj atak gimba hakera na jakiegoś randoma do kradzieży pieniędzy. Takich obrońców od siedmiu boleści nie będziemy tutaj tolerować. Nie liczy się kto więcej nabluzga. Twój komentarz nikogo nie rusza, podobnie jak cała sprawa Bany, która robi z siebie wielką ofiarę nienawiści.
17-03-2013 20:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Whatever Offline

Posts: 7
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #44
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Jezu... Ludzie, czy nie moglibyście zajać się własnym życiem? Czy na prawde musicie nabijać się z innych? Nie pasuje wam? To nie oglądajcie , nie włączajcie i omijajcie szerokim łukiem. Człowieka spotkało w życiu coś złego. Bo kradzież to nie jest przyjemna rzecz. Nie będę was pouczać albo coś bo po cholere? I tak to zignorujecie. Ale zastanawia mnie jedna jedyna rzecz, natomiast: czy ona zrobiła wam coś złego? Nie mówie o tym że was irytuje. Zrobiła wam coś złego? Nie wydaje mi się. Więc odwalcie się od niej i po sprawie, bo tylko robicie kłopoty. Dziekuje połowie ludzi która zaraz "wyrazi swoją opinie" na temat tego postu ;**
(This post was last modified: 17-03-2013 20:31 by Whatever.)
17-03-2013 20:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Majk. Offline

Posts: 4
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #45
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Tak, bo bunny, nagrywała tylko minecrafta!... Na jej kanale jest, może 10 filmów z mc. Więc, o chuj wam chodzi o_o. To że wy macie 500 filmów, i nie potraficie się wybić, to nie znaczy że trzeba hejtować osoby, którym to wyszło..
17-03-2013 20:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Avible Offline
*

Posts: 30
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #46
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Ale butthurt u fanatyków widzę. :D Tutaj naprawdę nikt nie przejmuje się taką "gwiazdeczką" która ma problemy bo ktoś jej nie lubi. Życzę jej powodzenia, jeżeli na prawdę złożyła zawiadomienie na policji, tak szczerze i bez hejtu niech ujmą tego kto tam jej się włamał (zapewne okaże się to 12 latek który włamał się sposobem "admin1234"). Ale niech dziewczyna nie robi z tego takiej akcji. Czytaliście komentarze na jej FB? :> "Ludzie to naprawdę idioci z każdym Twoim dzisiejszym postem załamuję się jeszcze bardziej. Musisz się trzymać i nie przejmować, rozumiem że to trudne. Musisz być silna jak coś masz nas. Będzie okej!" Grupa wsparcie na najwyższym poziomie. Ego has grown up!
(This post was last modified: 17-03-2013 20:34 by Avible.)
17-03-2013 20:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Whatever Offline

Posts: 7
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #47
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
"Ale butthurt u fanatyków widzę. :D Tutaj naprawdę nikt nie przejmuje się taką "gwiazdeczką" która ma problemy bo ktoś jej nie lubi."

Okej... więc jeśli nikt się nią nie przejmuje to możesz mi wyjaśnić po co powstał wgl taki wątek? Bo może jestem głupia, ale nie rozumiem waszego toku rozumowania.
(This post was last modified: 17-03-2013 20:40 by Whatever.)
17-03-2013 20:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Swvg. Offline
*

Posts: 6
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #48
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 20:22 )Majk. Wrote:  Tak, bo bunny, nagrywała tylko minecrafta!
Nie nagrywała samego minecrafta, ale dzięki niemu zyskała tak dużą popularność(Oczywiście dzięki Vertezowi, który już wtedy miał tak z 80k-100k widzów) Tak to jest jak się podpina wszystkie maile do jednego konta, a potem się tylko dziwić "Jakim cudem on mi to ukradł". Ogólnie miałem już od dawna beke z Bunny, ale jak usłyszałem o tej akcji, to jeszcze mam większą beke z niej.
Pozdrawiam :)

PS.
Za ewentualne błędy ortograficzne najmocniej przepraszam :)

[Image: 62250206434386392787.gif]
[Image: 55569209711864248010.gif]
(This post was last modified: 17-03-2013 20:47 by Swvg..)
17-03-2013 20:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Quote: To że wy macie 500 filmów, i nie potraficie się wybić, to nie znaczy że trzeba hejtować osoby, którym to wyszło..

Och. Wzmianka o zazdrosnych chejterach, stały punkt programu.
17-03-2013 20:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(17-03-2013 20:41 )Swvg. Wrote:  Nie nagrywała samego minecrafta, ale dzięki niemu zyskała tak dużą popularność(Oczywiście dzięki Vertezowi, który już wtedy miał tak z 80k-100k widzów)
80k- 100k widzow? CO!?
On 100k to osiągnął jakoś 2 miesiące po tym, jak z nim już NIE rozmawiałam,a ja z nim nagrywałam na etapie 8- 50k (i tak się składa, że się do góry pięliśmy razem)więc już nie pierdol, bo zazdrość Ci z gardła wychodzi i jeszcze trochę i się nią zadławisz.

(17-03-2013 20:48 )Elwood Wrote:  
Quote: To że wy macie 500 filmów, i nie potraficie się wybić, to nie znaczy że trzeba hejtować osoby, którym to wyszło..

Och. Wzmianka o zazdrosnych chejterach, stały punkt programu.

Powiedziała atakująca mnie bez powodu osoba, która w swoim żywocie "osiągnęła" szalone 60 widzów. Jaaaasne
(This post was last modified: 17-03-2013 20:53 by bunny_kou.)
17-03-2013 20:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.002 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 28 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5