Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #91
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Kamilogik Wrote:I jako osoba będąca w trzeciej grupie chciałbym wiedzieć o co wam chodzi.
Chodzi tutaj o to że to co zrobiła Bunny bardzo przypomina sposób na łatwe suby. Wręcz zabójczo przypomina.
18-03-2013 00:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Avible Offline
*

Posts: 30
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #92
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Mialem taki cudny plan żeby sobie porozmawiać na temat . Ale widzę ze poziom ludzi przysłanych przez bunny jest tak niski i ich przykłady są tak strasznie z dupy. Ze nie pozostaje nic innego jak zostać biernym widzem. Go go fanatycy, dalej stawiajcie na jednej szali "włamanie" na konto do kradzieży czy spłacania kredytu kredytem. No ale jak wiadomo najlepiej pierdolić od rzeczy byle tylko idolowi się nic nie stało. Humanity is lost, I suppose.
18-03-2013 00:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Qwertyliusz Offline
*

Posts: 23
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #93
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Pozostaje tylko czekac az randomy od Bunny skoncza rzucac przykladami "z dupy" i opuszcza to forum. Z drugiej strony mam nadzieje, ze Kicaczka jeszcze sie wypowie.
18-03-2013 00:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #94
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Mnie najbardziej śmieszy jak bunny_kal opowiada co będzie się działo. Wojsko, prokurator i służby specjalne już namierzają hakjera :D


Niestety ale prawda jest taka iż nawet jeżeli kogoś złapią to po pierwsze niska szkodliwość czynu. Kolejna rzecz to stawiam na to że próby włamania dokonywała jakiś nastolatek z "hakerskimi" programami z sieci. W polsce przy karaniu młodocianych obowiązuje coś takiego jak stosowanie wobec nich funkcji wychowawczych. Czyli jeżeli już naprawdę ma dojść do wyroku (w co nie wierzę bo nadawałoby się to na co najmniej stronę główna FAKT-u) to taka osoba w ramach kary dostanie np. raz w tygodniu godzinna rozmowę z psychologiem szkolnym przez najbliższe pol roku.

Inna sprawa jeżeli ktoś miał możliwość odgadnięcia hasła naszej gwiazdki tzn. ze... No co tu dużo pisać - jest głupia. Inaczej nie da się tego nazwać. Przy zachowanie MINIMUM środków ostrożności można takie ataki zrównać niemalże do "0".

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
(This post was last modified: 18-03-2013 00:34 by Andre.)
18-03-2013 00:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #95
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 00:00 )Kamilogik Wrote:  
(17-03-2013 23:23 )john Wrote:  Samo upublicznianie problemu by nasłuchać się komplementów i szybko wrócić jest oczywistym powodem wyśmiewania tutaj.

Ja się śmieje gdy czytam takie posty. Wrócić? Gdzie bany była? Sama powiedziała w filmie, że może wrócić nawet jutro. Powiedziała czas nie określony.

Ty umiesz w ogóle czytać a co najważniejsze pisać ze zrozumieniem? Wrócić bo teraz sobie czyta komplementy by za chwilkę wrócić. W reszcie zdań zaprzeczasz samemu sobie, bo jak można dziwić się "Wrócić? Gdzie bany była?" a następnie potwierdzać że faktycznie gdzieś była skoro może wrócić jutro.
18-03-2013 00:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #96
Obrazek RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 00:06 )Mrpati Wrote:  
Kamilogik Wrote:I jako osoba będąca w trzeciej grupie chciałbym wiedzieć o co wam chodzi.
Chodzi tutaj o to że to co zrobiła Bunny bardzo przypomina sposób na łatwe suby. Wręcz zabójczo przypomina.

[Image: facepalm-300x216.jpg]
Wstawiając materiał, w którym się ŻEGNAM uzyskuję sposób na 'łatwe suby'? Mówiąc, że nie będzie materiałów na kanale, dostaje suby, bo ludzie lubią puste konta, nie?

Poziom tej strony jak i jej adminów jest żałosny. Założono wątek, w którym ludzie nabijają się z sytuacji, przez którą ja od kilku dni nie śpię i nie jestem w stanie jeść, a wy jeszcze niczym hieny staracie się z tego wyciągnąć jak najwięcej.
Co do głuchych pustaków, którzy wpisywali się parę postów wcześniej: TAK, byłam na policji. OD RAZU. Byłam na niej już 3x, jutro idę po raz czwarty, bo dziś koleś przejął mi Twitcha i zaczął streamować i obrażać moich widzów.
Dlaczego wstawia się o tym materiał? Bo nie mam świadomości, czy posiadając np mój fanpage, ktoś zaraz nie zacznie wyzywać obecnych na nim ludzi. Dodatkowo tylko dzięki temu, że na bieżąco zawiadamiam, co się dzieje, ludzie nagrali mi dzisiejszy live na twitchu, w którym koleś po raz kolejny przyznaje się, że to on, mam dokładny zapis, godzinę, jego głos itd. Dalej uważacie, że nie powinno się takich rzeczy nagłaśniać? W takim razie jesteście debilami.
Adminów proszę o usunięcie wątku. Czuję się nim obrażona, szykanowana i zgodnie z regulaminem godzi on w moją godność i moją osobę.
To samo tyczy się użytkownika Bany_Kał, którego tolerowałam już zbyt długo. Jeśli macie jaja, to je pokażcie, a nie gracie pod publikę, mając gdzieś regulamin i ogólno panujące normy społeczne.
(This post was last modified: 18-03-2013 00:39 by bunny_kou.)
18-03-2013 00:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #97
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Davidvia0 Wrote:Jakim cudem @Lavos jest tutaj adminem, jeżeli nie stosuje się do zasad na forum?
Rzucaliśmy kostką. Wiesz, to się nazywa szczęście.

Quote:To są jakieś jaja
Bardzo menskie przy okazji!

Quote: Po cholerę takie osoby się tu wypowiadają? Jest wam lepiej, w waszym "pseudo-anonimowym" światku,
Przeszkadza ci wolność słowa? Cóż, na tej zasadzie możesz tutaj pisać właśnie.


Quote:wyżywać się i rzucać inwektywami na lewo i prawo w stosunku do osoby, której tak naprawdę nie znacie?
Dokładnie to robimy! Kurdę, ale jesteś dobry!

Quote:Żal dupę ściska?
I zazdrościmy, o tym się zapomniało? No wiesz co. Jak możesz, upychając nas w swoje ciasne ramy, zapomnieć o tej etykietce?

Quote:To nie czytajcie tego i nie oglądajcie jej filmików, nikt Was do NICZEGO nie zmusza.
Zabawne, że jakoś nikt nie pomyśli 'ojej jakąś gwiazdkę tak dupa boli, że jej źle na jutubach? To niech nie nagrywa, nikt nie zmusza'. Nikt nie zmusza nikogo, słonko.

Quote:Cwaniak w necie, frajer w świecie". Autor tego tematu zapewne ma żałosne życie, zakładając ten temat. Mam nadzieję, że kiedyś Was wszystkich okradną i będziecie się wzajemnie z tego cieszyć.
Cóż za dumne slogany, czuję tupanie.

Aha, dostajesz warna za fałszywe zgłoszenie posta.

@bany
Quote:Poziom tej strony jak i jej adminów jest żałosny.
Ale jakoś wcześniej ci nie przeszkadzał, kiedy się spamowało o negatywie? <3

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 18-03-2013 00:43 by Lavos.)
18-03-2013 00:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #98
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Admin i poprawna polszczyzna...
Dodam tylko, że edytor nawet podkreśla błędy.

Quote:
Quote:To są jakieś jaja
Bardzo menskie przy okazji!

Skoro jeszcze wpadłem na chwilkę to, może dorzucę jeszcze 3 grosze :)

Szanowny adminie, skoro regulamin jest nie zakończony, to gratuluję profesjonalizmu.
A skoro się przyczepiłem to polecę jeszcze napisać go jak najszybciej i tak, aby każdy zrozumiał co czyta i do czego się zobowiązuje, nie muszę chyba wspominać, że istnieje również coś takiego jak netykieta.

Zauważyłem tutaj kilka kolejnych osób, które koniecznie starają się dopiec użytkowniczce o której jest temat, nie mając tak naprawdę żadnego pojęcia o sytuacji, bo przesłuchało pierwsze 2-3 minuty materiału, tym osobom serdecznie gratuluję.

Byłoby miło, gdybyś Lavos (mam nadzieję, że dobrze napisałem nick... NOT), ocenzurował niektóre wypowiedzi użytkowników, bo chyba nie muszę wspominać, że macie tutaj również osoby poniżej 16 roku życia.

A tak, żeby nie zapomniał, każdy z Nas ma swoje życie, a skoro zobowiązałeś się do prowadzenia forum i nie potrafisz się z tego zobowiązania wywiązać, zrezygnuj z administrowania.

Myślę, że może dostaniesz przy oficjalnym wątku kilka postów w stylu:
"Dziękujemy za współpracę", albo "byłeś spoko".

Pozdrawiam raz jeszcze :)
(This post was last modified: 18-03-2013 00:50 by Maiden.)
18-03-2013 00:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #99
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Maiden Wrote:Admin i poprawna polszczyzna...
Dodam tylko, że edytor nawet podkreśla błędy.
Szkoda że nie podkreśla ironii, c'nie?

Quote:Szanowny adminie, skoro regulamin jest nie zakończony, to gratuluję profesjonalizmu.
A skoro się przyczepiłem to polecę jeszcze napisać go jak najszybciej i tak, aby każdy zrozumiał co czyta i do czego się zobowiązuje, nie muszę chyba wspominać, że istnieje również coś takiego jak netykieta.
Nom. Dodam coś o ironii oraz kiepskich domysłach.

Quote:Byłoby miło, gdybyś Lavos (mam nadzieję, że dobrze napisałem nick... NOT), ocenzurował niektóre wypowiedzi użytkowników, bo chyba nie muszę wspominać, że macie tutaj również osoby poniżej 16 roku życia.
I co z tego? Bo zobaczą kilka kurew i się przerażą? Jak długo są świadome kontekstu wulgaryzmów, będą się mieć dobrze. Jeśli nie - niech tym się interesują ich opiekunowie.

Quote:A tak, żeby nie zapomniał, każdy z Nas ma swoje życie, a skoro zobowiązałeś się do prowadzenia forum i nie potrafisz się z tego zobowiązania wywiązać, zrezygnuj z administrowania.
Nom, poświęcam swoje życie dla forum..zlituj się, o czym ty bełkoczesz?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-03-2013 00:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zajcevmajor Offline
*

Posts: 5
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #100
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 00:37 )bunny_kou Wrote:  Wstawiając materiał, w którym się ŻEGNAM uzyskuję sposób na 'łatwe suby'? Mówiąc, że nie będzie materiałów na kanale, dostaje suby, bo ludzie lubią puste konta, nie?

Poziom tej strony jak i jej adminów jest żałosny. Założono wątek, w którym ludzie nabijają się z sytuacji, przez którą ja od kilku dni nie śpię i nie jestem w stanie jeść, a wy jeszcze niczym hieny staracie się z tego wyciągnąć jak najwięcej.
Co do głuchych pustaków, którzy wpisywali się parę postów wcześniej: TAK, byłam na policji. OD RAZU. Byłam na niej już 3x, jutro idę po raz czwarty, bo dziś koleś przejął mi Twitcha i zaczął streamować i obrażać moich widzów.
Dlaczego wstawia się o tym materiał? Bo nie mam świadomości, czy posiadając np mój fanpage, ktoś zaraz nie zacznie wyzywać obecnych na nim ludzi. Dodatkowo tylko dzięki temu, że na bieżąco zawiadamiam, co się dzieje, ludzie nagrali mi dzisiejszy live na twitchu, w którym koleś po raz kolejny przyznaje się, że to on, mam dokładny zapis, godzinę, jego głos itd. Dalej uważacie, że nie powinno się takich rzeczy nagłaśniać? W takim razie jesteście debilami.
Adminów proszę o usunięcie wątku. Czuję się nim obrażona, szykanowana i zgodnie z regulaminem godzi on w moją godność i moją osobę.
To samo tyczy się użytkownika Bany_Kał, którego tolerowałam już zbyt długo. Jeśli macie jaja, to je pokażcie, a nie gracie pod publikę, mając gdzieś regulamin i ogólno panujące normy społeczne.

raz. sugerowanie, że granie na współczuciu dzieciaków z podstawówki, bo patrząc po yt/fb taki jest pułap wiekowy twoich widzów nie jest sposobem łatwe subskrypcje (mam siostrę w 4 klasie podstawówki i wiem jak takie dzieciaki łatwo zmanipulować do czegoś, a z jej 25 osobowej klasy, 20 osób ma konta na yt),
dwa. nie mów, że to nie jest śmieszne. osoba, która tak dąży do pełnej anonimowości w sieci, dała się tak łatwo shackować? niby, że miałaś wszędzie jakieś proste hasło typu qwe123 czy lol1234? xD już nawet nie chce tego komentować : D
trzy. patrzę, że masz ogromny butthurt dupy, jeśli ktoś ciebie krytykuje, przyjmij to po prostu na klatę

edit:
a co do fanów zajączka, którzy piszą w tym wątku, ile wy macie lat, żeby używać takich absurdalnych argumentów? : DD
(This post was last modified: 18-03-2013 01:00 by zajcevmajor.)
18-03-2013 00:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.002 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 54 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5