Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Avible Offline
*

Posts: 30
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #101
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
@Maiden - prosze powiedz ze z ta poprawna polszczyzna to byl zart. Bo się załamie.
18-03-2013 01:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #102
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Site Adminie, Levosie (whatevs...)
Jeśli koniecznie chciałeś zaznaczyć tę swoją ironię polecam takie znaczki -> " "

Avible, jak widzisz są w internecie osoby, które jeszcze dbają o poprawną polszczyznę, która jak widać zanika ustępując słownictwu, które prezentował w/w administrator.

Administratorze, tego typu traktowanie użytkowników na pewno nie przystoi adminowi, polecam przeczytać kilka książek o tematyce Savoir-vivre'u.
Nie zapomnij proszę się do nich zastosować, bo jak na razie twoje zachowanie jest... jak to określił jeden z moich przedmówców na poziomie "gimbazy".

PS: Nie mogłem się powstrzymać i musiałem dopisać.
Dostałem 20% za spam... 3ma postami... GJ Lavos.
(This post was last modified: 18-03-2013 01:13 by Maiden.)
18-03-2013 01:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #103
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Cóż, niektórzy chyba muszą żyć w tej swojej bańce. Oh well.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-03-2013 01:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bunny_kou Offline
*

Posts: 38
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #104
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 00:58 )zajcevmajor Wrote:  osoba, która tak dąży do pełnej anonimowości w sieci, dała się tak łatwo shackować? niby, że miałaś wszędzie jakieś proste hasło typu qwe123 czy lol1234? xD

Hasło wyciekło z powodu niedopatrzenia administratora pocztowego, na którego obecnie szykuję pozew o odszkodowanie. Więcej informacji udzielać nie muszę bo
a) to nie Twoja sprawa
b) w toku toczenia się postępowania, nie ujawnia się materiałów dowodowych, bo z automatu są one nieważne dla sądu.

Polecam poczytać, a potem robić z siebie znawcę i członka loży szyderców, bo poziom błazenady, jaki się tu szerzy jest przerażający

EDIT.
Miło wiedzieć, że ja też spamuję. Ciekawe tylko gdzie... cóż... admin ma, jak to tu nazywacie.. butthard czy jak?
(This post was last modified: 18-03-2013 01:15 by bunny_kou.)
18-03-2013 01:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #105
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 00:37 )bunny_kou Wrote:  ludzie nagrali mi dzisiejszy live na twitchu, w którym koleś po raz kolejny przyznaje się, że to on, mam dokładny zapis, godzinę, jego głos itd.

Czyli skoro czuje się taki bezkarny to prawdopodobnie mieszka gdzieś za granicą. Już widzę Interpol w pełnej gotowości z nakazem ekstradycji :<

Ale największą nieodpowiedzialnością w całej tej 'imprezie' wykazała się Bunny_kou. Analogicznie - mogę zostawić wór pieniędzy w wiosce cygańskiej i później mieć pretensje, że wór zniknął. Jak ktoś otwiera wirtualne drzwi i dodaje jeszcze napis "ZAPRASZAM" to nic dziwnego iż ktoś z tej okazji skorzystał...


btw. tu macie linka do tego liva z "hakjerem" http://www.youtube.com/watch?v=iYYmY-UIoJw
(i nie jest to moje konto - żeby była jasność)

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
(This post was last modified: 18-03-2013 01:31 by Andre.)
18-03-2013 01:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zajcevmajor Offline
*

Posts: 5
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #106
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 01:08 )Maiden Wrote:  Site Adminie, Levosie (whatevs...)
Avible, jak widzisz są w internecie osoby, które jeszcze dbają o poprawną polszczyznę, która jak widać zanika ustępując słownictwu, które prezentował w/w administrator.

aż się odezwę, bo pitolisz jak ktoś, kto z rozbiegu by walną głową o ścianę.
raz. o poprawnej polszczyźnie mówi ktoś, kto stosuje angielskie wstawki zamiast rodzimych xDD
also po twoich poprzednich postach (aż dwóch xD) można wnieść, że jesteś lekko nie po tej samej stronie co większość użytkowników tego forum, a znając stosunek tutaj stosunek do zajączka nie dziw się dziwnym działaniom niektórych osób : D

also gimbuski zlewy już jadą xDDDDDD

edit:
Zajączku z pięknym głosem :3
sprawdź swoją wiedzę/informacje bo punkt b) Twojej wypowiedzi nie jest do końca prawdziwy, albo źle go sformułowałaś

edit2:
te komentarze pod filmikiem z hakerem na twitchu
>powieccie mi czy ktoś między czasie gdy był na twichu zadzwonił na policję
aż się popłkałem ze śmiechu :D
(This post was last modified: 18-03-2013 01:42 by zajcevmajor.)
18-03-2013 01:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #107
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Bany, masz spam za fałszywe zgłaszanie postów, poza tym idę jutro na policję za wyzywanie mnie oraz juzerów tego forum. A masz.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-03-2013 01:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #108
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 01:28 )Lavos Wrote:  Bany, masz spam za fałszywe zgłaszanie postów, poza tym idę jutro na policję za wyzywanie mnie oraz juzerów tego forum. A masz.

Chciałbym to zobaczyć, weźmiesz jako dowód jeden post, czy cały temat, którym się "opiekujesz" ?

(18-03-2013 01:27 )zajcevmajor Wrote:  aż się odezwę, bo pitolisz jak ktoś, kto z rozbiegu by walną głową o ścianę.
raz. o poprawnej polszczyźnie mówi ktoś, kto stosuje angielskie wstawki zamiast rodzimych xDD
also po twoich poprzednich postach (aż dwóch xD) można wnieść, że jesteś lekko nie po tej samej stronie co większość użytkowników tego forum, a znając stosunek tutaj stosunek do zajączka nie dziw się dziwnym działaniom niektórych osób : D

also gimbuski zlewy już jadą xDDDDDD
Angielskie wstawki są w moim przypadku bardzo wyraźnie zaznaczone.
Przy czym w Twojej odpowiedzi nie wiem, czy wiesz, ale jest pewna fraza, która wyraźnie sugeruje pewne rzeczy.
Fakt jestem po stronie Bunny_Kou, dlaczego ?
Zastanówmy się... poczytałem kilka postów (czyt. wszystkie), i dochodzę do wniosku, że jest tutaj dobrych kilka osób, które tak naprawdę uwzięło się na Nią.
Co ewidentnie widać po ich wypowiedziach(admin included), więc odpowiedz sobie na pytanie co zrobiłby każdy logicznie myślący człowiek, człowiek który posiada choć odrobinę empatii, zdolności samodzielnego myślenia(znów wiele osób się tutaj nie łapie na to wymaganie), oraz krzty przyzwoitości.

Pozdrawiam serdecznie.

Edit:
(18-03-2013 01:39 )Andre Wrote:  
(18-03-2013 01:13 )bunny_kou Wrote:  Hasło wyciekło z powodu niedopatrzenia administratora pocztowego, na którego obecnie szykuję pozew o odszkodowanie.

Pewnie administrator przez przypadek wysłał komuś maila z hasłami bunny :<
Tak jak wspomniała użytkowniczka wcześniej w poście do innego użytkownika forum, nie twoja sprawa, więc nie bądź taki ciekawski, bo koci-mordki dostaniesz :P
(This post was last modified: 18-03-2013 01:41 by Maiden.)
18-03-2013 01:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #109
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 01:13 )bunny_kou Wrote:  Hasło wyciekło z powodu niedopatrzenia administratora pocztowego, na którego obecnie szykuję pozew o odszkodowanie.

Pewnie administrator przez przypadek wysłał komuś maila z hasłami bunny :<

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
18-03-2013 01:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Avible Offline
*

Posts: 30
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #110
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Bunny chwalisz się tym że ludzie nagrali ci tego live. Zajebiscie tylko zapominasz, że live zapisał też twitch. Z dokładną datą, głosem i pełnym zapisem, a także ip, programem do streamowania jakiego użył, oraz czasem lokalnym tego człowieka czym wydawałaś się być zaskoczona gdy ktoś Ci o tym wspomniał na fb. Jako osoba która ma zamiar składać pozwy na kogokolwiek powinnaś umieć korzystać z podstawowych funkcji serwisu na którym włamano Ci się na konto, bo czy skoro nie umiesz się tym posługiwać (a tak przynajmniej wynika z Twoich wypowiedzi) to czy umiałaś sie zabezpieczyć?
18-03-2013 01:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.002 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 15 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5