Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #111
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 01:41 )Avible Wrote:  Bunny chwalisz się tym że ludzie nagrali ci tego live. Zajebiscie tylko zapominasz, że live zapisał też twitch. Z dokładną datą, głosem i pełnym zapisem, a także ip, programem do streamowania jakiego użył, oraz czasem lokalnym tego człowieka czym wydawałaś się być zaskoczona gdy ktoś Ci o tym wspomniał na fb. Jako osoba która ma zamiar składać pozwy na kogokolwiek powinnaś umieć korzystać z podstawowych funkcji serwisu na którym włamano Ci się na konto, bo czy skoro nie umiesz się tym posługiwać (a tak przynajmniej wynika z Twoich wypowiedzi) to czy umiałaś sie zabezpieczyć?

Za bezpieczeństwo na portalu Twitch.tv odpowiada jego administrator.
Jedyne co może zrobić użytkownik to założyć hasło.
Polecam przeczytać regulamin Twitch'a.
18-03-2013 01:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
krzychu9501 Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #112
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
[spoiler]Hahaha, co to za forum? "Zagrajmyw" czy obgadujmy kogos za plecami bo nie mamy wlasnego zycia? Nie jestem po niczyjej stronie - kazdy robi sobie to co chce a Wy zachowyjecie sie jak stare mohery.. wtf...[/spoiler]
(This post was last modified: 18-03-2013 17:36 by appareil.)
18-03-2013 01:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zajcevmajor Offline
*

Posts: 5
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #113
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 01:38 )Maiden Wrote:  Angielskie wstawki są w moim przypadku bardzo wyraźnie zaznaczone.
Przy czym w Twojej odpowiedzi nie wiem, czy wiesz, ale jest pewna fraza, która wyraźnie sugeruje pewne rzeczy.
Fakt jestem po stronie Bunny_Kou, dlaczego ?
Zastanówmy się... poczytałem kilka postów (czyt. wszystkie), i dochodzę do wniosku, że jest tutaj dobrych kilka osób, które tak naprawdę uwzięło się na Nią.
Co ewidentnie widać po ich wypowiedziach(admin included), więc odpowiedz sobie na pytanie co zrobiłby każdy logicznie myślący człowiek, człowiek który posiada choć odrobinę empatii, zdolności samodzielnego myślenia(znów wiele osób się tutaj nie łapie na to wymaganie), oraz krzty przyzwoitości.

Pozdrawiam serdecznie.
witam
raz. piętnuje samo wstawianie zagranicznych wtrąceń, jeśli o to Ci chodziło.
dwa. nie za bardzo wiem o jaką frazę chodzi, więc po prostu napisz, a nie sugerujesz. : D
trzy. nie dziw się, że część osób, lekko mówiąc nie lubi tutaj Zajączka, skoro w większości robiła z siebie wielką sprawiedliwą a wyszło, że wiedziała o sytuacji z DDoS'ami livestreamów niektórych youtuberów, a potem nieudolnie się tłumaczyła
pozdrawiam

edit:
@krzychu9501
no na pewno xD
(This post was last modified: 18-03-2013 01:55 by zajcevmajor.)
18-03-2013 01:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #114
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 01:44 )Maiden Wrote:  
(18-03-2013 01:41 )Avible Wrote:  Bunny chwalisz się tym że ludzie nagrali ci tego live. Zajebiscie tylko zapominasz, że live zapisał też twitch. Z dokładną datą, głosem i pełnym zapisem, a także ip, programem do streamowania jakiego użył, oraz czasem lokalnym tego człowieka czym wydawałaś się być zaskoczona gdy ktoś Ci o tym wspomniał na fb. Jako osoba która ma zamiar składać pozwy na kogokolwiek powinnaś umieć korzystać z podstawowych funkcji serwisu na którym włamano Ci się na konto, bo czy skoro nie umiesz się tym posługiwać (a tak przynajmniej wynika z Twoich wypowiedzi) to czy umiałaś sie zabezpieczyć?

Za bezpieczeństwo na portalu Twitch.tv odpowiada jego administrator.
Jedyne co może zrobić użytkownik to założyć hasło.
Polecam przeczytać regulamin Twitch'a.

Tak jak już pisało kilkanaście osób wcześniej - gdyby bany dbała o podstawowe środki ostrożności to całej sytuacji by nie było. Niestety ale czego się w sumie spodziewać po kimś kto zachowuje się tak infantylnie.

Jeżeli hasło na Twitchu było zmieniane z macierzystego maila to z punktu widzenia serwisu, żadnego włamania na konto nie było. Banny po prostu zmieniła maila i hasło i tyle.

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
18-03-2013 01:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Avible Offline
*

Posts: 30
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #115
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
@Maiden - na początku wydawales się człowiekiem który cośs ogarnia. Ale teraz pierdolisz od rzeczy. Napisałem czy potrafiła SIĘ zabezpieczyć, a nie czy dogadala się z twitchem. Skoro nie potrafi korzystać z takich funkcji to czy potrafi założyć dobre hasło czy maila. (Pomiajam fakt, idiotycznego zakładania przypomnień na jedno konto mailowe. )
18-03-2013 01:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
krzychu9501 Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #116
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Boze, nawet jakby miała hasło: "haslo" to nie powod zeby wlamywac sie na czyjes konta i cos z nimi robic (nie wiem czy cos jej ukradli). Nie macie w sobie choc troche empatii? Chyba ze Bunny jest naprawde taka "wredna sucza" i cos wam zrobila - sorry nie jestem w temacie ale jak widze co Wy piszecie to musialem.
18-03-2013 02:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #117
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
krzychu9501 idąc Twoim tropem rozumowania, zostawiajmy otwarte samochody i mieszkania bo to nie podwód żeby ktoś się włamywał, prawda?

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
18-03-2013 02:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maiden Offline
*

Posts: 10
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #118
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Dobra Panowie, bo z tego co wiedzę, za wszelką cenę chcecie jej dopiec, nie mając tak naprawdę, żadnego dobrego powodu, czy też dowodów tych waszych dram, szczerze powiedziawszy, naprawdę najpierw pomyślcie, a później piszcie.

Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi @zajcevmajor , nie zrobię Ci tej przyjemności, jeśli chcesz zrozumieć moją wypowiedź to rusz głową.

@Avible ok, jeśli ktoś ukradłby Ci e-mail i zmienił hasło na zagrajmyw.pl, a następnie byś odzyskał konto, a ludzie mieliby takie zarzuty do Ciebie, jak Ty ?
Pretensje o to, że nie potrafiłeś zabezpieczyć swojego konta na zagrajmyw.pl ???
To jest właśnie DOKŁADNIE TAKA SAMA sytuacja jaką opisujesz, właśnie dlatego pisałem wcześniej, żebyście najpierw pomyśleli, dopuścili do siebie krztę empatii i dopiero wtedy pisali.

Pozdrawiam.
18-03-2013 02:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
krzychu9501 Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #119
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
@Andre, nie wiem jeżeli chodzisz po mieście i kradniesz wszystko co się da bo przecież jest okazja i poszkodowany na pewno nie będzie wyciągał konsekwencji to czemu nie?

Nie chce się z nikim kłócić po prostu nie lubię zawiści i bólu dupy a jeżeli nie macie podstawowych uczuć to kontynuujcie i ja ciśnijcie:)
18-03-2013 02:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #120
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 02:13 )krzychu9501 Wrote:  @Andre, nie wiem jeżeli chodzisz po mieście i kradniesz wszystko co się da bo przecież jest okazja i poszkodowany na pewno nie będzie wyciągał konsekwencji to czemu nie?
Widzę, że trzeba prościej...

Jest takie przysłowie: "Okazja czyni złodzieja". Jeżeli Bunny zostawia hasła z dopiskiem "Wejście Tutaj" to nic dziwnego iż ktoś z tych - otwartych zresztą przez samą bunny - drzwi skorzystał. Nie twierdzę, iż jest ro dobre jednakowoż głupota ludzka odegrała w tym dużą rolę... No i domaganie się odszkodowań - "Hajs się musi zgadzać" :D

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
(This post was last modified: 18-03-2013 02:28 by Andre.)
18-03-2013 02:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.005 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 44 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5