Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #131
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Dobra, przebrnąłem przez zalew gimbotarcz oraz innych poszczególnych minionów.

Mały apel do wszystkich białych rycerzy - Nie macie po co bronić swojej rozhisteryzowanej idolki, ma ona ponoć mózg, potrafi pisać, także na prawdę, przychodzenie z jej fejsbunia, i robienie za miniony średnio wam pomoże, nie zwiększy to objętości waszego biustonosza, ani nie sprawi, że zaruchacie, innymi słowy, nic z tego nie będzie, drogie minionki.
Co do osób "neutralnych" zamknijcie pysk i nic nie piszcie, jeżeli nie macie nic ciekawego do przekazania prócz "Jestem neutralny i nie podoba mi się że to robicie, wy bando hejteruff [...]" Na prawdę, średnio kogokolwiek interesuje opinia ciepłych kluch, które nawet nie potrafią się porządnie określić.

A co do samej pani Weroniki, nadal apeluje o przekazanie mi danych prywatnych ów gimbohakera, ponieważ zarówno ja, jak i trzy innych właścicieli portali internetowych, tego samego dnia miały próby włamania na ich prywatne maile, innymi słowy, jeżeli dane by się zgadzały, moglibyśmy nawet może pomóc.

[Image: GKNuxV7.png]
18-03-2013 10:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Prokurator Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #132
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
So True.

[spoiler][Image: ukradli-jej-wszystkie-konta-lacznie-z-yo...-pl-000000]

[Image: brak-pieniazkow-brak-dram-jebne-jedna-co...-pl-000000][/spoiler]

Do wielkich obrazków stosuj spoiler i poza tym, to forum, nie imageboard. Troszkę więcej tekstu proszę.
(This post was last modified: 18-03-2013 12:19 by Lavos.)
18-03-2013 11:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #133
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 00:37 )bunny_kou Wrote:  Wstawiając materiał, w którym się ŻEGNAM uzyskuję sposób na 'łatwe suby'? Mówiąc, że nie będzie materiałów na kanale, dostaje suby, bo ludzie lubią puste konta, nie?

Zegnac sie mozna w co drugim filmiku a nawet w kazdym jednym jakby sie ktos uparl. MOWIC ze nie bedzie materialow a naprawde ich wiecej nie robic i nie uploadowac to spora roznica i NIKT - ani TY ani ludzie tutaj ani nawet Twoi fani nawet przez chwile nie wierza ze jakis koniec czegokolwiek naprawde nastapi.
Ewentualnie SUBUJA zeby byc z drama na bieżąco i ze kiedy wypuscisz kolejny material (pewnie odnosnie w/w dramy) to zeby na liscie ich subow informacja o tym sie pojawila.



(18-03-2013 00:37 )bunny_kou Wrote:  Poziom tej strony jak i jej adminów jest żałosny. Założono wątek, w którym ludzie nabijają się z sytuacji, przez którą ja od kilku dni nie śpię i nie jestem w stanie jeść, a wy jeszcze niczym hieny staracie się z tego wyciągnąć jak najwięcej.
tak...jak najwiecej smiechu. W zasadzie nikogo (tutaj) nie obchodzisz. Jakies tam zainteresowanie Twoja osoba bylo kilka m-cy temu przy okazji poprzedniej dramy i az do bieżącej mało kto spośród uzytkownikow TEGO forum sie Toba interesowal.
Chyba sama jestes tego swiadoma, wiec nie musze Ci tlumaczyc bo mechanizm znasz i na nim polegasz: istniejesz (poza swoim kanalem) tylko wtedy kiedy krecisz dramy.

(18-03-2013 00:37 )bunny_kou Wrote:  Adminów proszę o usunięcie wątku. Czuję się nim obrażona, szykanowana i zgodnie z regulaminem godzi on w moją godność i moją osobę.
To samo tyczy się użytkownika Bany_Kał, którego tolerowałam już zbyt długo. Jeśli macie jaja, to je pokażcie, a nie gracie pod publikę, mając gdzieś regulamin i ogólno panujące normy społeczne.
Czy jestes gwiazda rocka czy politykiem zawsze masz zarowno fanow jak i przeciwnikow. Bedac gwiazda YT rowniez posiadasz OBIE grupy tyle ze na swoim kanale mozesz sobie filtrowac srodowisko i wywalac/kasowac/banowac tych, ktorzy Ci nie pasuja - tutaj nie.
IMO posiadanie jaj nie jest rownoznaczne z robieniem tego co TY CHCESZ - taki txt moze zadziala na ambicje 12-letnich fanow ale jak juz pisalem wyzej - poza ramami swojego kanalu musisz starac sie bardziej.
______________

(18-03-2013 01:13 )bunny_kou Wrote:  (...)
b) w toku toczenia się postępowania, nie ujawnia się materiałów dowodowych, bo z automatu są one nieważne dla sądu.(...)
standardowo - żarck okolicznosciowy musi byc ;)
18-03-2013 11:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #134
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Nie mam zbyt wiele do wniesienia do waszego tematu oprócz zajadania się popcornem z powodu guwnoburzy, jednakże chciałbym zauważyć drogie dinozaury z ZagrajmyW, że odchodzenie i powrót już nie powoduje skoków w subówce. Tak samo z wyświetleniami, 5-10 tysięcy a nawet ich 40 tysięcy to żadna różnica praktycznie. To nie te czasy. A ja wracam do czytania postów rycerzyków Bunny :D

Also wysyłanie swoich minionów na zagrajmyw to słabe zagranie, to nie lecplej

Poza tym - Bunny - wywlekasz sprawę publicznie i dziwisz się, że na zagrajmyw jest temat w którym ludzie cisną bekę. Nie jesteś w internecie od wczoraj, to forum też znasz, przecież było wiadome, że ten temat się pojawi.

apparatus też usunął ci sygnaturę
(This post was last modified: 18-03-2013 11:56 by Mandero.)
18-03-2013 11:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cpt.HAKier Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #135
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Z Bunny są same dramaty. Vertez, Negatyw i teraz "kradzież".
Wbijam sobie dzisiaj na facebooka i co widzę ? Widzę płacz oraz lament dzieciaków "Bunny nie odchodź", "Jesteśmy z tobą" i inne. Odsłuchałem 19sto minutowego audiologa, i co tam słyszę ? Znów żale jak jest jej źle, "za jej czasów tak nie było" . Mówi o słownictwie "z rynsztoku" jak to nie ładnie tak mówić, a sama używa takowego słownictwa bez skrępowania.
-
Zając spamuje jak to go hejterzy nie lubią, jak jest źle. Siedzi tylko na facebooku i lamentuje zamiast zająć się na poważnie sprawą.

Ogarnij się, nie jest zawsze kolorowo.

arrr... !

"W kontakcie jestem z niebem i piekłem,
po to by wziąć od życia co najlepsze,
płace rachunek, a Ty zachowaj reszte,
jeśli umiesz, spróbuj bawić się za bezcen"
18-03-2013 11:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TomGraSobie Offline
*

Posts: 10
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #136
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Zaprawdę powiadam wam, że jakby się nie wpierdzielała w nieswoje sprawy i nie kręciła dram na yt to by hejterów nie miała. Amen.
18-03-2013 12:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #137
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Faranir Wrote:Drogi adminie, widze ze omijasz post o usunieciu watku
Serio, nie wiem jak wielkim naiwniakiem jesteś, ale chyba sporym, skoro uważasz, że zamknę wątek, bo ty tak chcesz. Za kilka dni sam się wyczerpie, zatem takie płacze czy żądania są zupełnie nie na miejscu.
Aha - odniosłem się do twojego posta, bo był zbyt zabawny, bym mógł go zostawić, zatem nie gadaj, że 'omijam' coś, co skomentowałem.

Quote:i dalej ciagniesz temat, ktory dziala w niekorzystnie w strone Bunny i zostajesz bardzo bezstronny.
Tragedia po prostu. Z drugiej strony sama napędziła temat, becząc o nim na fejsbuchanach. Wcześniej było tutaj raptem kilka stron. Po wpisie - bach, kilkanaście. Kto tutaj ciągnie temat, amigo?

Quote:W temacie jest watek z obrazaniem
Z dwóch stron, równowaga jest zachowana, heh.

Quote:i ujawnianiem prywatnosci czym sa zdjecia.
Szczerze pytam - jesteś idiotą? Bo chyba trzeba nim być, skoro ujawnianiem prywatności jest podawanie linków do zdjęć na publicznym portalu. Serio, rusz mózgownicą.

Quote:To jest forum o Let's play'ach, a nie o YouTuber vs. widz... Prosze o zamkniecie tematu.
Nie tylko o LP, zatem daruj.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-03-2013 12:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #138
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Boże, że się wam chce dyskutować;d Z jednej strony jakieś dzieci, z drugiej (chyba) dorosłe osoby. Podziwiam was za cierpliwość;d

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
18-03-2013 14:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Qwertyliusz Offline
*

Posts: 23
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #139
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Jest mi smutno z powodu tego, że znowu ktoś postawił w złym świetle forum dyskusyjne tylko dlatego, że ktoś nie zgadza się z jego zdaniem. Bardzo tanie zagranie wysyłać na nas Gimbo WhiteKnight Team. Pozostaje mieć nadzieje, ze ta hołota już tu nie wróci i dalej będzie żyć w swoim wyimaginowanym świecie celebrując zwycięstwo nad "złymi hienami" z Zagrajmyw.pl. A pani Bunny_Kou życzę dalszych sukcesów w manipulowaniu dzieciarnią i troszkę mniejszego Buttharda, czy jakoś tak.
18-03-2013 14:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #140
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach




Macie. Nacieszcie się. Piękny filmik z przesłaniem do nas wszystkich. W myśl tego materiału mam was wszystkich w dupie. "Przestańcie robić gówno z jutupa".
A Ty Bunny- już drugi raz ściągasz tu jakiś randomów z internetu. Tworzy się spam i wynika z tego kłótnia osób starszych z popularną i znaną nam wszystkim "gimbusiarnią" (oczywiście nie mówię tu o większości, tylko o jednostkach, jednak tak to się już przyjęło). To jest forum do dyskusji.
Panno Weroniko. Idź najlepiej z tym wszystkim na policję. Ale wcześniej idź do kogoś z rodziny i wypłacz się im, że Cię w internetach nie lubią. Nie musisz tego mówić swoim widzom, nie wypłakuj się im jakich to wielkich masz "hejterów", jak to nie szanujemy osób starszych. Ja jestem młodszy niż Ty, pewnie o pół wieku, a własne zdanie na ten temat mam ,a wiek nie znaczy że ktoś jest kimś gorszym. Co robią "nasi" rodzice? Nie wychowują nas na histeryków ,a tym bardziej hipokrytów odgrażających się wszystkim w internecie.
Nasyłaj na nas więcej swoich widzów i białych rycerzyków. Mnie osobiście te wypociny śmieszą. Narzekanie na administratorów tej strony jest jeszcze śmieszniejsze. Jak chcecie ponarzekać na administrację, to zapraszam na letsplej.pl
Tam macie wiele powodów do narzekania.
Tyle ode mnie w tym temacie.

Another day, another night.
18-03-2013 14:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.002 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 53 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5