Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
Qwertyliusz Offline
*

Posts: 23
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #141
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Właśnie się dowiedziałem, że dostałem bloka na kanale dobrze znanej Weroniki. Troszkę smutno, bo chciałem pogadać trochę z fanbazą. Pytanie zasadnicze to dlaczego dostałem blokadę? Na kanale Zająca nie ma się prawa do własnego zdania? Butthurt sięga szczytu i dowodem jest blokowanie KAŻDEJ osoby o innym zdaniu niż właściciel konta sobie ubzdura oraz nasyłanie na to forum swoich kukiełek.
18-03-2013 14:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WolfGB Offline
*

Posts: 28
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #142
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Długo będziecie się jeszcze spuszczać nad tą aferą ? xD

[Image: 13334589011781.gif]
18-03-2013 15:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Krakenos Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #143
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Jaka piękna dramka <3 dziękuje Ci bunny bo dałaś mi troche do poczytania butthurtu. Prawda taka że osoby "jestem neutralny" przyszły tu właśnie z fejsbuczka bunny gdzie notabene poszła się wypłakać i nasłać na forum swoich rycerzyków. Dało Ci to satysfakcje prawda bunny? :D Dało Ci satysfakcje po raz kolejny zrobić z siebie kozła ofiarnego. No cóż, zostawmy fejsbuczka bo to było zagranie poniżej pasa. Dalej, to forum dyskusyjne, więc możemy sobie tu "zazdrościć" i "hejtować", i "ubliżać", i inne. Nie będę się wypowiadał o tych zabezpieczeniach bo nie wiem czy były dobre. No kolejna sprawa, zdjęcia, kurwa mać przecież sama je wstawiła do internetu, jak ktośtam kiedyś powiedział "co raz trafiło do internetu już go nie opuści". No i ostatnie, nie widziałem ani jednego postu który miałby na celu obrazić bunny. No nic w stylu "Ta pierdolona dziwka straciła konto ale fajnie" nie widziałem. Swoją drogą, naprawdę, nasłanie tych rycerzyków tylko udowodniło że cierpisz na chroniczny ból pośladków bunny.
18-03-2013 16:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #144
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Cenzura prewencyjna jest także na wymienionym fejsbuczku - głosy krytyki były pojedyncze i co dziwne, ich autorzy zostali poblokowani. Ciekawe jest też, post dotyczący forum został usunięty, gdyż to przede wszystkim tam pojawiały się krytyczne komentarze (słowem, w wykonaniu garstki osób przy może setce lurkujących).
Stąd powtórzę pytanie - Jeśli na 99 komentarzy pozytywnych przypada jeden krytyczny/negatywny, to z jakiej racji ten jeden jest bardziej znaczący od reszty, że nasza bohaterka poświęca im tyle uwagi. Potrzeba dwukrotnej przewagi pozytywów nad negatywami, czy jak?
(This post was last modified: 18-03-2013 17:33 by Roofix.)
18-03-2013 17:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rosyjanin Offline
*

Posts: 20
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #145
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 17:31 )Roofix Wrote:  Stąd powtórzę pytanie - Jeśli na 99 komentarzy pozytywnych przypada jeden krytyczny/negatywny, to z jakiej racji ten jeden jest bardziej znaczący od reszty, że nasza bohaterka poświęca im tyle uwagi. Potrzeba dwukrotnej przewagi pozytywów nad negatywami, czy jak?

Skoro nie wystarcza 99-krotna przewaga to strach pomyśleć co by było przy 50negatywach na 100 komentów.

+ obrońcy sprawiedliwości = http://imageshack.us/f/811/beznazwy1hys.png/
wybaczcie brzyką strzałkę :(
18-03-2013 17:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andżej Offline
*

Posts: 5
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #146
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach




Geniusz xD
(This post was last modified: 18-03-2013 17:59 by Andżej.)
18-03-2013 17:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zajcevmajor Offline
*

Posts: 5
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #147
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 17:58 )Andżej Wrote:  


Geniusz xD

Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez BunnyKouTV.

co tam było? : D
18-03-2013 18:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Argemen Offline
*

Posts: 58
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #148
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Bunny to poważna kobieta biznesu, która całe swoje życie oddaje pracy i nagrywaniu, dysponuje wielkimi sumami pieniędzy na reklamy i jest TAKA ANONIMOWA.

Ciekawe czy jej pracodawcy wiedzą, że po pracy bunny drze ryja do mikrofonu w pseudo-słodkim głosie, który podnieca nerdowskich gimbusów, bo to ich jedyny kontakt z kobietą. Są jeszcze niespełnione dziewczynki zajarane bieberem czy innym 1gayrection.

Sądzę, że Burak ładnie podsumował cię w podcastcie organizowanym przez Cynicznego Brutala i po prostu tyle w temacie.
18-03-2013 18:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #149
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(18-03-2013 18:36 )zajcevmajor Wrote:  Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez BunnyKouTV.

co tam było? : D

Pocięty alog Bunny i zmontowany w ten sposób, by wyglądało, że ona sama nazywa się kurwą etc. Pospolity przykład rynsztokowego humoru, tylko pogratulować wyrafinowania autorowi-komikowi. Iksde!

Screw you guys, I'm goin' home!
18-03-2013 18:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
rafi81 Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #150
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Jeszcze w adnotacji napisała "na policji" z dużych liter, by pokazać, że nie ma żartów XD

Jaki piękny dzień :3
18-03-2013 20:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 8.002 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 50 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5