Post Reply 
Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Author Message
LamaTiVi Offline
*

Posts: 111
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #191
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Jako człowiek który kiedyś coś z zabezpieczeniami robił, to niestety najczęściej wpada się przez własną głupotę. Jeśli ktoś Ci trojana nie wrzuci to wyłapanie hasła wcale nie jest łatwe i do jego uzyskania trzeba sporej mocy obliczeniowej. Także porównywanie to do sytuacji z kamizelką jest nie na miejscu. Inną sprawą jest to że ktoś wydał z obsługi jej poczty dostęp do niej. Jednak gdy jest się osoba z x osobami którzy mogą Cię nie lubić, to wybieramy pocztę z jakimś potwierdzeniem sms
23-03-2013 00:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TomGraSobie Offline
*

Posts: 10
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #192
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
Problem tej pani jest taki, że robi ona tak gówniane letspleje, które podobają się tylko dzieciom. Do tego ma często problemy typu: "ten jest zły, tamten niedobry, ja jestem taka fajna, a nikt mnie nie lubi, buu". To jest trochę irytujące (pomijam piszczący głos), najpierw Vertez, potem negatyw, teraz znowu jakiś problem. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Ogarnęłaby się dziewczyna, bo zachowuje się jak dziecko, czyli jak ogromna populacja jej fanów. Siedziałaby cicho to nikogo by nie irytowało to co robi i tyle w temacie, a tak narobiła sobie hejterów i się dziwi co jest grane.

P.S. Ja nie jestem jej przeciwnikiem, nie oglądam jej filmów, bo się po prostu nie da i dla mnie może sobie dalej nagrywać jak chce, co chce i kiedy chce. Chciałem tylko uzmysłowić jej i niektórym "rycerzom", skąd się bierze hejt na takie osoby.
23-03-2013 13:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
xometr Offline
*

Posts: 22
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #193
RE: Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach
(22-03-2013 23:32 )Lemur Wrote:  @xometr
"Btw laska z tymi wycenami jest nawet lepsza niż inna ytubowa pani o równie wybujałej wyobraźni."
Zastanawiam się o jakie Ci chodziło, ale jeśli o wycenę budżetu na reklamę, to nieźle "przywaliłeś"...
30 tyś euro? Nie ma szału z takim budżetem na reklamę, więc nie wiem, gdzie tu przesada.
Nie byłoby jej, nawet gdyby powiedziała o paru milionach euro.
Zależy to oczywiście od firmy (rozmiaru, modelu działania itd.) w jakiej pracuje, ale takie budżety to nic dziwnego.

Koleś nie chodziło mi o to ile kosztuje reklama i jakie budżety się na nią przeznacza tylko że żadna firma nie prowadzi działalności reklamowej przez danie jakiejś lali hajcu które trzyma na fb. ppalu czy innym gównie złaszcza gdy podpina rzeczy prywatne z "firmowymi" zapewne zabezpieczone wspólnym hasłem. Jak ci tak jej żal to wspomoż ją finansowo żeby jej ta szanowna firma nie zwolniła za braki w pewnej górnej części ciała.
24-03-2013 20:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  TheQuadfour zawiesza działalność Elwood 17 4.964 14-10-2012 18:29
Last Post: appareil
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.988 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 20 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5