Post Reply 
Nowa seria na kanale Rocka
Author Message
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #11
RE: Nowa seria na kanale Rocka
(01-04-2013 22:19 )Asasinek Wrote:  Dziwi mnie to tym bardziej, że Rock mówił, iż YT jest zalewany przez LoL'a i MC, a teraz sam nagrywa z tych dwóch gier?

Subskrypcje/wyświetlenia są na nieodpowiednim poziomie :<

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
02-04-2013 01:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gwym Offline
*

Posts: 4
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #12
Tekst RE: Nowa seria na kanale Rocka
(02-04-2013 00:45 )Elwood Wrote:  
Quote: Ten sam człowiek który mówił, że on stara wrzucać się na swój kanał content który jest w jego mniemaniu uważany za mało popularny,

On tak powiedział? Serio tak powiedział? xDDD






W tym fimie Brick'owi jest bajdzo smutno, bo ma za dużo widzów i on by ich z chęcią dał, ale w sumie to nie ma komu (tu też jest mu smutno bo playnext nie wypalił *chlip*). Ma pretensje do innych z top 100 że dali zostali wypromowani przez inne portale (ale oczywiście on ich wszystkich bardzo lubi). Rock nie chce zostać zaszufladkowany jako minecrafter albo lolcaster. Misją rocka wg niego jest pokazywanie gier, które nie są popularne. Ogółem same brednie.
02-04-2013 10:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Nowa seria na kanale Rocka
No cóż ;d Tak to mogę podsumować. Rock widocznie ma bardzo selektywną pamięć bo zapomniał jak kiedyś spamował kiepskimi materiałami z bf3, których komentarz sprowadzał się do " biegnę" "aaa, ktoś we mnie strzela" itepe Z wartościowych materiałów jakie zapamiętałem u niego, to serie o MMO, bo widać było, że ma o tym jakieś pojęcie i tuby
(This post was last modified: 02-04-2013 11:58 by wolf.)
02-04-2013 11:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Słodki Jezu. Przecież każdy, kto ma trochę oleju w głowie, po wysłuchaniu tego bullshitu i zajrzeniu do nowo wrzuconych filmów brodacza zacznie się zastanawiać nad jego wiarygodnością. Ale wiadomo, jacy ludzie go oglądają, i potem widać komentarze w stylu ,,Rock masz racje wienkszośc jótuba to guwno tylko ty robisz dobre filmiki!!!1!''.
02-04-2013 12:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Minecraft jest dobry, bo Rock nagrywa, cicho hejterzy.
03-04-2013 11:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
DekanPLx Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #16
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Ja do tego podchodzę tak, że mam to gdzieś co on nagrywa. Nie podoba się? Nie oglądać i tyle.
Wiadomo, że chce zarobić na tym jak najwięcej i w sumie wychodzi na to, że zanim uwierzy się w jego wersję to powinno się obejrzeć wcześniejsze filmy i to przeanalizować.
To jest tylko moje zdanie więc spokojnie. :)

Tivolt też kiedyś jak dobrze pamiętam mówił, że Lol to gówno, a teraz gra w niego. Ludzie się zmieniają i to co kiedyś ci się nie podobało może ci się spodobać.
03-04-2013 12:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Quote:Nie podoba się? Nie oglądać i tyle.

Oczywiście, bo wszelka krytyka jest spowodowana zazdrością i nienawiścią, a dopuszczalne są tylko komentarze pokroju ,,jesteś fajny rock łapka w gure'', co nie?
03-04-2013 14:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wolf Offline
*

Posts: 45
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Nowa seria na kanale Rocka
(03-04-2013 14:04 )Elwood Wrote:  
Quote:Nie podoba się? Nie oglądać i tyle.

Oczywiście, bo wszelka krytyka jest spowodowana zazdrością i nienawiścią, a dopuszczalne są tylko komentarze pokroju ,,jesteś fajny rock łapka w gure'', co nie?
Nie o to chodzi. Gościa tak na prawdę nie obchodzi czy go lubisz czy nie, ważne żebyś go oglądał.
Oglądanie rzeczy, których się nie lubi ma taki sam sens jak kupowanie rzeczy, które ci się nie podobają :)
03-04-2013 16:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Oglądnąłem u tego pana wystarczająco wiele odcinków, aby móc na podstawie tego wyrazić swoją opinię o nim. Owszem, nie oglądam go już, ale sęk w tym, że tym kiepskim pseudoargumentem ,,nie podoba się to nie oglądaj'' zbywa się wszelką krytykę. Widziałem takie zachowanie wiele razy również pod filmami pana R.

Poza tym, skoro - jak wspomina kolega - opinia może z czasem ulec zmianie, aby ocenić poszczególne filmiki, należy je najpierw obejrzeć. Tak więc skąd mam wiedzieć, czy może ten film pozytywnie mnie zaskoczy, skoro go nie obejrzałem?

A co do odpowiedzi na krytykę w stylu ,,nie podoba się - nie oglądaj'', ja mogę im napisać ,,nie podoba ci się mój komentarz, to nie czytaj". Równie idiotyczne.
(This post was last modified: 03-04-2013 16:22 by Elwood.)
03-04-2013 16:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Minkraft taki zły i w ogóle to oni tylko dla kasy go kręcą i wiecie jak to jest, dlatego kochani widzowie od bardzo miłych panów dostałem propozycję nagrania takiego fenomenalnego MMO Maestii...

http://gyazo.com/cc909ce09bfc2a1f805fd18410c967fd

Tia.

apparatus też usunął ci sygnaturę
(This post was last modified: 03-04-2013 16:34 by Mandero.)
03-04-2013 16:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowa drama "majnkraftowców" UncleSam 7 2.318 19-09-2012 17:54
Last Post: Elwood
  Ilość aktywnych serii na kanale Parada 4 1.743 02-07-2012 23:16
Last Post: appareil
  Za dużo Rocka i Roja? Precelek20 20 6.840 31-05-2012 12:56
Last Post: Vedoos
  Hakerzy nowa plaga:( THEREKIN3 2 2.262 14-07-2011 15:20
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5