Post Reply 
Nowa seria na kanale Rocka
Author Message
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Nowa seria na kanale Rocka
wiktoro198 Wrote:Wejdź w jakichś filmik od Rocka zrób screena jeśli znajdziesz tego typu komentarz i mi go daj, życzę miłej lektury.

Nie wiem po co dawać screeny, skoro wchodząc pod losowy filmik mogę zobaczyć spam ćwierćmózgów, którzy albo muszą zareklamować swoje godne pożałowania wypociny, których i tak nikt nie obejrzy.

wiktoro198 Wrote:Ogólnie patrząc Elwoodzie jesteś najbardziej irytującym użytkownikiem na tym forum bo narzucasz innym swoje zdanie, naginasz wszystko i manipulujesz jak sytuacja powyżej, denerwujesz bardziej niż Korwin - Mikke tego forum czyli Lavos a to już jest osiągnięcie dla drugiego człowieka więc zasługujesz na na medal, ale nie cieszyłbym się na twoim miejscu.

Misiu, hejtujesz hejtera? Jesteś hejterem. Sam próbujesz swój sposób myślenia Elwoodowi, poprzez tanie zagrywki na poziomie piaskownicy, także daruj sobie argumentum ad Korwinum.

wiktoro198 Wrote:Każdy ma prawo mieć odmienne zdanie od ciebie

Dlatego ty krytykujesz zdanie Elwooda, Good job. Logika na poziomie przeciętnej tarczy Roja, która brode zapuści za jakieś 4 lata.

wiktoro198 Wrote:Elwood zamiast to przyjąć to tworzysz masę problemów i marnujesz czas ludziom na moje oko masz 14 lat, albo ledwo wyszedłeś z gimnazjum i cie koledzy biją w zawodówce albo w Liceum,

Hohoho, mamy psychologa internetu, misiu, ja mogę powiedzieć iż ma on 16 lat i kończy gimnazjum, co w związku z tym faktem? Znam wiele ludzi, którzy mając 14 lat, byli o wiele bardziej ogarnięci i oblatani w poszczególnych rejonach życia, aniżeli staruchy, które o życiu miały za to pojęcie zerowe. Jeżeli masz zamiar robić takie "głęmbokie" analizy, poprzyj to czymś innym aniżeli "NIE ZGADZASZ SIĘ ZE MNO!", jeżeli miałbym się pokusić o tak "dogłębną" analize, wyszłoby że jesteś z rocznika '98, i na dodatek musisz być bardzo smutną osobą, ponieważ musisz bronić swojego internetowego idola na forum, na którym ludzie raczej niezbyt go lubią, innymi słowy, walczysz z wiatrakami. To kim wg tej analizy jesteś, możesz wywnioskować sam, aczkolwiek podpowiem ci, że ten termin zaczyną się od "zapatrzony jak w obrazek w swojego idola f..."
Swoją drogą, mimo tego, iż wiem, jaka widownia ogląda Rockalone'a, i wiem, iż niedługo z tego wyrosną (c'mon, 10 lat temu broniłem magika przed hejterami, którzy mówili że jest kiepskim raperem), aczkolwiek zastanawia mnie, dlaczego na tym forum ludzi tak bardzo boli temat Rockalone'a, i dlaczego nadal wchodzą na jego kanał, jakie masochistyczne pobudki kierują poczynaniami tych ludzi, którzy mimo tego iż mówią jak bardzo Rock ssie, nadal wchodzą na jego kanał, oglądają jego materiały, itd Czasem się zastanawiam, czy ludzie nie mają planszy do Dartów z gębą Rockalone'a, gdzie środek jest jego pryszcem, i rzucają do niego tymi metalowymi dartami drąc morde "giń ścierooooo!". Wiem, że Rock robi nudne materiały (przynajmniej w moim odczuciu), aczkolwiek nie wchodzę tam, i nie mówie że ssą, ponieważ to nic nie zmieni, mimo tego że chciałbym wysłać go na miasto z rana, a żeby pobiegał i zrzucił parę kilo, potem poszedł do platyka i wyciął sobie tego pypcia, to nie wypisuje na jego temat głębokich epopei o tym jak bardzo jego widełka ssą. Dlaczego o tym piszę? Idealnym przykładem tego, iż niektórzy mocno przesadzają jeżeli chodzi o temat tego pociesznego grubaska mówiącego o grach, jest właśnie ten temat, filmik dodany pierwszego kwietnia, idealny troll na takich idiotów jak Ci którzy występują w tym temacie, "ROCK NAGRYWA Z DZIECKIEM, HAJS SIĘ NIE ZGADZA!!", serio panowie i panie, nie myślicie że poszliście już za mocno w strone internetowej nienawiści? Nie rozumiem i nie chce zrozumieć waszego negatywnego nastawienia do Remika, mnie jedyne co irytuje to to, że wbijając dowolną nowszą gre do przeglądarki jutuba, wysypują mi się widełka z jego głową, która odstrasza mnie mocno, głównie przez tego pypcia na czole, pominę temat legendarnej już recenzji Baldur's Gate'a, której oceny zmieniły się na właściwe dopiero po odpowiedzi karabinu na ocene tego filmu.

[Image: GKNuxV7.png]
03-04-2013 20:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #32
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Na sam początek chciałbym przeprosić Elwooda za głupią zagrywkę z zawodówką i liceum, mój błąd.


(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  Nie wiem po co dawać screeny, skoro wchodząc pod losowy filmik mogę zobaczyć spam ćwierćmózgów, którzy albo muszą zareklamować swoje godne pożałowania wypociny, których i tak nikt nie obejrzy.


Możesz mi wytłumaczyć dlaczego osoby które mają pozytywne zdanie o kimś o kim ty masz negatywne muszą być odrazu ćwierćmózgami? to raczej nie ja jestem z rocznika 98 bo znam takie terminy jak akceptacja czy tolerancja.

(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  Misiu, hejtujesz hejtera? Jesteś hejterem. Sam próbujesz swój sposób myślenia Elwoodowi, poprzez tanie zagrywki na poziomie piaskownicy, także daruj sobie argumentum ad Korwinum.


Przyznam że nie najwyższych lotów były moje zagrywki, każdy ma prawo popełnić jakiś błąd, nawet ja, wielki psycholog internetu.


(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  Dlatego ty krytykujesz zdanie Elwooda, Good job. Logika na poziomie przeciętnej tarczy Roja, która brode zapuści za jakieś 4 lata.


Ja nie krytykuje jego zdania tylko zarzucam mu ignorancje i narzucanie swojego zdania innemu na dodatek w sposób niewłaściwy.


(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  ja mogę powiedzieć iż ma on 16 lat i kończy gimnazjum, co w związku z tym faktem? Znam wiele ludzi, którzy mając 14 lat, byli o wiele bardziej ogarnięci i oblatani w poszczególnych rejonach życia, aniżeli staruchy, które o życiu miały za to pojęcie zerowe. Jeżeli masz zamiar robić takie "głęmbokie" analizy,


To związku z tym że idąc tokiem rozumowania ludzi na tym forum, on jest gimbusem, teraz mówisz mi że to nic takiego że jest młodszy i ja się z tobą w pełni w tej kwestii zgadzam tak samo z życiowym doświadczeniem, aczkolwiek osoby w takim wieku są tutaj uważane za gimbusów i fanboyów i osób których zdanie się nie liczy bo nie kierują sie obiektywizmem, tak więc przeczysz sam sobie lub coś wyróżnia elwooda z grupy tych ,,gimbusów''.

(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  i na dodatek musisz być bardzo smutną osobą, ponieważ musisz bronić swojego internetowego idola na forum, na którym ludzie raczej niezbyt go lubią, innymi słowy, walczysz z wiatrakami.


Tu już nie chodzi o bronienie kogoś kogo darzę sympatią, może i za dużą kto wie?, ale głównie wytykam ludziom błędy jakie popełniają w dyskusji czyli zwyczajnie piszą głupoty o danym człowieku wszytko upiększają i dodają własne teorie oparte na nienawiści.

(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  To kim wg tej analizy jesteś, możesz wywnioskować sam, aczkolwiek podpowiem ci, że ten termin zaczyną się od "zapatrzony jak w obrazek w swojego idola f..."


Skoro ty nazywasz mnie fanboyem, ja nazywam cię antyfanem.

(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  Swoją drogą, mimo tego, iż wiem, jaka widownia ogląda Rockalone'a,
i wiem, iż niedługo z tego wyrosną


Może te osoby które go oglądają 14-16 lat, może są oni inteligentni i nie należy im na dzień dobry przylepiać łatkę z napisem ,,gimbus'' a wiedzą oni być może więcej o życiu niż nasi rodzice.

(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  (c'mon, 10 lat temu broniłem magika przed hejterami, którzy mówili że jest kiepskim raperem),


Widzisz teraz jest uwielbiany bo nie żyje, nawet film o nim powstał, ale nie ważne, co to ma do rzeczy że broniłeś magika?.

(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  aczkolwiek zastanawia mnie, dlaczego na tym forum ludzi tak bardzo boli temat Rockalone'a, i dlaczego nadal wchodzą na jego kanał, jakie masochistyczne pobudki kierują poczynaniami tych ludzi, którzy mimo tego iż mówią jak bardzo Rock ssie, nadal wchodzą na jego kanał, oglądają jego materiały, itd

A wiesz że też tak czasem mam?, ludzie chcą bardziej poznać daną twórczość tej osoby bo zadają sobie pytanie ,,Dlaczego ten bałwan ma tyle i tyle subskrypcji co aplauzuje go na YT na takim miejscu obok lepszego tego i tego?''.

(03-04-2013 20:56 )Innominatus Wrote:  mimo tego że chciałbym wysłać go na miasto z rana, a żeby pobiegał i zrzucił parę kilo, potem poszedł do platyka i wyciął sobie tego pypcia,
Aż tak ci to przeszkadza?.

Ja już kończę swoją koalicje obronną na temat Rocka, wszystko po to bo bo ludzie wypisywali dość nie mądre posty i postanowiłem ich postawić w bardziej obiektywnym świetle, skutek? za chwilę dostanę bana, niewiem czy administracja jest tu taka zaborcza, bolą ich moje posty? czy może ze mną jest coś nie tak.

Dobranoc.
03-04-2013 23:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
GTOqw Offline
*

Posts: 92
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #33
RE: Nowa seria na kanale Rocka
wiktoro198 Wrote:Może te osoby które go oglądają 14-16 lat, może są oni inteligentni i nie należy im na dzień dobry przylepiać łatkę z napisem ,,gimbus'' a wiedzą oni być może więcej o życiu niż nasi rodzice.

Czy ty przeczytałeś to co napisałeś? XD

Bysiorowy Mistrz ma swojego deviantArta! Patrzeć i podziwiać!
http://gotetho.deviantart.com/
04-04-2013 00:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Po kolei.

wiktoro198 Wrote:Możesz mi wytłumaczyć dlaczego osoby które mają pozytywne zdanie o kimś o kim ty masz negatywne muszą być odrazu ćwierćmózgami? to raczej nie ja jestem z rocznika 98 bo znam takie terminy jak akceptacja czy tolerancja.

Nigdzie nie napisałem, że ktoś, kto ma tam swoją, inną opinie, jest ćwierćmózgiem z tego powodu, raczej skłaniałbym się ku temu, iż poziom komentarzy jest mniej więcej taki:
"łapka w gure! wchodźcie na mój kanau nowe papieżaki mam! xDxD"
Swoją drogą, mam mocno wyjebane w tolerancje, i jeżeli ty jesteś tolerancyjny, proszę a żebyś to tolerował, bo inaczej wyjdziesz na złego buca.

wiktoro198 Wrote:Ja nie krytykuje jego zdania tylko zarzucam mu ignorancje i narzucanie swojego zdania innemu na dodatek w sposób niewłaściwy.

Robiąc dokładnie to samo "cough".

wiktoro198 Wrote:To związku z tym że idąc tokiem rozumowania ludzi na tym forum, on jest gimbusem,

^ Złe wnioskowanie.
Reszty nie zacytuje, bo logika w twojej wypowiedzi to jednorożec, patataja po tęczy.

wiktoro198 Wrote:Tu już nie chodzi o bronienie kogoś kogo darzę sympatią, może i za dużą kto wie?, ale głównie wytykam ludziom błędy jakie popełniają w dyskusji czyli zwyczajnie piszą głupoty o danym człowieku wszytko upiększają i dodają własne teorie oparte na nienawiści.

Widzę że nie słyszałeś o czymś takim jak hiperbola, bądź ironia, co nie?

wiktoro198 Wrote:Skoro ty nazywasz mnie fanboyem, ja nazywam cię antyfanem.

Źródło mojego bycia "antyfanem"? Jeżeli chodzi o pociesznego grubaska z pypciem na czole jestem bardzo neutralny, głównie dlatego, iż nie znam go jako osoby, za to wiem że materiały do mnie nie trafiają, ponieważ są nudne, i nie przekazują podstawowych informacji, oczywiście, rozumiem jeżeli jakiemuś gimnazjaliście bądź Nowakowi spod szóstki będzie się podobać, serio.

wiktoro198 Wrote:Może te osoby które go oglądają 14-16 lat, może są oni inteligentni i nie należy im na dzień dobry przylepiać łatkę z napisem ,,gimbus'' a wiedzą oni być może więcej o życiu niż nasi rodzice.

Logika osiągneła poziom dwuklasowy. Logika-jednorożec.

wiktoro198 Wrote:Widzisz teraz jest uwielbiany bo nie żyje, nawet film o nim powstał, ale nie ważne, co to ma do rzeczy że broniłeś magika?.

Podzieliłeś całą wypowiedź na fragmenty, przez co nie zrozumiałeś kontekstu. 10 lat temu, miałem Magika za dobrego rapera, wiesz, coś na styl twojego zapatrzenia w Remika, problem polega na tym, że w pewnym momencie życia (nie mówie o dorastaniu, włosy na jajach to inna bajka), widzisz, iż autorytety, których mocno się trzymałeś, w rzeczywistości są nikim, patrz moje zapatrzenie w Magika, który był taką pizdą, że zostawił żone z dzieckiem w drodze, bo skoczył sobie z okna. Do niektórych też w pewnym momencie dojdzie, iż vlogi w którzy przez 6 minut mówi o kakao, albo materiał growy mówiący, iż "gra jest fajna, bo jest fajna, i dostałem ją za darmo" są mało warte, i są o wiele bardziej ciekawi ludzie z takim samym contentem, tylko są mniej wypromowani, albo raczej w ogóle, mam 15 kanałów w subskrybcjach, każdy z nich po ~3k widzów, będąc szczerym robią to co Rock, tylko o wiele lepiej.

wiktoro198 Wrote:A wiesz że też tak czasem mam?, ludzie chcą bardziej poznać daną twórczość tej osoby bo zadają sobie pytanie ,,Dlaczego ten bałwan ma tyle i tyle subskrypcji co aplauzuje go na YT na takim miejscu obok lepszego tego i tego?''.

Jeżeli wiem, że na tym kanale jest coś, co mnie bardzo nie interesuje, nie wchodzę tam, bo wiem że nic ciekawego się nie pojawi, polece nadal na przykładzie Rocka, od ostatniego roku, na jego kanale pojawiły się łącznie dwa filmy, które mnie zainteresowały, reszta to jakieś gameplaye-tasiemce i daily vlogi, w których mówi o niczym.

wiktoro198 Wrote:za chwilę dostanę bana, niewiem czy administracja jest tu taka zaborcza, bolą ich moje posty? czy może ze mną jest coś nie tak.

Ad personam, brak argumentacji popartej POPRAWNYM wnioskowaniem, brak spójności wypowiedzi, wybierz sobie.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 04-04-2013 01:38 by Innominatus.)
04-04-2013 01:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #35
RE: Nowa seria na kanale Rocka
wiktoro198 Wrote:Może te osoby które go oglądają 14-16 lat, może są oni inteligentni i nie należy im na dzień dobry przylepiać łatkę z napisem ,,gimbus'' a wiedzą oni być może więcej o życiu niż nasi rodzice.

[spoiler][Image: genius.jpg][/spoiler]

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
04-04-2013 02:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: Nowa seria na kanale Rocka
(04-04-2013 02:06 )Andre Wrote:  
wiktoro198 Wrote:Może te osoby które go oglądają 14-16 lat, może są oni inteligentni i nie należy im na dzień dobry przylepiać łatkę z napisem ,,gimbus'' a wiedzą oni być może więcej o życiu niż nasi rodzice.

[spoiler][Image: genius.jpg][/spoiler]

Tym postem udowodniłeś, że Twój wiek występuje w liczbie 10-13?

Vlogi Rockełke z Mateuszkiem mnie rozwaliły kompletnie - po co to komu, dlaczego.. Wnosi tylko kolejną kupę błota usypywaną na Youtube, powoli zalewając tym błotem gorszą część YouTube a zaraz po tym wylewa się na tę dobrą, odrywając widza od innych, kreatywniejszych osób.

Mam jego autograf /rk/, ale z dnia na dzień, satysfakcja z jego posiadania znika (mówiąc metaforycznie).
(This post was last modified: 04-04-2013 06:27 by MircoCroCop.)
04-04-2013 06:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #37
RE: Nowa seria na kanale Rocka
(04-04-2013 06:27 )MircoCroCop Wrote:  
(04-04-2013 02:06 )Andre Wrote:  [quote="wiktoro198"]Może te osoby które go oglądają 14-16 lat, może są oni inteligentni i nie należy im na dzień dobry przylepiać łatkę z napisem ,,gimbus'' a wiedzą oni być może więcej o życiu niż nasi rodzice.

[spoiler][Image: genius.jpg][/spoiler]

Tym postem udowodniłeś, że Twój wiek występuje w liczbie 10-13?

Nope

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...white.html

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/m...black.html
04-04-2013 10:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #38
RE: Nowa seria na kanale Rocka
Jeśli chodzi o ten fragment z tym że może ci 14 latkowie wiedzą dużo to była taka ironia, bo Innominatus wyzywa młodsze osoby od gimbusów które nie mają prawa głosu a później pisze że osoby w tym wieku mogą być bardzo inteligentne. Rock nie jest żadnym autorytetem dla mnie, może był, ale to za czasów kiedy kręcił, nie oszukujmy się MĄDRE I BARDZO TWÓRCZE TUBY, były one pełne przemyśleń na temat otaczającego nas społeczeństwa, ludzi, ich mechanizmu masa tematów, około 150 tub na to poświęcił. Przez ten czas kiedy Rock budował swój kanał w postaci tych tub (bo ma coś w głowie jest inteligentnym człowiekiem), to JJJokery, SKKFY, Buraki, wybijały się na minecfrafcie albo rzucały truizmami i uważa się ich teraz za bogów youtuba. Fakt faktem tęskie na tubami, przemyśleniami nawet Q&A od Rocka, ale on już nie musi ma ponad 400 tysięcy subskrypcji, dużo kasy może teraz iść po cienkiej linii oporu, niestety, tak jest zawsze i wszędzie bez wyjątku, czekać tylko aż będzie wrzucał jeden film na tydzień.
(This post was last modified: 04-04-2013 12:41 by wiktoro198.)
04-04-2013 12:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #39
RE: Nowa seria na kanale Rocka
wiktoro198 Wrote:bo Innominatus wyzywa młodsze osoby od gimbusów które nie mają prawa głosu a później pisze że osoby w tym wieku mogą być bardzo inteligentne.

Kurwa, gdzie?

wiktoro198 Wrote:Rock nie jest żadnym autorytetem dla mnie, może był, ale to za czasów kiedy kręcił, nie oszukujmy się MĄDRE I BARDZO TWÓRCZE TUBY,

w Których z czego co pamiętam przedstawiał swój punkt widzenia, nie konfrontując go do końca z rzeczywistością, heh, jesteś coraz bliżej punktu kulminacyjnego.

wiktoro198 Wrote:Przez ten czas kiedy Rock budował swój kanał w postaci tych tub (bo ma coś w głowie jest inteligentnym człowiekiem)

Tego nie wiesz, ja znam takiego jednego pseudointeligenta po socjologii, który wiedział, że ze swoim mózgiem oraz ochotą do pisania książek, co najwyżej skończy w MacDonaldzie, dlatego poszedł na tuby. Robi teraz jakąś serię o "glembokich" przemyśleniach, waląc takie błędy logiczne, iż każda osoba która była na jakichkolwiek studiach humanistycznych, wyśmiała by go z marszu, a co poniektórzy nawet to robią, ostatnio byłem na otwartym wykładzie w Poznaniu, w którym profesor pokazywał jak odróżnić osobę inteligentną od kogoś kto na nią pozuje, tak zwanego "głupiomądrego". Zgadnij, czyj film tam wisiał i jaki to był film, jeżeli ktoś strzeli, stawiam ciastko.

wiktoro198 Wrote:JJokery, SKKFY, Buraki, wybijały się na minecfrafcie albo rzucały truizmami i uważa się ich teraz za bogów youtuba.

Pomijając fakt, iż pamiętam jak Rock mówił do swoich widzów jak do dzieci, przez co nadal mam odrazę do jego starych materiałów, ponieważ czułem się jak dzieciak w przedszkolu, kiedy słuchałem jego materiał, nawet jako forma radia, jego teksty z tub były, nie ma co się oszukiwać, jak dla dzieci. Oczywiście, nie powiem że to źle, bo wie kto go ogląda, i idealnie wstrzelił się w target, za co brawa dla niego. Poza tym, ludzie których wymieniłeś, dwóch ludzi od gameplayi, którzy mają dostarczać prostej, niewysublimowanej rozrywki, i Burak, który sam z siebie jest idealnym eksperymentem na to, jak bardzo ludzie w internecie są głupi.

wiktoro198 Wrote:od Rocka
wiktoro198 Wrote:aż będzie wrzucał jeden film na tydzień

>>Rock
>>Jeden film na TYDZIEŃ.


Śmiechłem.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 04-04-2013 14:11 by Innominatus.)
04-04-2013 14:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kefrus Offline
*

Posts: 117
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Nowa seria na kanale Rocka
wiktoro198 Wrote:kiedy kręcił, nie oszukujmy się MĄDRE I BARDZO TWÓRCZE TUBY
To było przed czy po komentarzach szpiegowskich?
04-04-2013 14:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowa drama "majnkraftowców" UncleSam 7 2.318 19-09-2012 17:54
Last Post: Elwood
  Ilość aktywnych serii na kanale Parada 4 1.743 02-07-2012 23:16
Last Post: appareil
  Za dużo Rocka i Roja? Precelek20 20 6.831 31-05-2012 12:56
Last Post: Vedoos
  Hakerzy nowa plaga:( THEREKIN3 2 2.262 14-07-2011 15:20
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5