Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Czyli wracamy do punktu wyjścia - Rock zaliczył wpadkę, a my robimy z tego wielkie halo. Przyznam szczerze, że niepokoi mnie nieco zaangażowanie emocjonalne niektórych osób w tak błahe sprawy. Myślę, że ten entuzjazm można by znacznie lepiej spożytkować. ;]

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-07-2011 16:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #32
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 16:48 )CTSG Wrote:  Czyli wracamy do punktu wyjścia - Rock zaliczył wpadkę, a my robimy z tego wielkie halo. Przyznam szczerze, że niepokoi mnie nieco zaangażowanie emocjonalne niektórych osób w tak błahe sprawy. Myślę, że ten entuzjazm można by znacznie lepiej spożytkować. ;]

Mówi ten, który nie ma argumentów poza "to niepotrzebne" i dalej się udziela w tym temacie, broniąc kolegi.
Poza tym, CTSG, w swoim temacie też nie potrafiłeś się wybronić. Tutaj wcale lepiej Ci nie idzie.
(This post was last modified: 01-07-2011 16:50 by CarlSheppards.)
01-07-2011 16:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Czokobo Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Iniemamocny RockAlone2k
CTSG Wrote:Czyli wracamy do punktu wyjścia - Rock zaliczył wpadkę, a my robimy z tego wielkie halo.
W zasadzie teraz to już 2 wpadki. (blokada OO i LCSintraxa)

[Image: qkjk.gif?1312334500]

[Image: 19.jpg]
01-07-2011 17:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Moje argumenty za "to niepotrzebne" są tak samo dobre jak Twoje za "to potrzebne". I nie traktuj tego proszę jako "bronienie kolegi", bo prezentuję tutaj swój własny punkt widzenia. Oceniłem Rocka i powiedziałem co uważam, że zrobił źle. Napisałem Ci już wcześniej coś o kompromisie zdań. W pewnych tematach zwyczajnie się nie zgodzimy, bo nie jesteśmy w stanie wzajemnie zaakceptować swoich argumentów. Kwestia punktu siedzenia, może. Uważam za to, że na drodze porozumienia i tak zrobiliśmy już w tym temacie dużo.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-07-2011 17:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #35
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 17:02 )CTSG Wrote:  I nie traktuj tego proszę jako "bronienie kolegi", bo prezentuję tutaj swój własny punkt widzenia.
Czyli tak: "Zablokował bezpodstawnie? Ale to Rock, on może."

W ogóle to jest forum dyskusyjne na takie właśnie tematy, więc to jest dość ciekawe dowiedzieć się, że taki "dobry" człowiek, który to wspomaga zagrajmerów potrafi zejść tak nisko i blokować za odmienne zdanie.

My tutaj nie szukamy leku na raka.
01-07-2011 17:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Nie. Jak wcześniej pisałem, ja jestem zdania, że każdy może zablokować każdego bez powodu. I nie jest nikomu winny wyjaśnień. Chcemy o tym podyskutować? Eh, no spoko. Ale nie róbmy z tego sądu chłopskiego.

Przypominam, że cała ta sytuacja jest wynikiem niedoczytania ze strony Rock'a, co sam założyciel tematu zaznaczał. Mówienie, że Rock "zszedł nisko" albo, że "opadła maska" w podniesieniu do nieporozumienia to chyba przekroczenie pewnych granic. Tym bardziej, że Rock już nie raz ustosunkował się do krytyki w bardzo przyzwoity sposób i do tej pory nie było z tym problemu.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-07-2011 17:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Czokobo Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Iniemamocny RockAlone2k
CTSG Wrote:Przypominam, że cała ta sytuacja jest wynikiem niedoczytania ze strony Rock'a, co sam założyciel tematu zaznaczał. Mówienie, że Rock "zszedł nisko" albo, że "opadła maska" w podniesieniu do nieporozumienia to chyba przekroczenie pewnych granic. Tym bardziej, że Rock już nie raz ustosunkował się do krytyki w bardzo przyzwoity sposób i do tej pory nie było z tym problemu.
Zgadzam się z Tobą, że wieszanie psów na Rocku i traktowanie go jako człowieka upadłego jest przesadą. Aczkolwiek sam napisałeś, że jest to nieporozumienie, nieporozumienie, które łatwo jest wyjaśnić, gdyby tylko ta bardziej agresywna w działaniach strona miała taką chęć. Chęci takiego działania jak na razie po Rocku nie widać, co więcej zablokował kolejną osobę i nie ma tu znaczenia fakt, że znam ją i lubię. Nie odbiorę mu prawa do rządzenia na własnym kanale, ale osobiście uważam, że takie działanie powinno mieć jakieś uzasadnienie i nie mówię tu o tym, że np Rock ma wszystkim napisać kogo i za co blokuje, ale w jego działaniach nie ma krzty logiki i z tego tytułu nie mam zamiaru wypowiadać się o nim pozytywnie, pewnie wielu użytkowników ma zamiar działać podobnie.

[Image: qkjk.gif?1312334500]

[Image: 19.jpg]
01-07-2011 17:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #38
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 14:56 )CarlSheppards Wrote:  @CTSG
Chodzi o to, że od redaktora i zarazem popularnego człowieka na YouTube oczekuje się krzty obiektywnego rozumowania i umiejętności czytania ze zrozumieniem.
(01-07-2011 17:25 )Czokobo Wrote:  Nie odbiorę mu prawa do rządzenia na własnym kanale, ale osobiście uważam, że takie działanie powinno mieć jakieś uzasadnienie i nie mówię tu o tym, że np Rock ma wszystkim napisać kogo i za co blokuje, ale w jego działaniach nie ma krzty logiki i z tego tytułu nie mam zamiaru wypowiadać się o nim pozytywnie, pewnie wielu użytkowników ma zamiar działać podobnie.
Co należało dowieść.
01-07-2011 17:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #39
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 16:19 )CTSG Wrote:  @Modron: Tak, wypowiadam się w temacie, który uważam za durny. Ty oglądasz filmik który uważasz za głupi i rekomendujesz go innym. Myślę, że jednak masz podstawy, żeby zrozumieć moje postępowanie.

Nope. Za głupie uznaję zagadnienie zawarte od około piątej minuty. Reszty nie oglądałem, bo mnie nie obchodzi. Dlatego przy podawaniu linka podałem czas i odniosłem się tylko do tej części. Łapiesz? Możesz oczywiście napisać 'ale ja też uważam główne zagadnienie za głupie'. Jednak jak widzisz, temat ewoluuje i ma nieco więcej głębi niż chęć obśmiania, której etykietkę z przyjemnością byś przykleił.


Quote:A jakie są te "prawa innych"?

Ekhem..prawo do wolności słowa?
Jeśli nie życzy się sobie komentarzy, to się je wyłącza. Proste, prawda?
Poza tym, złamał własne zasady co do blokowania, zablokował mnie za...nic. Tak jak Octopusa, który wyraźnie chciał tylko wyjaśnić co i jak. Rock pokazuje strachliwość starej panny, której prawią komplementy.


Quote:BTW, jesteś autorem tych zestawień graficznych z pierwszego posta?

Co to ma do rzeczy?

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 01-07-2011 17:52 by Lavos.)
01-07-2011 17:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RockAlone2k Offline

Posts: 22
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Zauważyłem swój błąd i wszystko zostało wyjaśnione między mną, a ObsessionOctopus.
01-07-2011 18:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.750 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 41 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5