Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Iniemamocny RockAlone2k
IMO sposób myślenia "mój kanał - moje mieszkanie - mam prawo do wszystkiego" jest nonsensem. To jest internet. Tutaj trzeba się liczyć z tym, że każdy może nas skrytykować. Jeżeli już używamy takich przenośni to mógł kupić mieszkanie na obrzeżach miasta (czyt. trzymać filmy na PC), a nie pchać się do centrum (czyt. wrzucać je do internetu).

Na swoim PC of course ma prawo do wszystkiego, ale na kanale powinien liczyć się ze zdaniem innych. Oczywiście ma możność blockowania - najłatwiej pójść na łatwiznę. Tyle, że nawet sam Burak, do którego teorii odnosi się wiele osób, powiedział "banuj hater'ów", a nie człowieka o odmiennym zdaniu. Niektórzy mają problemy z rozróżnieniem ich i popełniają takie gafy. Poza tym Rock blockując OO wydał mi się przestraszonym chłopcem. Nie zrozumiał go, więc co? PRZECIEŻ TO PEWNIE SZPIEG! I block poszedł. Nawet nie wyjaśnił sprawy na PW.

edit: literówki
(This post was last modified: 01-07-2011 15:15 by Falc00n.)
01-07-2011 15:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #22
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 15:11 )CTSG Wrote:  @Carl: Jak najbardziej zgadzam się z Tobą, że Rock popełnił błąd. Ale nazywanie go "czystym block-fagiem" to już lekka przesada.
Pomijając jego film o komentarzach, z którego wynika, że wszelkie prawdziwie niewygodne komentarze kasuje, a autorów blokuje. W tym autorów tych "szpiegowskich" komentarzy - może sobie dla wygody uznać dowolny komentarz za owy i zrobić swoje.

(01-07-2011 15:11 )CTSG Wrote:  Myślę, że Rock mógł zasłyszeć gdzieś opinię o OO, który (słusznie bądź też nie) jest uznawany przez wiele osób za drama huntera. Jeśli ma się o kimś z góry wyrobioną podobną opinię, to dyskusja wydaje się być zbędna.
Zapewne, skoro zarzucił mu trolling.
Jeśli ma uprzedzenia, to bardzo dorośle z jego strony. Wprost wymarzony przykład butthurt, spowodowanego Internetem.
01-07-2011 15:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #23
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Zaprawdę powiadam wam, ten wątek stał się zabawny. Po kolei, bez cytowania:
@CTSG
Dobrze, że się nie pokusiłeś o to słowo, bo nie tak dawno pokusiłeś się o masę innych słów i wyszedłeś na..pokuś się o odpowiedni eufemizm.
Przewrotne jest to, że stwierdzasz, jakoby temat był idiotyczny, a sam w nim bierzesz czynny udział. Czy to nie czyni ciebie idiotą? Jestem ciekaw. W dodatku wyznajesz ciekawą teorię - blokowanie 'bo tak'. Można tak robić? Oczywiście, że można. Tylko nie próbuj tutaj nadawania jakiejś śmiesznej otoczki 'gospodarz ma prawo', bo zapominasz, że swoim prawem ignoruje prawa innych.
Jeśli nie rozumiesz, dlaczego ten temat jest ciekawy - twoja strata, serio. Jak dotąd nie popisałeś się umiejętnością korespondowania na większość moich postów. Strata czasu z mojej strony. Niemniej jednak obejrzyj filmik. Jest głupi. Rock wyszedł na człowieka z bólem dupci, który maskuje to zgrabnymi słówkami.

@Falc00n
Postaraj się nie rycerzować za bardzo.

@MrSetoKami
Widzenie reakcji drugiej osoby pomaga w zrozumieniu pewnych treści?

@Czokobo
Krzyżyka na nim nie stawiam, niemniej jednak to oznaka, że autorowi bzdurnej inicjatywy zbierania e-cocka bliżej do drama queen, niż kogoś kto miał, lol, rekomendować to forum.


EDIT:
Szanowny Rock bloknął moją osobę. Jeszcze nie skasował wszystkich komentarzy (najnowszy Play Next oraz Tuba), zatem można ocenić, jak bardzo 'szpiegowskie' one były. Taki dorosły facet, a zachowuje się jak dzieciak. No cóż, nie pierwszy i nie ostatni raz takich się tu spotyka.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 01-07-2011 15:34 by Lavos.)
01-07-2011 15:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Czokobo Offline
*

Posts: 17
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Iniemamocny RockAlone2k
ModronCube Wrote:Krzyżyka na nim nie stawiam, niemniej jednak to oznaka, że autorowi bzdurnej inicjatywy zbierania e-cocka bliżej do drama queen, niż kogoś kto miał, lol, rekomendować to forum.
Nie odnosiłem się tutaj do Twojej odpowiedzi, bo wiem, że skłonności do radykalizmu nie masz. To było raczej coś w rodzaju ogólnego stwierdzenia.
A co do istoty samej inicjatywy, to od samego początku podzielałem Twoje zdanie na ten temat.

W sumie mogę to zajście skomentować tylko jako: wyszło szydło z worka. Myślałem, że kogoś takiego stać na coś więcej.

Falc00n Wrote:Rozwaliłeś mnie, co Ty masz z tymi kurami? xD
Oj, a Ty nie lubisz kurczaczków? ;)

[Image: qkjk.gif?1312334500]

[Image: 19.jpg]
(This post was last modified: 01-07-2011 16:03 by Czokobo.)
01-07-2011 15:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #25
RE: Iniemamocny RockAlone2k
@Modron: Tak, wypowiadam się w temacie, który uważam za durny. Ty oglądasz filmik który uważasz za głupi i rekomendujesz go innym. Myślę, że jednak masz podstawy, żeby zrozumieć moje postępowanie.

A jakie są te "prawa innych"? Bo z tego co się orientuję, to ludzie mają prawo wypowiedzieć się na YouTube z wykluczeniem sytuacji w której właściciel kanału sobie tego nie życzy. Jakie prawo Rock złamał kasując komentarz OO i go blokując? Chyba, że mówimy o jakiś prawach moralnych jakie wykształciły się u pewnych grup na YouTube?

BTW, jesteś autorem tych zestawień graficznych z pierwszego posta?

@Carl: Tak jak mówiłem, filmiku jeszcze nie widziałem. Rzucę okiem jak już będę miał dostęp do słuchawek. Co do reszty, to chyba doszliśmy już do szczytu kompromisu naszych zdań. ;]

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
(This post was last modified: 01-07-2011 16:20 by CTSG.)
01-07-2011 16:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #26
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 16:19 )CTSG Wrote:  Jakie prawo Rock złamał kasując komentarz OO i go blokując?

Pobawmy się w StarSabera:
Kodeks cywilny:
Art. 5. Nie można czynić ze swego prawa użytku, który by był sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub z zasadami współżycia społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony.

Czyli nie można używać swojego prawa do blokowania, jeśli łamie to prawo osoby komentującej to wyrażenia własnego zdania.

Powiedzmy, że tak to działa.
01-07-2011 16:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: Iniemamocny RockAlone2k
No okey, ale jak to się ma do zagranicznego portalu internetowego i jego wewnętrznych zasad? Nie neguję. Pytam, bo nie wiem.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-07-2011 16:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #28
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(01-07-2011 16:35 )CTSG Wrote:  No okey, ale jak to się ma do zagranicznego portalu internetowego i jego wewnętrznych zasad? Nie neguję. Pytam, bo nie wiem.

W Internecie to działa tak:
Blokujesz za odmienne zdanie - zachowujesz się jak dziecko.
Nie potrafisz czytać i blokujesz - zachowujesz się jak pacan.
Jesteś dorosłym człowiekiem i zachowujesz się jak dziecko - grow the f*ck up.
01-07-2011 16:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Czyli nijak te zapiski prawne mają się do sytuacji Rock'a i OO?

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
01-07-2011 16:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #30
RE: Iniemamocny RockAlone2k
@CTSG
W sumie, jakby to przełożyć do życia realnego, to OO mógłby wystąpić o pozew.
W Internecie to tylko pokazuje jak niedojrzałą osobą jest Rock, a z takich niedojrzałych, popularnych osób warto się śmiać. Może to kogoś czegoś nauczy, kiedyś.
01-07-2011 16:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 166 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5