Post Reply 
Iniemamocny RockAlone2k
Author Message
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #221
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Cytując pewien komentarz na YT: "Lepiej, znać prawdę. Chociażby tą najgorszą, niż w żyć w kłamstwie. To zaślepienie i uznanie Rocka za osobę, beż żadnej skazy przypomina mi, tak jak wielu Niemców traktowało Adolfa wiadomo jakiego. Taka, już chyba natura ludzi, że lubią sobie wymyślić postać bez skazy, która będzie ich prowadzić przez życie. "

Ja się z tym komentarzem, w pełni zgadzam.
30-07-2011 09:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #222
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(29-07-2011 20:26 )VebVe Wrote:  Cały ten temat to wylewanie żali obu stron którą @CarlSheppards chyba najambitniej nakręcał. Nie jestem fanem rocka bo jak dla mnie ma zbyt spokojne te filmy (nie podoba mi się barwa głosu) tylko zwracam uwagę na to że aż 21 stron o bloku. A gdy Rock chciał wyjaśnić sprawę nic do was nie docierało... Jeśli ktoś was zaczepia na ulicy i zaczyna z wami dialog w którym może i ma racje, a potem prześladuje cie po nocach żeby ukazać "HAHAH TO JA MIAŁEM RACJE HAHA" to chyba logiczne że każdy z nas by to zrobił. Rock zakończył dyskuje w sposób kulturalny żegnając się, a wy traktujecie go jak zbrodniarza wojennego. Od kiedy CTSG stworzył film w którym odpowiadał na pytania lecące na PW to wtedy zauważyłem jak wielka fala głupoty zalewa popularnych youtuberów. Też bym tracił cierpliwość. A Rock zrobił bardzo dobrze bo po co tracić zdrowie/nerwy na jedną osobę skoro następnego dnia pojawi się znów pełno takich osób? Człowiek szanuje swoje zdrowie i to normalne.


Tak btw 21 stron nie jest tylko o blocku, ale także o zachowaniu Rocka. Więc skoro nie zapoznałeś się z całym tematem, proszę nie wypowiadaj się tutaj.



Dostęp do następującego materiału został przez nas wyłączony w wyniku powiadomienia od osoby trzeciej (Maciaszek) stwierdzającego, że dany materiał narusza prawa:

"Psychologia Internetu - Jak wykorzystać Trolla" [MIRROR] 24 lipca
http://www.youtube.com/watch?v=g7hGwgKHon0

Uwaga: Powtarzające się przypadki naruszania praw autorskich spowodują usunięcie konta i wszystkich filmów wideo przesłanych na to konto. Aby temu zapobiec, usuń wszystkie filmy wideo, do których nie masz praw, a także nie przesyłaj kolejnych filmów, które naruszają prawa autorskie innych osób. Aby uzyskać więcej informacji na temat zasad ochrony praw autorskich w serwisie YouTube, przeczytaj Porady dotyczące praw autorskich.

Jeśli któraś z Twoich publikacji została błędnie zidentyfikowana jako naruszająca prawa, możesz przesłać roszczenie wzajemne. Informacje na temat tego procesu znajdziesz w naszym Centrum pomocy.
Pamiętaj, że za złożenie nieprawdziwego zawiadomienia lub złożenie takiego zawiadomienia w złej wierze mogą grozić poważne konsekwencje prawne.

Z poważaniem,

— Zespół YouTube


A morał z tej bajki drogie dzieci jest taki,
że można powiedzieć, że ten jest siaki i owaki,
że można nie dopuścić do wypowiedzi drugiej strony,
że druga strona wcale nie ma prawa do obrony,
psem nazywać, ze szczeniakiem nie gadać,
za to z dwunastolatkiem na co dzień się bratać,
prawda jest be i w oczy kole,
dlatego dzieciaczku schowaj ją,
najlepiej w stodole.

Hy. Aż znalazłem w sobie Duszę Grafomana. Przynajmniej mojego filmu nie usunął Jan Kowalski.

O nie, Gik! Limitu Ci już nie zniosą! ;]
(This post was last modified: 30-07-2011 11:13 by Etren.)
30-07-2011 10:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #223
RE: Iniemamocny RockAlone2k
A mnie ten film od Rock'a wygląda na próbę wytłumaczenia się ala MegaZajka z "hacker'ami"...

A co do samego Rock'a, to porozmawiałem z nim na yt i równo kłamie, ściemnia oraz pokazuje tylko dowody, które popierają to co mówi (i zataja te, które są przeciwko jemu.).

Z resztą ciekawi mnie gdzie tu niby są te "trolle" i ci "haterzy" o których mówił Rock. Bo ja w tym temacie widziałem tylko jedną osobę, która trollowała - Rock'a.

Ps. W końcu się dorwałem do jakiegoś kompa i mogę się wypowiedzieć :)
(This post was last modified: 30-07-2011 16:57 by RomanPL79.)
30-07-2011 16:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #224
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Quote:Rock tylko przybiera maseczkę miłego gościa, a w rzeczywistości to jedyne co go obchodzi to on sam. Ustanowił sobie jakiś bzdurny cel aby chronić YT'owe dzieciaki przed prawdą, kasując wszelkie niepodobające się JEMU opinie.

Tak jak moderatorzy mogą usuwać wszelkie niepotrzebne komentarze takie jak troll to Rock na swoim kanale też może usuwać co mu się tylko podoba i nikt nie powinien mieć do tego problemu. Problem z wami jest taki że wy praktycznie każdą popularniejszą osobe darzycie szczerą nienawiścią. Kompleks? Via koszulki JJJ w której nikt nie podał żadnych konkretnych argumentów na mojego posta. W sumie widzę najbardziej was boli PlayNext. Człowiek poświęcił czas na to, zmotował i wystawił promując jakieś tam osoby. Oczywiście typowe zachowanie "Nic nie rób - narzekaj".

Dałeś mi link http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid...16#pid5116 w którym Rock odpowiada na zarzuty które mu rzucacie? A co miał innego zrobić (mógł was w sumie olać). Odpowiedział na fale hejtu (i to w sumie bład bo z hejterami się nie dyskutuje). Nie widze na tamtej stronie NIC co by mogło pokazać te wielkie złe zachowanie Rocka. NIC.
30-07-2011 17:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #225
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(30-07-2011 17:47 )VebVe Wrote:  Tak jak moderatorzy mogą usuwać wszelkie niepotrzebne komentarze takie jak troll to Rock na swoim kanale też może usuwać co mu się tylko podoba i nikt nie powinien mieć do tego problemu.
Właśnie - jako argument - porównałeś krytykę i kwestionowanie słów Rocka do komentarzy trolli.
Reszty chyba nawet nie muszę opisywać. Autor cytowanego posta jest niedojrzały. Jednak zrobię to:

(30-07-2011 17:47 )VebVe Wrote:  W sumie widzę najbardziej was boli PlayNext. Człowiek poświęcił czas na to, zmotował i wystawił promując jakieś tam osoby. Oczywiście typowe zachowanie "Nic nie rób - narzekaj".
Nie narzekaliśmy, tylko wymienialiśmy poglądy na ten temat. Naucz się to rozróżniać.

(30-07-2011 17:47 )VebVe Wrote:  Odpowiedział na fale hejtu (i to w sumie bład bo z hejterami się nie dyskutuje).
Wg Ciebie argumenty oparte na dowodach to "hejt". Czuję fanboy'ism.

(30-07-2011 17:47 )VebVe Wrote:  Nie widze na tamtej stronie NIC co by mogło pokazać te wielkie złe zachowanie Rocka. NIC.
Czyli albo jesteś typowym fanboy'em i nie potrafisz przyjąć faktów albo nie potrafisz czytać.
30-07-2011 18:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #226
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Ja nawet nie próbuje przeciw wam wyciągać bo jak już pisałem CTSG próbował. A widząc takie tematy http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid=498 jestem pewien że jest tu zbiór niedojrzałych hejterów. OK nie lubicie Rocka, więc wystawcie swoje zdanie i zakończcie to. To już jest coś więcej na siłe wyśmiewanie się z Rocka, szukania jego wpadek itd. Tak się nie zachowują dojrzali ludzie. Może powiesz że przez to forum nie przelewa się fala nienawiści do Rocka? Ja jako nowa osoba na forum widziałem conajmniej 4 tematy o Rocku. Jeden w którym można wylewać swoje żale jaki to Rock zły i zakłamany rozumiem bo każdy ma prawo na wysunięcie swojej opini. Ale więcej niż jeden temat atakujący Rocka to już przesada dla mnie i wprost dziecinne zachowanie i wcale się nie dziwie że rock powiedział wprost że z szczeniakami nie będzie dyskutował bo takie zachowanie jest szczeniackie.
31-07-2011 01:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #227
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Co do multum tematów o Rocku - zgadzam się. Przesada.

(31-07-2011 01:17 )VebVe Wrote:  Ale więcej niż jeden temat atakujący Rocka to już przesada dla mnie i wprost dziecinne zachowanie i wcale się nie dziwie że rock powiedział wprost że z szczeniakami nie będzie dyskutował bo takie zachowanie jest szczeniackie.
Poprawka: nie każdy temat to "atak" na Rocka. Czas nauczy się rozróżniać atak od wypowiadania poglądów, argumentacji i podawania faktów.
A sam Rock już tak pisał długo przed powstaniem o nim tylu tematów.
31-07-2011 09:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #228
RE: Iniemamocny RockAlone2k
(30-07-2011 00:11 )VebVe Wrote:  Ja? Skąd ty bierzesz malownicze teorie że każdej (jakby nie było obcej osobie) Rock jest winien poświęcać czas i wyjaśniać w sposób dokładny niejasności które z wyszły z komentarzy?
Pokaż gdzie to napisałem. Dokładnie, słowo w słowo, co teraz wyprodukowałeś. Czytanie ze zrozumieniem boli? Pisałem wcześniej - zaczyna tłumaczyć, potem pisze, że nie chce, a potem znów coś napisze i blokuje. To jest dziwne, zabawne, etc.

Quote:Jego kanał jego królestwo.
To złudzenie trwa do czasu, kiedy chce się swoje 'królestwo' poszerzać. I bełkot się rozlewa.

Quote:A co do bardziej zawiłych dyskusji nie mam zamiaru z wami prowadzić bo widziałem jak skończyły się próby CTSG.
CTSG nie widzał pełnego spektrum, tego, że zabawny dialog Octopusa z Rockiem na samym początku tematu był tylko kamyczkiem wielkiej lawiny. Ty nadal się upierasz, że cały temat jest o tym kamyczku.


Quote:Wy go hejtujecie z całych sił, a ja? Ja tylko wypowiedziałem swoje osobiste zdanie na temat tego co się dzieje w tym temacie i jestem całym sobą za wypowiedziami CTSG który nawet lepiej niż ja próbował wam wyjaśnić pewne kwestie.
Co do CTSG- patrz wyżej.
Poza tym, oczywiście, hejt na całego, robimy wieczorne czuwania-lurkowania jego kanału i tak dalej.

Quote:Kompromisu w tym temacie nie będzie bo ja już wspomniany wcześniej CTSG próbował wyprowadzić,
Uczepiłeś się tego jak brzytwy. Patrz wyżej.

Quote:ale wy unajecie że Rock to ten zły i należy go tępić z wszystkich sił. Ok wasza sprawa nie zabronie wam tak myśleć, ale według mnie ten tok pojmowania jest zły (zresztą wy pewnie myślicie tak samo w stosunku do mnie). Ogólnie to bardzo dziecinne robić wielką aferę z powodu czy każdy zagrajmer to youtuber...
W sumie dla odmiany mógłbym zrobić wielką aferę na temat twoich braków w czytaniu ze zrozumieniem, byłoby prędzej.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
31-07-2011 14:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
VebVe Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #229
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Quote:Pokaż gdzie to napisałem. Dokładnie, słowo w słowo, co teraz wyprodukowałeś. Czytanie ze zrozumieniem boli?
Boli to wyraźnie ciebie bo z twoich postów wynika wielka drama bo Rock nie miał ochoty wyjaśniać z tobą niejasności z komentarzy.

Quote:To złudzenie trwa do czasu, kiedy chce się swoje 'królestwo' poszerzać. I bełkot się rozlewa.

Jestem administratorem paru dużych for. Kanał YT można porównać właśnie do forum. Jeśli jest jakaś osoba (jedna z wielu) która niszczy mi harmonie forum (w tym przypadku kanału) i działa mi na nerwy czym prędzej wykluczam ją z grona użytkowników. Ktoś wcześniej pisał że to karalne bo ogranicza wolność słowa... ciekawe :)

Quote:Poza tym, oczywiście, hejt na całego, robimy wieczorne czuwania-lurkowania jego kanału i tak dalej.
No powiedz mi że jest inaczej? Bądź co bądź hejterzy to akurat najlepsi "lurkerzy" kanałów. Gdzie już pokazywałem ten temat http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid=498 dobitnie to ukazuje.

Quote:W sumie dla odmiany mógłbym zrobić wielką aferę na temat twoich braków w czytaniu ze zrozumieniem, byłoby prędzej.
Nie jestem zbyt medialnym zagrajmerem ale jakbym był to pewnie byś się pokusił o taką dramę ;)

Ja tu widze nie niechęć, a hejt (przynajmniej niektórych osób) bo trzeba rozróżnić że jak się danej osoby nie lubi to się nic bez powodu na jej temat nie mówi. Chyba że ktoś spyta o zdanie itd. Hejt natomiast to wykrzykiwanie jaka dana osoba jest daremna przy każdej możliwej sposobności. I ja tu widze grupę ludzi która powiedziała już bardzo dużo, ale chce mówić jeszcze więcej bo zdarzają się kolejne okazje. Robiąc z siebie bóg wie jak bardzo poszkodowanych przez Rocka. To tylko człowiek więc ma prawo w stosunku do niektórych osób zachowywać się jak się zachowuje (biorąc pod uwagę że to tylko internet) a że niektórzy mają dumą tak wielką że nawet obrazy (i nie mówie tu o wyzwiskach) w internecie nie popuszczą. Może po prostu za bardzo to bierzecie do siebie? Skąd świadomość że ludzie bardziej medialni (oh tak wielka gwiazda bo nagrywa vlogi na jutubie) powinni się zachowywać inaczej niż reszta? Zanim oceni się czyjeś zachowanie warto popatrzeć na swoje. Nie bronie Rocka tylko przedstawiam mój pogląd na całą sprawę.
01-08-2011 01:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #230
RE: Iniemamocny RockAlone2k
Człowieku uogólniasz wszystko. Jak do tej pory wszelkie dyskusje o Rocku działy się w tym temacie i były odpowiedzią na czyjeś opinie. Temat który tak dobitnie cytujesz z każdym razem był rzeczywiście przegięciem ale wszyscy go za takowe uznali i wylądował w koszu. Z powodu mojego błędu winisz całe forum. A skoro jesteś administratorem forum to powinieneś wiedzieć iż posty kasuje się wtedy kiedy obrażają innych uczestników dyskusji, nie wprowadzając nic do niej, a nie wtedy kiedy prezentują odmienne od TWOICH poglądy.




[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 01-08-2011 07:30 by punio7.)
01-08-2011 07:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.525 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.480 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 227.749 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 82 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5