Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #41
RE: Quasand- Koniec działalności
Ehh, nie ma to jak moderacja i niedopuszczanie do głosu innych, co ?
11-08-2011 11:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #42
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 11:03 )Starygnom Wrote:  Ehh, nie ma to jak moderacja i niedopuszczanie do głosu innych, co ?
Rock powinien przewidzieć że tykając taki temat spotka się z różnymi opiniami w komentarzach.

Dużo osób wjeżdżało tam na Quasanda jednocześnie podając sensowne argumenty za tym że takiego zachowania nie należy usprawiedliwiać. Rock przez jakiś czas odpisywał próbując bronić Q a w końcu zablokował komentarze. Heh...

[Image: t43eX.jpg]
11-08-2011 11:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
DavidDurden Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #43
RE: Quasand- Koniec działalności
Hmm zablokował i teraz odblokował z tego co widzę... To się robi coraz bardziej żałosne. Też mi to trochę podchodzi pod akcję typu "Te Rock obroń mnie bo Cie lubią a mnie przestają" - tonący chwyta się wszystkiego. Zresztą na swoim kanale FromMadArtist ma w subskrypcjach tylko Quasnada i właśnie Rock'a.

Czekam na rozwój sytuacji :)
11-08-2011 12:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #44
RE: Quasand- Koniec działalności
Rock wypowiada się albo dobrze, albo wcale. To mówi samo za siebie o jego stosunku do krytyki, nawet jeśli ona jest słuszna. A za wszelką cenę chce bronić pana Q i powinien liczyć się z tym, że większość ludzi nie myśli jak on.
Teraz to może jego widzowie przejrzą na oczy, jaki jest ich idol.
11-08-2011 12:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
lastkill3r Offline
*

Posts: 13
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: Quasand- Koniec działalności
Co do Quasanda- filmy robił świetne, zarzucić im wiele nie można, za to samemu q tak. Narcystyczny, zadufany w sobie debil, myśli, że jest jakimś chędożonym artystą, choć z tego, jak to określił, przekazu artystycznego, w jego filmach było g**no. Zrobił fajną mapkę do Minecrafta, przeszedł Amnesię, fajnie. Tylko czemu traktuje swoich widzów jako debili?

Co do rocka- broni Quasanda, bo wypracował sobię wizerunek dobrego wujka, a teraz musi ten wizerunek utrzymać. Nie mam nic do rocka, ale w tych swoich filmach "troszeczkę" się poplątał.
11-08-2011 13:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
shimii Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #46
RE: Quasand- Koniec działalności




Robi się coraz ciekawiej... ;D
11-08-2011 13:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #47
RE: Quasand- Koniec działalności
Quote:Tylko czemu traktuje swoich widzów jako debili?
Bo zazwyczaj, gdy spotykamy kogoś komu się coś nie podoba, budzi się system obronny o nazwie "Zmieszaci z gufnem simieća!"

@shimii
Rock teraz stara się wycofać z całej afery, wydaje mi się, że kiepsko mu to wyszło. Jeżeli teraz nie chce podejmować tego tematu, to po co w ogóle robił film na jego temat.
11-08-2011 13:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #48
RE: Quasand- Koniec działalności
(11-08-2011 13:18 )Cavirion Wrote:  Rock teraz stara się wycofać z całej afery, wydaje mi się, że kiepsko mu to wyszło. Jeżeli teraz nie chce podejmować tego tematu, to po co w ogóle robił film na jego temat.
Ponieważ myślał, że Q ma solidne fundamenty.
Potem zobaczył zdanie drugiej strony i zauważył, że te fundamenty są z cukru, a pada deszcz.
11-08-2011 13:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
shimii Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #49
RE: Quasand- Koniec działalności
Ja w każdym razie jestem ciekawa tego co powie Quasand i czekam "aż wytrzeźwieje" :D
11-08-2011 13:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
DavidDurden Offline
*

Posts: 2
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #50
RE: Quasand- Koniec działalności
Rock zrobił sobie taką alternatywę w razie jakby się z nim nie zgodzili "nie zapoznałem się z tą całą sprawą szczegółowo" - i teraz dzięki temu próbuje się z tego wydostać. Zresztą mówcie co chcecie ale moje zdanie o Rocku nie różni się wiele od zdania o Quasandzie.
11-08-2011 13:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 226.113 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 49 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5