Post Reply 
Koniec RockAlone2k?
Author Message
Esgarot Offline
*

Posts: 20
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #51
RE: Koniec RockAlone2k?
Niektórzy nie rozumieją, że Rock wziął na siebie dużą odpowiedzialność tworząc cały ten projekt Play Next. To jest duże przedsięwzięcie i fakt, że Rock chce pomóc małemu odsetkowi najlepszych zagrajmerów nie wyklucza całej masy hejterów jaka go zasypała swoim jadem. Ja przed akcją Play Next nie znałem Rocka ani jego Tub. Teraz też go nie oglądam, czasem tylko zajrzę na pojedyncze filmy. Może dwa razy wysyłałem swoje filmy do Play Next i się nie dostałem. Ale też nie miałem z tego powodu jakichś chorych spazmów. Bo najgorsze jest założenie, że "albo mnie/nas weźmiesz do play next albo wraz ze wszystkimi odrzuconymi zagrajmerami cię zhejtujemy". Nie wiem jak ja bym do tego podszedł, ale prawdopodobnie rzuciłbym to wszystko w cholerę, mówiąc: chciałem dobrze, wyszło jak zawsze.
11-08-2011 14:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #52
RE: Koniec RockAlone2k?
Rock, moi drodzy może i ma kilka świeżych spojrzeń na świat do opowiedzenia, ale czy takich świeżych? Ludziom, którzy są nowi w temacie - owszem, jest to świeże, ale dla tych, którzy trochę siedzą, wiedzą, że jest to sterta bzdur poparta jakimiś idiotycznymi dowodami, dodatkowo Rock nie potrafi dyskutować, dlatego też nie wypowiada się na dane tematy otwarcie, bo i tak ma dużo wrogów, a gdy ich się ma więcej to się ich zacznie tracić, jak ci wrogowie zostaną sprowokowani, bo gdy zostaną sprowokowani to też zacznie się wszystko sypać - Widzowie się podzielą i zacznie się draka, bo ta banda ludzi, która jest wrogami Rocka powie widzom, oczywiście w przesłaniu "Hejtujcie Rocka i odbierzcie od niego suby", a Rock powie to samo...

Rock tego nie chce, bo chce mieć siłę przebicia i chce być coraz silniejszy, można by to ująć tak, że stara się zdominować dużą ilość widzów[filmiki o manipulacji trollami, tak by widzowie zobaczyli w nim mistrza, mentora etc, etc.] by tą "wojnę" wywołać lub sprowokować, by się jego pozycja znowu wzmocniła i by miał taką siłę przebicia, że każdy widz od CTSG, JJay, Niezapominajki itd. wiedzieli o nim i jego słuchali, jak powie: CTSG oszukuje, manipuluje to zabiorą mu suby, a jak kogoś poleci - dostanie 20k subów.
11-08-2011 14:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #53
RE: Koniec RockAlone2k?
(11-08-2011 10:27 )loban1970 Wrote:  Żądanie opowiedniego pozimu rozmowy nie jest złe ale czasami szukanie dziury w całym , możę wywoływać burzę, nad którą nikt nie nie może zapanować. I to one są zarodkami wszystkich kłótni.
Niestety, odkąd nie odnosisz swojego przykładu do czegoś konkretnego, nie za bardzo rozumiem o czym teraz mówisz i w jakim kontekście.


Quote:A co do emocji które krytykujesz , trzeba nad nimi panować. Nie sądzę by każdy kierował się nimi w takim stopniu jak piszesz.
Jasne, że nie każdy jest roztrzęsionym kolesiem, który tak się przejmuje słowami. Dramy jednak pokazały, że bardzo spory procent ludzi taki właśnie jest - histeryczny, chamski, idący stadem, ślepy wreszcie.


(11-08-2011 14:29 )Esgarot Wrote:  Niektórzy nie rozumieją, że Rock wziął na siebie dużą odpowiedzialność tworząc cały ten projekt Play Next. To jest duże przedsięwzięcie i fakt, że Rock chce pomóc małemu odsetkowi najlepszych zagrajmerów nie wyklucza całej masy hejterów jaka go zasypała swoim jadem.
Tak, ogromną odpowiedzialność za...co dokładnie? Odkąd powiększanie komuś liczby widzów jest wielką akcją? Przecież to tylko pokazanie kto fajny, a kto nie. Gdzie patos, gdzie wielkie obowiązki?


Quote:Ja przed akcją Play Next nie znałem Rocka ani jego Tub. Teraz też go nie oglądam, czasem tylko zajrzę na pojedyncze filmy. Może dwa razy wysyłałem swoje filmy do Play Next i się nie dostałem. Ale też nie miałem z tego powodu jakichś chorych spazmów. Bo najgorsze jest założenie, że "albo mnie/nas weźmiesz do play next albo wraz ze wszystkimi odrzuconymi zagrajmerami cię zhejtujemy". Nie wiem jak ja bym do tego podszedł, ale prawdopodobnie rzuciłbym to wszystko w cholerę, mówiąc: chciałem dobrze, wyszło jak zawsze.
Bez dowodów ta wypowiedź brzmi czysto teoretycznie. Pewnie są jakieś odosobnione przypadki, które są obrażone, bo im się nie dostało z koryta fejmu*, jednak była w ogóle jakaś zorganizowana grupa, która przeprowadzała jakiekolwiek akcje z wyżej wymienionego tytułu?

*tak widzę generalnie pley next

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 11-08-2011 14:48 by Lavos.)
11-08-2011 14:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
loban1970 Offline
*

Posts: 45
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #54
RE: Koniec RockAlone2k?
Pisząc o burzy chodziło mi właśnie w jaki sposób dramy działają na na widzów( instynkt stadny_ .
A odnośnie twojego spojrzenia na PN widzisz jakiś inny sposób na promocje "mniej znanych? Tak z ciekawości pytam.
11-08-2011 16:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #55
RE: Koniec RockAlone2k?
Jeśli ktoś ma słabą siłę woli, to łyknie bez zastanowienia zdanie innego i zanim się ocknie, już wyzywa kogoś od najgorszych.

Szczerze to się nigdy nad tym nie zastanawiałem, bo i za bardzo nie rozumiem potrzeby 'wybicia się' i 'bycia popularnym'.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
11-08-2011 17:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
loban1970 Offline
*

Posts: 45
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #56
RE: Koniec RockAlone2k?
Według mnie PN był dobrym sposobem na zaprzestanie fali komentarzy na kanałach "znanych" typu: "tesz" gram w mincrafta zapraszam do mnie
11-08-2011 17:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #57
RE: Koniec RockAlone2k?
Nie wiem, nigdy takich nie miałem.

[Image: 88440151.gif]
11-08-2011 17:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #58
RE: Koniec RockAlone2k?
Ehe. Dlatego można cały czas u Rocka podziwiać 'weźcie mnie do akcji!!!11' i tym podobne. Fale komentarzy? Zobacz kanał bunga - tam reklama szybko jest oznaczana jako spam. To właśnie jest zastopowanie reklam, nie akcja, a proste oznaczenie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
12-08-2011 01:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xeplon Offline
*

Posts: 12
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #59
RE: Koniec RockAlone2k?
(11-08-2011 17:41 )loban1970 Wrote:  Według mnie PN był dobrym sposobem na zaprzestanie fali komentarzy na kanałach "znanych" typu: "tesz" gram w mincrafta zapraszam do mnie

Nie sądzę. Większość ludzi piszących właśnie takie komentarze to osoby, które nie dostały się do PN, więc chcą się "zareklamować". Chyba jednak nie zdają sobie sprawy, że robią tak naprawdę anty-reklamę i ja jeśli widzę coś takiego to z miejsca oznaczam to jako spam i szukam sensowniejszych komentarzy o które dziś jest niestety trudno...:-/
12-08-2011 17:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #60
RE: Koniec RockAlone2k?
Jak zostął potraktowany PoradnikiTerraria? Jestem ciekaw o co chodzi dokładnie

Mój blog
[Image: xd.jpg]
14-08-2011 23:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.490 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  RockAlone2k 0wn3d MultiGameplayGuy 28 11.477 16-09-2012 21:37
Last Post: Grzybiarz
  Iniemamocny RockAlone2k Lavos 259 162.598 13-07-2012 07:22
Last Post: HudsonM
  Quasand- Koniec działalności Starygnom 133 55.834 03-11-2011 07:56
Last Post: Rapiozo
  RockAlone2k wsparcie? HoGar 47 26.973 27-06-2011 20:37
Last Post: RockAlone2k

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 114 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5