Post Reply 
Quasand- Koniec działalności
Author Message
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #91
RE: Quasand- Koniec działalności
(12-08-2011 08:44 )Argemen Wrote:  A prawda jest taka, że im więcej gadamy o Quasandzie, tym on staje się coraz bardziej popularny. A jeśli ludzie będą wchodzić mu na filmiki, tylko po to, żeby je zminisować, to i tak nabiją mu wyświtlenia, za które on dostaje kasę...
To prędzej niesława. Nawet jeśli na niej zarabia, to kiedyś to go może Internetowo zniszczyć. Patrz: LifeInATent. Ciekawa była jego historia.
12-08-2011 12:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #92
RE: Quasand- Koniec działalności
Gnomek upoważnił mnie do publikacji jego rozmowy z Quasandem, co też robię. Przypominam, że Quasand napisał pod filmikiem Gnomka coś wstylu "wytrzeźwieje odpisze xd". Oto kontunuacja z PW na YouTube:

Gnomek Wrote:Wytrzeźwiałeś. Bo czekam na tę odpowiedź i czekam. Ile można trzeźwieć?

Quasand Wrote:na razie zrobię poradniki potem ci odpowiem gnomek - swoją drogą powiedz mi jak to jest - wypływasz przez JJ - walczysz argumentem że ktoś chce HAJS HAJS HAJS (którego z partnera jest w chuj może z 2 euro mam ) a człowiek dzięki któremu wypływasz robi Kopalnie Gadżetów - po to by zarobić to tak jak byś jadąc mi jechał każdemu kto robi dla kasy (a nawet biorąc na bok wszystkie mocniejsze i mniej mocne kontrargumenty powiedz mi kogo obchodzi co ludzie piszą w internecie?)

Gnomek Wrote:To jest twoje przypuszczenie, że zrobił to dla kasy. Było trochę inaczej misiu :> To był sklep dla fanów. Nie wiem czy rozróżniasz te 2 pojęcia, trochę trudno prawdopodobnie w twoim przypadku. 2 euro ? To jest od cholery pieniędzy, ale mój argument był inny, jesteś złym człowiekiem i nie szanujesz swoich widzów. No i w sumie, nie robisz filmików dla przyjemności, chociaż ten jest mało oparty na mojej wiedzy, a bardziej na przypuszczeniach. Co do mojego wypłynięcia dzięki JJayowi - czuję tutaj nutkę hipokryzji. Oczywiście pomagałem dla JJaya i przez to duża część fanów też subskrybowała mnie, jednak ja nie robię filmiki dla sławy, a dla przyjemności ich robienia. Nie wiem czy wiesz, robiłem z nim projekt wcześniej i utrzymuje z nim długo kontakt. Sam na youtubie tworzę tyle co on, czyli rok. To, że zdobyłem popularność nie jest dla mnie AŻ TAK WAŻNE BO OMG MUSZĘ BYĆ POPULARNY. Masz napierdolone w głowie misiu :> Niestety to muszę stwierdzić.
Co do ludzi w internecie - wszystko zależy, wiesz ? Ponieważ jedna opinia może być po prostu rzucona od niechęci, tak o , bez przywiązania do niej większej uwagi, inna może być przemyślana i dopracowana, jeżeli można oczywiście to tak nazwać, wybacz, po prostu teraz brakuje mi lepszego słowa. Traktuj sobie "internet" lekceważąco, jednak to nadal są ludzie. To nie chodzi o to, co piszą w internecie, tylko co piszą ludzie. I tak, to jest ważne. W innym przypadku jesteś zwykłym zadufanym, egoistycznym fiutem.
Pozdrawiam serdecznie ^^

Quasand Wrote:Wiesz gnomek w sumie nie chce mi sie po tobie jechać - skończę te poradniki to sie zobaczy - nie chce mi sie tez tego wszystkiego pisac dlatego tak tylko zamkne zdanie - nie obchodzi mnie co mówisz bo cie nie znam nie mozesz wstac i dac mi w pysk ani nie możesz mnie jak kol wiek urazic - zly czlowiek to taki który rani ludzi - jak ktoś daje sie ranić przez internet to znaczy że jest coś nie tak i wiedz że coś sie dzieje - jesli masz przekonanie ON ROBI TO DLA HAJSU HAJS HAJS HAJS trololololololol to spoko mogę nawet ci przyznać racje ale czasami daje mi przyjemność wygadanie sie do mikrofonu.

Gnomek Wrote:Rozumiem ciebie, jeżeli wolisz mi odpowiedzieć mówiąc do mikrofonu proszę bardzo. Co do definicji złego człowieka.. hmm... dla mnie zły człowiek jest taki, który ma cechy, których mieć nie powinien. Co do urażenia kogoś, przez internet też można. Przede wszystkim jeśli ma się autorytet i młodszą widownie. O daniu w pysk raczej bym nie sądził, takie rzeczy są dla mnie po prostu zbędne, tak ludzie cywilizowani nie robią. Co prawda, nie mieszkam na najlepszym osiedlu i w sumie takie rzeczy też widuję, ale jak dla mnie to głupota.
Jak chcesz po mnie jechać to proszę bardzo, tylko masz powód ?

Quasand Wrote:Sorki - zastanowiło mnie jak ty musisz wyglądać - obejrzałem http://www.youtube.com/user/starygnom#p/u/2/NOi1gglX_CM i powiem ci ze zrezygnowałem z odpowiadania tobie bo jakiekolwiek jechanie tobie mija sie z celem

ps. jak zarobie jakas prawdziwa kase na yt kupie ci fajna koszulke

Quasand Wrote:Tak powiem ci - przeczytałem co tam odpowiedziałeś (przed tym ojej) i teraz tak Co do autorytetu kiedyś o tym powiem na yt jak będę chciał a na razie powiem tobie poza ctsg JJ i innymi autorytet na yt znaczy tyle co nic. Autorytet ma Eldo, Góral Pich oni mają autorytet ktoś kto ma autorytet na youtube to tyle co nic. Ja nigdy nie miałem autorytetu przy 20 000 subach czy teraz przy 17 000. Wracając jeszcze słowem bo o dziwo nie jestes głupi tak bardzo jak myślałem to przedyskutował bym tego złego człowieka - już ci napisałem zły człowiek to taki co rani ludzi: zrywasz z dziewczyną ranisz ją i to jest właśnie bycie złym jeśli ona cie kochała a ty się nią bawiłeś - powiedziałeś przez monitor 13 latkowi żeby nie siedział przed kompem tyle - to ni ranienie ludzi. A co do wyglądu może to nie jest ( jak to nazwałeś) odzew na poziomie cywilizowanego człowieka ale niestety żyjemy w świecie argumentu którego nie da sie podważyć czyli mocniejszy zawsze wyjdzie na swoje - możesz być naprawdę mądrym człowiekiem gnomek ale jak masz przekonania o które trzeba walczyć i zdarzyło by ci się dyskutować z kimś głupszym ale silniejszym (a głupi właśnie walczy argumentem siły) to mimo 100% racji i tak nic nie wskórasz tylko ewentualnie jeszcze dostaniesz - więc z taką posturą trudno było by ci w twarz kogoś obrażać w ten sposób (możesz o mnie mówić co chcesz bo jest ten + że się pewnie nigdy nie spotkamy) ale warto mieć świadomość tego że poza monitorem jest świat w którym trudno by było ci wyzywać bez konsekwencji ludzi.


Aż jestem ciekawy reposty.

Gnomek Wrote:Ojej. Czepiasz się mojego wyglądu ? Łał.. no na poziomie, nie powiem. Powodzenia w zarabianiu kasy.
czekaj piszę dalej

Gnomek Wrote:Mówisz tu o czystej przemocy, lub agresji. To debilizm. Spotkałem się z tym i mimo wszystko, jak coś mi nie pasowało to mówiłem. Nie często popadałem w tarapaty, dostałem raz też wpierdol. Hej ! Nie zmieniłem się ! Stąpam twardo po ziemi i nie przemawia do mnie argument siły, jednak jeżeli ktoś takiego używa, raczej potrafiłbym się obronić w sposób wystarczający, o ile to nie byłoby 1vs kilka osób, bo w takim zestawieniu nikt nie ma szans. Oczywiście, mówiąc o czystej walce, takiej prawdziwej - to wszystko kwestia twojego wyćwiczenia, techniki, akurat sztuką walki trochę się interesuję więc wiem (co prawda niedużo, ale wystarczająco). Autorytet jest autorytetem, jeżeli masz posłuch i ludzi i ci ludzie ciebie lubią, są twoimi fanami, wierzą w twoje wartości, które reprezentujesz, to niczym się nie różni. Ej, w końcu Jana Pawła II nie widziałem na oczy, a jest moim autorytetem, nawet gdyby jego działalność byłaby internetowa. Żyjemy w trochę innym wieku, ale jedno się nie zmienia- człowiek. Człowiek nadal jest czynnikiem napędzającym wiele rzeczy i to on jest za wiele zdarzeń odpowiedzialny. Nadal żyjemy w świecie ludzkich pozytywów i negatywów, jeżeli chodzi o charakter i poglądy. Czasami nawet odmienności zwykłej, ale to już jest offtop. Więc wracając do końcówki, liczę się z konsekwencjami zawsze, nie zawsze mi to wszyło na dobre w życiu, ale jednak walczę bezkrwawo o swoje racje. To, że uznajesz, że dresiarski sposób rozwiązywania spraw jest ... lepszy, skuteczniejszy, to świadczy o nizinie jakiej piastujesz. Nie jestem głupi, to prawda, ale przez to oczekuję jakiś poziom rozmowy.

Quasand Wrote:To odpowiem ci i ewentualnie odpisze jak wrócę z kosza - przeczytaj końcówkę którą napisałeś - nie raz robiłeś błędy ale nie poddałeś się i robiłeś coś dalej - teraz jeśli chcesz możesz tłumaczyć moja osobę w ten sam sposób. Ps. dresiarskie sposoby sa chujowe przez cale życie tez nie raz dostałem ale i ode mnie dostawali - wiec widzę wszystkie za i przeciw takich metod i wspomniałem o tym nie mając na myśli straszenia cie - bo to i tak by nic nie dało i było by idiotyzmem - Mam nadzieje gnomek ze przynajmniej ty będziesz sie spełniał. Ja będę robił to co będę chciał nie masz na to wpływu i możesz robić ile chcesz filmikow o mojej osobie i nie będę miał ci za to żalu - masz taki pozytywny aspekt na zakończenie - jak teraz poczytałem co piszesz to odstawiłem na bok filmik w którym miało być jechanie w stylu o sorry sms trochę nie profesjonalnie to wyszło pewnie dziewczyna ... a nie zaraz ja nie mam dziewczyny to jj - bo teraz nawet mi sie to glupie wydaje - ale twoje jechanie bynajmniej nie jest - zyj u siebie ja u siebie

Gnomek Wrote:Ojej ... naprawdę wydaję ci się to głupie ? No shit... Co do tamtej "końcówki". Nie sądzę, by tamto było błędem. Walczyłem o swoje racje i nadal będę walczyć. To nie jest ludzki błąd. Chciałbym przyjąć z ciepłym uśmiechem ten pozytywny akcent, jednak nie sądzę, że jest on szczery, więc ciężko mi. Nie będę robił więcej filmików, wyraziłem swoje zdanie, to mi wystarczy. To co zrobiłeś było, coś co na "ośce" nazwałbym :kurestwem i to tak nazwałem. Jeżeli stwierdzasz, że moje jechanie bynajmniej nie jest głupie, ok, czyli zgadzasz się z tym co mówię ? Na to by wychodziło. Trochę przykre, ja musiałbym się okropnie czuć, gdyby to co robię nie sprawiało by mi przyjemności, lub ludzie tego nie doceniali. Jednak nadal nie pokazywałbym w tym chamstwa.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
12-08-2011 13:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #93
RE: Quasand- Koniec działalności
Propsy dla Gnomka za zachowanie klasy.
Quasand oficjalnie jest zerem, dziękuję.
12-08-2011 13:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #94
RE: Quasand- Koniec działalności
Kasa misiu, kasa!
12-08-2011 13:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #95
RE: Quasand- Koniec działalności
No cóż, może przeklinam jak szewc, ale nie jestem skończonym chamem. Mam nadzieję, że te wiadomości rzucą nieco więcej światła na tę sprawę.
12-08-2011 13:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #96
RE: Quasand- Koniec działalności
Uwiecznijmy to forumowym "Minecraft: Wypróżnienie".
12-08-2011 13:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Reavey Offline
*

Posts: 3
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #97
RE: Quasand- Koniec działalności
Gość nie ma za grosz rozsądku, czy też jakiejkolwiek inteligencji...
Szkoda nawet komentować, tylko dziwie się, że takie osoby stają się popularne...
(This post was last modified: 12-08-2011 13:49 by Reavey.)
12-08-2011 13:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ernestor56 Offline
*

Posts: 4
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #98
RE: Quasand- Koniec działalności
Na początku swojej działalności na YouTube tak się nie zachowywał. Teraz pokazał kim naprawdę jest.
12-08-2011 14:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #99
RE: Quasand- Koniec działalności
Władza uderzyła mu do głowy ;O. Chciał zmienić świat i zamiast Polski byłaby Quasandowsko. Na pewno to zły dyktator.
12-08-2011 14:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #100
RE: Quasand- Koniec działalności
@Chomik: Przesadzasz odrobinę. Nie miał żadnej władzy, co najwyżej był pewnym autorytetem wśród swojego grona widzów.
12-08-2011 14:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.365 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon
  Koniec z "subskrypcjami" appareil 7 2.934 29-09-2013 11:48
Last Post: Greston
Question Koniec RockAlone2k? Xeplon 757 226.115 02-09-2012 13:56
Last Post: Gimper

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 51 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5