Post Reply 
Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Author Message
Zenk Offline
*

Posts: 17
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #73
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
(25-11-2011 18:57 )IConquer Wrote:  a więc moja opinia, że pora zbanować niewygodną osobę jest faktem.

Nie, nie jest. Bo dostałeś go od razu po wypowiedzi o multi-koncie. Oraz warna pt. Multi-konto ( nie ważne o której godzinie - nadal jest to warn za MULTI-KONTO, a nie za banowanie niewygodnej osoby, oraz ban dla drugiego konta. Tak samo zostało to konto potraktowane jak inne multi-konta.)

Quote:Idąc dalej, nie wiem co tam mogłeś dodać, nawet jeżeli Twoja wersja jest prawdziwa, nie ma realnej możliwości tego sprawdzenia, gdyż informacja została zmieniona, sounds legit, right?
Wszystko można edytować, zmyślić, przemienić, nawet Twoje wypowiedzi, (można też usunąć tą notkę w łatwy sposób - myślisz że nie wiedziałem o tej notce pod postem?) więc tak na prawdę większości sprawdzić nie możesz. LECZ ja nie chcę kłamać, bo po co? Gdybym chciał Cie zbanować to powiedz mi jeżeli kogoś nie lubisz, ten ktoś jest natrętny, większość ma go dość - to chcesz zadawać się z tą osobą? Nie mówię tutaj o Tobie, bo ja Cie w pewnym sensie szanowałem, na niektóre rzeczy masz dziwne poglądy, fakt (Ja znów z tymi faktami, eh.) - ale ogólnie wydawałeś się być ogarniętym człowiekiem, dlatego zdziwiło mnie Twoje posunięcie.
25-11-2011 19:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach - Zenk - 25-11-2011 19:10

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.235 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? aBizonxD 18 5.089 11-08-2011 10:27
Last Post: Gik
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.980 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson
  Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. thefifiasek 114 25.911 08-05-2011 22:13
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5