Post Reply 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax
Author Message
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax
Takiej recenzji to się nie spodziewałem (prędzej już o Fearstii).
O tej dramie z Octopusem to ja nie wiedziałem. Taki tworzą duet teraz (wspólne nagrania oceniające słabe LP), że trudno mi sobie wyobrazić, by przeżyli razem "dramę" i doszło wręcz do zablokowania Baaktokuna. To dopiero ciekawostka, sporo się dowiedziałem. Skąd zdobyłeś screeny, Modronie?
Chociaż szkoda mi podobnych kryteriów oceniania, jak np. było w przypadku N666, jak ta skala punktowa. Dodam od siebie, że Lavos w sytuacjach krytycznych spokojnie odpowiadał na krytykę, często najbardziej idiotyczną. Pamiętam moje spory z nim dotyczące Niezapominajki, potem VVitchavena, gdzie w odróżnieniu od "drugiej strony" starał się wszystko wyjaśnić jak najdokładniej i nie uciekał od trudnych pytań. I ten spokój, gdy rosła ilość hejterów na jego kanale.
Po za tym, który inny zagrajmer (Lavos tego określenia nie lubi) w Polsce ma jeszcze intro na początku każdego filmiku? (Po za Celebem, ale ten ma bardzo podobne).
Zabawne, że podczas sporów zwykło się obrywać jego znajomym. Później np. Wirgliusz się mógł po jakimś czasie od zakończenia dramy spytać "Czemu XXX mnie blokuje?"
06-04-2011 21:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax - Roofix - 06-04-2011 21:55

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka Lavos 67 16.591 11-01-2011 21:38
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5