Post Reply 
Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax
Author Message
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax
(06-04-2011 22:49 )CarlSheppards Wrote:  Drama z N666 to była raczej przez Octopusa, z tego co zrozumiałem z ich (LCSintraxa i Octopusa) filmów.
LC chciał tylko wszystko wytłumaczyć, co mu z resztą wyszło dość dobrze (dość, czyli za długo, ale przynajmniej można zrozumieć o co chodzi).

A więc, panie Zupa,
MrZupapl Wrote:Później powstała cała drama z Niezapominajką... Powiem tak. Każdy ma prawo krytykować i wyrażać swoje opinie, ale są takie sprawy, na które normalny człowiek po prostu machnąłby ręką i poszedłby dalej.
chodziło o to, że Octopus wysłał N666 wiadomość, którą to ona przyjęła za groźbę i (zapewne nieświadomie) rozjuszyła hordę swoich fanów, którzy rzeczywiście zaczęli grozić Octopusowi (tyle, że nie wiedzieli o kogo dokładnie chodzi). Więc, nie. Na coś takiego nie wystarczy machnąć ręką. LC po prostu wytłumaczył całą sprawę.

Wczoraj się trochę do edukowałem i obejrzałem 46 minutowy film LCSintraxa z wytłumaczeniem całej sprawy...

Teoretycznie Octopus i Sintrax od czasu do czasu pozostawiali komentarze pod filmami 666 z konstruktywna krytyka (chyba ich ulubione słowa). 666 traktowała ich tak jak innych, kasowała komentarze. Później zaczęła się batalia na priv. I chodziło mi o to, żeby na tym etapie 'machnąć ręką'. Oni mieli 'żelazne' argumenty, 666 nic. To była rzeź niewiniątek. Widzieli że 666 nic nie wytłumaczą i że dyskusja z nią nie jest dyskusją.

Element z groźbą jest dosyć sprzeczny. Ja jej tam nie widzę, ale rozumiem, że 666 mogła ją tam zobaczyć. Jestem pewien, że gdyby wiedziała, że to jedno słowo wywoła LP wojnę - nie użyłaby go. I to Sintrax wraz z Octopusem wyszli z cienia i wyznali że to o nich chodzi (sam bym chyba tak samo zrobił na ich miejscu, gdybym rozumował tą całą sprawę tak jak oni, lecz gdybym był na ich miejscu z moją mentalnością to bym przeczekał tą burzę i dał spokój)

Cała ta sprawa wywołuje u mnie wiele sprzecznych uczuć...
(This post was last modified: 07-04-2011 08:13 by MrZupapl.)
07-04-2011 08:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Recenzje naszych złotych zagrajmerów - LCSintrax - MrZupapl - 07-04-2011 08:12

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - 3landerBK Lavos 3 1.593 30-01-2011 09:45
Last Post: Lavos
  Recenzje naszych złotych zagrajmerów - Niezapominajka Lavos 67 16.611 11-01-2011 21:38
Last Post: kaszub

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5