Post Reply 
Creepypasty - żarty, mity, legendy.
Author Message
whit Offline

Posts: 43
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Creepypasty - żarty, mity, legendy.
Świetny pomysł aby czytać twój jakże długi wywód o 2 w nocy... Jak się nie odwróce ze dwa razy podczas pisania tego postu, będzie dobrze. Dla mnie slender jest nudnawy, jeśli chodzi o grę. Chociaż, jeśli by mocno użyć wyobraźni... Z pewnością z takich gier warte zagrania było SCP-087b. Chociaż gdybym miał chore serce, z pewnością nie przeżył bym mojej pamiętnej partyjki o 24. Może to będzie wydawać się śmieszne, jednak gdy byłem młodszy, gdy grałem w jakąś grę, wydawało mi się, że nagle coś może się stać, ktoś zacząć gonić. Miałem wrażenie, że może stać się coś racjonalnie nie do wytłumaczenia. Że, zacznie gonić mnie jakaś wiedzma, że wciągnie mnie w świat gry. Dziwnie się czuje... brr... A z tymi bajkami to mnie wstrząsnąłeś, zaraz się rozpadne. Aaaa.... Jak nie dam znaku do 24h to znaczy, że Boogeyman mnie dopadł, lub zmarłem naturalnie na zawał.

EDIT: Ty z&4$%%... to ja wpadam tylko coś doczytać, a ty raczysz mnie tymi cholernymi trzema kropkami na końcu. Dobrze, że już prawie 6...

EDIT2: Historia z Pokemonami i Lavender Town jest straszna. Gdzieś czytałem, że dzieciaki grały ile mogły, a fabuła nie ruszała się z tego miasteczka. Ponoć każde dziecko, któremu rodzice zabraniali grania wpadało w furie czy coś podobnego a 70% popełniało samobójstwa. Mrozi krew w żyłach. Nowe gry mi się nie podobają a w stare zaczynam bać się grać.

EDIT3: CreepastaForum
(This post was last modified: 18-08-2012 06:16 by whit.)
18-08-2012 01:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Creepypasty - żarty, mity, legendy. - whit - 18-08-2012 01:23

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5