Post Reply 
Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe?
Lawl. Tyle mam w zasadzie do powiedzenia panu wyżej.

Śmieszy mnie w ogóle istnienie tego tematu i gdyby nie był lulzogenny to zapewne poleciałby już dawno. Ale widać cierpliwość się opłaciła.

Holy fuck, tysiąc widzów, nie ma co — autorytet w sprawie jutbów. Z czystej ciekawości — od kiedy śledzisz scenę zagrajmy?

Ale przejdźmy do sedna

Quote:Początki miałem takie jak Wy, ale nie narzekałem, że nikt mnie nie ogląda itp.
Quote: Mam prawie 1000 Widzów, nie sądzę, że to dużo, ale cały czas dostaję ich dość pokaźną ilość.

Implying, że same wannabe gwiazdy jutubów siedzą na tym forum. Implying, że na pewno nikt nie jest tak wielki jak sam TrailerLeet, zią.

Quote:Rozumiem, że w porównaniu do takiego Skkf, to ja nie mam nic.

Porównywanie się do innych, kompleks niższości czy co?

Quote:powinniście szukać poradników, programów itp, które pomogą wam poprawić jeszcze bardziej wasze materiały na YT
No bo jakość zagrajmy mierzymy w ilości klatek na sekundę razy rozdzielczość kwadrat długość intra powiększone o ilość adnotacji do lajkowania, a nie po komentarzu, nie?

Quote:a wracając do tematu, to prędzej ciężej dostać się na Kwadratową Masakrę, czy zagrać z Np: Skkf, xMandzio itp
Gdy ktoś wypowiada się o "wielkich i sławnych" nie mając o pojęcia o czym mówi, prawie zawsze kończy się to lulzem. Nie inaczej jest tym razem, o słodka ironio.

Quote:Zabronisz mi grać w Minecraft'a ? Może to lubię ?
Wiesz po co był protest przeciwko ACTA i innym gównom ? Nie tylko po to, aby piraci i innego rodzaju złodzieje, nie kradli w internecie. Ale po to żeby nie ograniczać internautom wolności słowa, a co za tym idzie, nie blokować im tego co chcą i lubią robić.
Dupcia boli? Ktoś wyraża swoje zdanie, że nagrywanie minecrafta mu się nie podoba. Wiesz, co należy zrobić.

Quote:Czemu gdy widzisz kanał związany z Minecraft hejtujesz go i łapkujesz w dół nie znając treści zawartej w filmikach ?
Nie nazywasz się może przypadkiem Zakładnik? Bo dużo zakładasz, w większości duby smalone.

Quote:Pozdrawiam wszystkie 13 letnie dzieci, które hejtują inne 13 letnie dzieci za nagrywanie Minecrafta ;) A sami nie mają pomysłu na Let's Play i próbują się wszędzie wpierdolić... Dobrze, że już dawno poszliście spać...
Inne? Czyli, że przynajmniej jeden trzynastolatek tutaj się pojawił wg ciebie. Masz na myśli siebie, Elwooda czy może obu? Also, siedzisz na kompie po północy, jestem pod wrażeniem twojej dorosłości.

No i creme de la creme na sam koniec
Quote:Zamiast patrzeć się cały czas na licznik widzów powinniście […]
Quote:A może to po prostu zazdrość o subskrycje, czyż nie ;) ?
Nie będę palcem pokazywać, kto tu na ten licznik patrzy.

Jednakże, ten post zmusił mnie do myślenia. Poważnego. Mój umysł zrodził nowy nurt filozofii — mesjanizm tubowy. Jestem już w trakcie pisania dramatu o tym, jak Andrzej przeistacza się w Kamila i jako majnkraft cierpi za milijony. Rząd dusz, wszakże, już ma.
08-10-2012 00:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Wybicie się na obecnym youtube - Możliwe? - appareil - 08-10-2012 00:43

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co sądzicie o obecnym systemie edukacji? miro 31 7.294 26-03-2013 23:42
Last Post: wiktoro198
  Testoviron wrócił na youtube Bany_kau 10 3.776 21-02-2013 21:36
Last Post: RoDaK
  Youtube - wyświetlenia szakal666 6 2.683 01-09-2011 22:07
Last Post: Kern3l
  Partnerstwo Youtube szakal666 11 11.637 03-08-2011 18:47
Last Post: Mandero

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5