Post Reply 
Kliki myszką podczas nagrywania
Author Message
john Offline
*

Posts: 176
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #1
Kliki myszką podczas nagrywania
Czy przeszkadza Wam to? Jak robicie że nie słychać klików myszką albo je minimalizujecie ? Mogę się bawić z każdym nagraniem i usuwać między gadaniną kliki myszką i często dźwięki klawiszy z klawiatury ale jest to mega czasochłonne no bo taki odcinek 20 parominutowy pozbawia mnie tych 20 minut podczas których mógłbym co innego robić, np montować film. Pomijam sprawę komentowania gry poza graniem, wtedy nie słychać klikania ale mało kto nagrywa nie nagrywając głosu na żywo podczas grania. Gorzej jak klikam podczas gadania to wtedy nie da się usunąć. Wiem że to nie jest zbyt uciążliwe dla słuchacza ale taki G-track nieźle łapie wszystko z otoczenia. Jeden klik to jeszcze nic ale jak walczę i klikam wiele razy pod rząd to trzeba usuwać ten irytujący dźwięk z pliku dźwiękowego. Mogę oddalić mikrofon od myszki ale wtedy mnie będzie gorzej słychać z resztą mam takie ułożenie że nie mam za bardzo gdzie postawić mikrofonu. Jak nagrywacie by te kliki zminimalizować lub je całkowicie usunąć ?

PS do tych co mają G-tracka, co ten pajączek do G-tracka daje ? Chciałbym zobaczyć jakieś porównanie jak nagrywa bez pajączka a jak z, jakieś przykłady tego co zagłusza bo nigdzie takich testów nie słyszałem, wtedy bym się zastanowił nad zakupem.
13-10-2012 05:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Kliki myszką podczas nagrywania - john - 13-10-2012 05:55

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Programy do nagrywania - który najlepszy? Parada 47 21.500 19-03-2013 23:18
Last Post: FrikuZG
  Złe otoczenie do nagrywania MurzyNownia 5 1.628 01-07-2012 03:03
Last Post: bezelo
  Rozdzielczość w grze podczas nagrywania. Mystic44 5 3.297 19-08-2011 20:04
Last Post: vlodek2532

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5