Post Reply 
Czy denerwują was outra tego typu?
Author Message
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Czy denerwują was outra tego typu?
(26-10-2012 23:26 )gremlin Wrote:  Mówiłem o "zachętach", a nie o samej ocenie. Pewna część widowni zareaguje komentarzem na Twoje poczynania, więc takie działania nie są potrzebne.
Zachęcanie do oceny filmu co w tym złego? Żadko ludzie mówią dobijemy do 600 like'ów?

Quote:Jakie znaczenie ma ilość widzów lub wyświetleń, gdy mówimy o tym czy jakaś działalność jest słuszna moralnie?
Czyli dla ciebie umieszczenie adnotacji do suba lub prośba o ocenienia materiału jest niemoralna?

Quote:Ano, tak mnie zabolała dupa z tego powodu, że napisałem o tym, iż takie posunięcia źle odbieram,
Najlepiej pozwij youtube że obraża cię od subskrybenta i że jesteś kolejną liczbą w statystykach.

Quote:a także spytałem dlaczego popularna osoba ma być stawiana za wzór
Nie zadałeś takiego pytania.

Quote:niczym dziecko tupiesz nóżką, bo masz zdrowe podejście do tematu ;)
Akurat Ty tym tekstem pokazałeś, że jesteś właśnie takim dzieckiem, bo niestety ja się nie skrażę, że jestem liczbą w statystykach.
27-10-2012 00:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Czy denerwują was outra tego typu? - kubn2 - 27-10-2012 00:14

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Tego jeszcze brakowało na youtube.. wolf 11 4.114 05-06-2012 14:09
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5