Post Reply 
Czy denerwują was outra tego typu?
Author Message
Grzybiarz Offline
*

Posts: 39
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #21
RE: Czy denerwują was outra tego typu?
(26-10-2012 17:32 )kubn2 Wrote:  Sczerze? Nie. Sam je robie na innym kanale(...)

Nie wiem jak Elwood, ale ja odniosłem podobne wrażenie na tej właśnie a nie innej podstawie, ale jeżeli odniosłem mylne wrażenie nie sprawdzając tych informacji, a jedynie opierając je na Twoich słowach to chciałbym szczerze przerosić.

Co do "proszenia o suby" pod koniec filmu, to przyznaję, że też nie do końca mi się to podoba. Jeżeli chcę napisać komentarz, czy tym bardziej kogoś subskrybować to to też czynię i nie muszę być niczym zachęcany, nikt nie musi mi przypominać o takiej możliwości. Człowiek może wtenczas odnieść wrażenie presji wywieranej na niego przez reżysera, co przyjemne nigdy nie jest. Trochę jak kucharz, który stoi nad twoim karkiem po skończonym posiłku wyczekując jakiejś pochwały. Wtenczas tylko się trawi gorzej, nic więcej.

EDIT: Dobra, Lavos mnie nieco wyprzedził, ale kiedy posta pisałem, jego nie tu nie wisiał, więc nie usunę, taki jestem uparty.
(This post was last modified: 27-10-2012 12:04 by Grzybiarz.)
27-10-2012 12:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Czy denerwują was outra tego typu? - Grzybiarz - 27-10-2012 12:02

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Tego jeszcze brakowało na youtube.. wolf 11 4.097 05-06-2012 14:09
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5